Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starożytni Astronauci a czaszka gwiezdnego dziecka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W Afryce dzieciom zaraz po urodzeniu mocno zawiązywano tkaniny na głowie. Trwało to kilka lat, ale nie jestem pewien. Potem odwiązywano te tkaniny,a głowy miały kształt jajka lekko pochylonego do tyłu.
Foto
Dołączona grafika
  • 0

#32

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta czaszka wygląda jednak inaczej niż ta znaleziona w Meksyku ;-)
  • 0

#33

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To jest jedynie przykład celowej deformacji czaszki i nie sądzę żeby dało się zdeformować w ten sposób czaszkę jak u tej czaszki z Meksyku. Sądzę tak dlatego, że gdyby była ona jakoś deformowana to byłaby taka jak na wyżej zamieszczonym zdjęciu, bo chyba nie idzie inaczej zdeformować czaszki. Nie dość, że czoło jest wyższe to jeszcze głowa jest szersza. Chyba nie można uzyskać takiego kształtu.
  • 0

#34

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z tobą errah, celowo tak czaszki zdeformować się nie da.
  • 0

#35

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oprócz wspomnianego wcześniej wodogłowia, mam jeszcze jedną "chorobową" kandydatkę dla tej czaszki: PROGERIA.
Dzieci chore na tą genetyczna chorobę naprawdę wyglądają jak kosmici...

Kilka fotek (UWAGA: dość wstrząsające zdjęcia):
http://www.mactonnies.com/progtyp.jpg
http://newton.corrie...Progeria_ok.jpg
http://ovni.do.sapo....a/progeria3.jpg (dorosły)


Tu tylko jedno z przykładowych zniekształceń czaszki dziecka chorego na progerię.
Czy nie wygląda ona jak czaszka "kosmity" ???

Dołączona grafika


  • 0



#36

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można wiedzieć skąd jest ta ostatnia czaszka ? Bez przednich jedynek i okolic wygląda jak czaszka wampira-dziecka :D
  • 0



#37

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ano jak wampirek :D hmm a nie sadzicie ze równie dobrze ktoś mógł spiłowac te oczy na skośne ? maja jakis taki nienaturalny kształt

reaper wierz mi ze sie da zdeformowac widzialem nawet film o tych indonezyjskich plemionach ...
  • 0

#38

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta ostatnia ma "dziwne oczodoły" ...
  • 0



#39

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Również uważam, iż jest to wynik choroby. Ciekawy i po części potwierdzający moją tezę jest fakt, iż jest to czaszka dziecka. Czemu nie ma czaszki osób dorosłych? Choroby tego typu nawet w naszych czasach, bardzo rzadko pozwalają na osiągnięcie dojrzałości. Chore dzieci umierają dość szybko i to właśnie ta deformacja przypuszczalnie zabiła nasze 'gwiezdne' dziecko.

Śmieszy mnie troszkę fakt, że nic poza podobieństwem do wyobrażenia o obcym i jakimiś tkankami, których nikt nie wyjaśnia jakiego są typu, gdzie się znajdowały itp. nic poza tym nie przemawia za nienaturalnym pochodzeniem tej czaszki. Wystarczy przejrzeć tylko to forum, a znajdziemy informacje o strasznych deformacjach ciała, które zdarzają się dzisiaj.
Jak dla mnie to nie widzę nawet najmniejszego dowodu, że jest ona powiązana z 'obcymi'.
  • 0



#40

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, przyznaję się. :mrgreen: Ta czaszka na samym końcu to taki mały mój żart. :devil: Szukając stron o progerii trafiłem na stronę przedstawiającą różne "skamieniałe szczątki" kosmitów. To jest czaszka tzw. Humanoida Typ-G. Znawcy tematu pewnie dobrze go znają.

Wszystkich, którzy się nabrali przepraszam... :)

Edit: Legal
Tak się zastanawiam jak często wykorzystujesz niewiedze użytkowników (szczególnie w dziedzinie fizyki) i naciągasz swoje teorie tylko po to aby cokolwiek udowodnić... Tym razem się przyznałeś ale jaką mamy gwarancje że to był pierwszy raz??

  • 0



#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mariush za coś takiego to powinniśmy ci takiego porządnego warna wkleić, żebyś zapamiętał do końca życia.
  • 0



#42

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawie się nabrałem :lol2:
  • 0

#43

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiedziałem... dlatego chciałem zobaczyć jaka padnie odpowiedź na moje pytanie o czaszkę...

Jak dla mnie warn za takie coś ... po konsultacji padnie decyzja :)

P.S.
I jak tu można poważnie traktować takie rozmowy... (szczerze mówiąc to w paru innych tematach też doszukałbym się takich działań).
  • 0



#44

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Edit: Legal
Tak się zastanawiam jak często wykorzystujesz niewiedze użytkowników (szczególnie w dziedzinie fizyki) i naciągasz swoje teorie tylko po to aby cokolwiek udowodnić... Tym razem się przyznałeś ale jaką mamy gwarancje że to był pierwszy raz??

Nie "tym razem się przyznałem", bo wcześniej nie miałem do czego się przyznawać. To moje pierwsze takie zachowanie i ostatnie, biorąc pod uwagę surowość z jaką zostałem potraktowany.

Edit: Legal
Taki jest regulamin :victory:


mariush za coś takiego to powinniśmy ci takiego porządnego warna wkleić, żebyś zapamiętał do końca życia.

No to mam.. :]

Jak dla mnie warn za takie coś ... po konsultacji padnie decyzja

Wyrok jest niestety skazujący. :thx:

I jak tu można poważnie traktować takie rozmowy... (szczerze mówiąc to w paru innych tematach też doszukałbym się takich działań).

Już nie przesadzajmy... W końcu dojdę do wniosku, że przyznanie się do żartu było złym posunięciem. :/

Koniec OT.
  • 0



#45

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Już nie przesadzajmy... W końcu dojdę do wniosku, że przyznanie się do żartu było złym posunięciem.


mariush to było raczej dobre posunięcie, bo teraz przynajmniej cie nie będą męczyły wyrzuty sumienia :lol

Przynajmniej wiesz, że nie będziesz czegoś takiego robił więcej.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych