Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zło , bóg , istnienie i doskonalenie się.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

fenikste.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Winą za złych duszy ponosi całkowicie pierwsza zła dusza która manipuluje wszystkimi złymi i w celu męczenia istnienia dobrego. Nic nie robi sobie z straty jakichś swoich duszy bo doskonale wie że już na etapie manipulacji przez siebie już nie są nic warte. Zrobi wszystko by nic nie istniało w tym jego dusze i inne jakie na drodze manipulacji udało mu się i jemu poplecznikom przekabacić. Nigdy nie przekaże wiedzy złym która mogła by spowodować lepszy rozwój złej duszy pod nim tzw"detronizacja" choć sam uczył się jej zgodnie z zasadami jakie ogólnie panują wśród dobrych. Dlatego mówi się o nim "upadły anioł".

Niszczy dzięki swojej wypaczonej władzy hierarchicznej całe istnienie choć wie że na końcu czasu nie istnieje już ani on ani nic innego , tylko stworzyciel.
Nie rozumie dlaczego tak jest , traktuje to dość prosto nie rozumiejąc o co chodzi, bo nie chodzi o całkowitą destrukcję jakby ktoś mógł wywnioskować.

Nikt tego nie rozumie że stworzyciel jest wszystkim i kreuję się w czasie teraźniejszym w całym czasie istnienia wszystkiego co jest było i będzie, a jednocześnie to on sam stworzył to w czym się wykreował. Nieskończoność dla ludzi w niej żyjących to ciąg liniowy , a to sprzężenie temu zaprzecza.

Jest to forma retrospekcji czasu który był jest i będzie a jednocześnie go niema. Spowodowane jest to błędami na etapie tworzenia w co wprowadza się poprawki ciągle.
Bóg widzi gdzie był błąd rozumie że sam go popełnił i stara się go naprawić , taka jest główna i niepodważalna zasada działania , wszystkiego co z niego i nim jest.
Na próżno szukać tu cech osobowych , celem jest doskonalenie siebie w tym innych wspólnie ponieważ są nierozerwalną całością.

Wyjściem z retrospekcji są wzorce dusz idealne , układy cech perfekcyjne , zły został wprowadzony by odsiać złe układy i wzorce a wyodrębnić najsilniejsze i prawidłowe.
Bądź zatem pewny że gdy nie doskonalisz się duszą , zatracając w odmętach wątpliwości nad życiem i jego boskim prawem istnienia sam z niego się usuniesz zgodnie z boskim prawem doskonałości która jest niepodważalnym dowodem perfekcyjnego systemu w jakim żyjemy.

Wiele dusz dostąpiło jego obecności choć i wtedy popadali w wątpliwości , ostatnią jest prawidłowość istnienia Ziemi czemu zaczęto zaprzeczać, jest tu by pokazać że ma to cel z każdym młodszym stworzeniem bardziej cudowny w skutkach. Potęga i siła na wieki. Absolutna i niepodważalna mądrość z której inni mogą czerpać natchnienie i doskonalić się sile własnej i mądrości.

 

Dusza składa się z 4 pierwiastków chemicznych których nie posiadamy, to najświeższe dane szaraków.

 

Aktualnie moja osoba znajduje się na 4 miejscu listy pentagonu jeśli chodzi o ilość posiadanej wiedzy a której pochodzenia nie są w stanie zweryfikować w żaden sposób, były próby poszukiwania przez nich moich korelacji z DarkWeb , aktualnie ich superkomputer z całą masą informacji odnośnie poszukiwania "odblokowanych" , leży i kwiczy i nie są w stanie wejść nawet w BIOS. Tak bywa jak korzysta się powszechnie z nie swoich technologii :) mam tu na myśli inżynierie wsteczną odnośnie Chipów elektronicznych z roku 1957. Chłopaki się już dawno pogubili w temacie.


Użytkownik fenikste edytował ten post 04.03.2020 - 00:37

  • 0

#2 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Człowieku, nie ma żadnego "boga", "aniołów", nie ma też żadnej "magii". To wszystko są wytłumaczenia ludzi na zjawiska, których nie rozumieli (lub bardziej współcześnie - rozumieć nie chcą).

 

Nie będę się tu rozpisywać, podobne kwestie były poruszane na forum może nawet setki razy, polecam poszukać. A jeśli trollujesz, to tym bardziej nie chcę Cię karmić.


  • 0

#3

fenikste.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Sęk w tym misiaczku że nie do końca człowieku ;D Oczywiście niema "Boga", to nazwa własna używana przez ludzi , dodatkowo źle rozumiana jak zwykle , bo niema jednokierunkowego bytu rządzącego wszystkim, za to jest jeden zły byt co napisałem wcześniej który uważa się za "boga" co raczej marnie mu zawsze szło. Manipulowanie ludźmi nawet dobrze mu szło przez ostatnie 35mln lat i 13 generacji. . "Władza" "boga" również źle rozumiana ,również nie bez powodu. Ile ludzi tyle teorii o.. :) zabawne.
Brak wpływu ludzi zwykle frustruje zwłaszcza złe osoby ;D to tez zabawne, nawet bardzo.
Największymi tzw "trollami" są osoby które uważają że nic nie wiedząc coś wnoszą w temat, przypomina się czas pierwszych forów dyskusyjnych gdzie wpada ogr i gada nie w temacie próbując ośmieszyć dyskutujących , to już nie jest zabawne , bo jak jeszcze mu dali prawo oceniania to w skali zaznacza najwięcej ile może myśląc że będzie choć tym miał na coś wpływ. Total idiotyzm wypływający z błędu, w trakcie naprawy.
 
Co do aniołów temat odnosi się do rasy reptilian a jak jesteś tak świetnie poinformowany to możesz to wyjaśnić dlaczego. Inaczej przestań zawracać ***..

Upomnienie,
7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka
Wszystko

Użytkownik Wszystko edytował ten post 04.03.2020 - 15:31

  • 0

#4

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fajne, podoba mi się takie fantasy. Może powinieneś książkę napisać? Dzisiaj nawet średniawi jutuberzy je wydają.

Użytkownik Tiga edytował ten post 04.03.2020 - 13:21

  • 0

#5 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do aniołów temat odnosi się do rasy reptilian a jak jesteś tak świetnie poinformowany to możesz to wyjaśnić dlaczego. Inaczej przestań zawracać dupkę..

 

Jak rozumiem, Twoje "poinformowanie", to filmy o żydoreptiliańskim spisku na YouTube i wpisy adoratorów teorii spiskowych na stronach pokroju innemedium.pl ?


  • 0

#6

fenikste.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ludzie tworzą teorie spiskowe odkąd odlecieli z Ziemi szaracy parę tysięcy lat temu bo ich nagle brakło, to nie moja sprawa, za to widzę że lubisz ten temat i nie wiem czy bardziej boli Cię dupka że ktoś coś wie czy to że nie wiesz nic , i chociaż rozumiem że szukanie w tym chaosie informacji wartościowych nie zajmuje Ci dość dużo czasu bo i tak z tego nic nie pojmujesz, to prosiłbym o rozmawianie w temacie.

 

Wyjaśnienie:

Aktualnie na planecie Ziemia znajduje się 15% osób świadomych i 85% jak baranki na łące , mocno nieświadomych istnienia, jego celu i własnego pochodzenia.

Tłumaczenie powodu dlaczego tak jest mija się z celem ponieważ większość jest pod wpływem i skrzętnie manipuluje się nimi w celu utajniania faktów, na różne sposoby.

Oficjalnie przyjmuje się iż Ziemię zasiedla około 2mln duszy obcych z poza planety które używają ciał ludzkich w celu manipulacji masami w celu destrukcji planety.

Ostatecznie w czasie teraźniejszym ukrywają się one w ciałach ponieważ niema już nikogo kto mógłby nimi rządzić i to jedyne miejsce gdzie dość bezpieczne.

Chaotyzm ucieczki przed siłą wyższą z jakiej sobie bimbali miliony lat sięgnął w 2017 roku zenitu.

 

Jak masz zamiar swoje mądrości życiowe i doświadczenia przedkładać w tym poście to chciałbym zaznaczyć iż temat jest odmienny i nie ma nic wspólnego z opisami twoich traum życiowych związanych z niewiedzą lub zakłamywaniem informacji.

 

Masz aurę szarą złośliwą i żaden dobry ani Ci się nie objawi ani żaden zły nie będzie straszył swojego. Więc nie możesz mieć własnych doświadczeń z życia z paranormalnymi sytuacjami bo po prostu się Ciebie omija i nie uświadamia. To trudne ale prawdziwe , przynajmniej ja prawdę Ci powiem i nic z tym nie zrobisz , póki nie zrozumiesz o co chodzi, co dla mnie będzie dość trudne choć jestem otwarty na pomoc ludziom ogólnie. Niestety nie masz ani wiedzy , doświadczenia ani umiejętności by mi w tym przeszkodzić, bo to zwyczajnie widzę, zatem słowne dyskusje rodem z podstawówki daruj mi bo słabo się robi. 

 

Jak chcesz sobie pomóc zacznij analizę informacji i łączenie faktów których jest bardzo dużo , skup się na tym , to dobra rada, skorzystaj z niej , jak boli Cie że inne schematy dusz niewarte uwagi się pomija , zacznij pracować nad samym sobą bo nikt Ci nie pomoże bardziej niż Ty sam sobie.


Osobiście szukam osób z wiedzą doświadczeniami i wysoko rozwiniętymi aurycznie, przegadywanie się z osobami słabymi rozwojem nie jest moją intencją, ponieważ wiem do przodu jak takie rozmowy będą wyglądać. Jest to zwykle zabieranie mojego cennego czasu. Tak i innym bardziej zainteresowanym obróbką informacji.

 

Ludzie dawno odkryliby jak to wygląda gdyby zaczęli badać drzewo technologii energii elektrostatycznej. Jednak z tego co wiem zabrania się tych badań , oczywiście wszyscy dobrzy wiemy co byłoby gdyby połączyć zachowania behawioralne złośliwe i złe z aurą kolejno szarą i czarną. Łatwo byłoby odsiać ziarno od plewu :) jak robi to zaledwie 15% populacji.

 

I im więcej napiszę tym więcej napędzę twoje koło obłędu w temacie. Czego jestem świadom.


Użytkownik fenikste edytował ten post 04.03.2020 - 14:41

  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6630
  • Tematów: 765
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do aniołów temat odnosi się do rasy reptilian a jak jesteś tak świetnie poinformowany to możesz to wyjaśnić dlaczego. Inaczej przestań zawracać dupkę..

Skoro masz lepszą (jak uważasz) wiedzę, to ją przedstaw. Oświadczenie o przekonaniu o wyższości swojej prawdy nad inną możesz sobie od razu darować - nas to nie bierze. Kolokwialne określenia i tytuły w formie "misiaczku" również. Na razie nie wysyłamy Cię na drzewo, tylko cierpliwie czytamy, co tam chcesz napisać. 

 

Mogą być opracowania naukowe, zdjęcia i co tam masz. Fakty, a szczególnie te "połączone" są mile widziane. Zakładam, że jesteś w tej 15% części uświadomionej, bo jeżeli nie, to chyba nie warto sobie zawracać głowy. Statystykę masz wyjętą z tego miejsca, o którym pisałeś, że jest "zawracane", bo nie uwzględnia czynnika obojętnego, a więc takich, co to już są uświadomieni, ale jeszcze nie do końca, a zatem nie można ich zaliczyć do uświadomionych jak i do baranów. Pozostają jeszcze tacy, którzy nie mają zdania.





#8

fenikste.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

W większości osoby rządzące zawsze już od 13 generacji miały za zadanie manipulować cywilizacją na zasadzie "dziel i rządź" , robiły to bezkarnie od 35 mln lat jednak cierpliwość się skończyła i aktualnie wysyłane są dużo dalej niż na ziemskie drzewa.

 

Statystyki procentowe zmieniają się na niekorzyść świadomych i ze stu procent spadły na przestrzeni lat do 15% aktualnie. Ignorancja i dekadencja w końcu przepełniła czarę, dlatego pokazała się 3 siła której źli już nie są w stanie zmanipulować min. przez pokazywanie jak życie jest niesprawiedliwe.

I nie będę tworzył tu więcej swoich wywodów na ten temat , kto jest nie w porządku będzie miał odpowiednią nagrodę za dokonania , bardziej zasłużeni w niszczeniu nieco szybciej inni mniej uwikłani na końcu biegu.

 

Anioły od wieków odnoszą się do skrzydlatych reptilian pomagających ludziom odkąd tu przybyli, przekłady odnoszą się do pomocy bezpośredniej w wypadkach, fakt iż niema ich wśród ludzi aktualnie wynika z zachowania przez nie ciepła w okolicach 70*C-80*C max. bo tyle ma ich rodzima planeta a jest ona również w katalogach planet ogólnie dostępnych. Krótko mówiąc planeta nasza dość mocno ostygła odkąd posiada tarczę i jej powierzchnia nie jest dla gadów zmiennocieplnych wystarczająca, dlatego zeszli oni bliżej jądra gdzie mają dość wody ciepła i światła. Co spowodowało zmiany w budowie ciała i wycofanie się skrzydeł na etapie ich ewolucji.

 

Diabły to wszelkiego rodzaju przekłady osób niegodziwych złych i złośliwych wobec własnej cywilizacji ludzi, których rasa reptilian nie szanowała i nie pomagała im nigdy. Jako kolektyw trzymający się zawsze razem , zaczęli oni omijać wszystkich ostatecznie. Ludzie złośliwi przedkładali ich jako złych wśród osobników własnej cywilizacji ludzi. Powstało wiele opracowań manipulujących entymologią pochodzenia tak stworów jak i znaczenia które jest mocno zniekształcone przez wieki manipulacji.

Wiele z ich roślin leczniczych zostało tu sprowadzonych i zasianych by ludzie mogli uczyć się medycyny od czego finalnie odchodzi się na rzecz chemii co nie jest zbyt mądre.

 

Smoki są wynikiem panowania ich w powietrzu. Co pamięta jedna z najstarszych cywilizacji ziemskich , Chiny gdzie historia ludzi sięga 14 tyś lat. 13 generacji (aktualnej), gdzie też wiele złych duszy chciało manipulować przekładami o nich, jednak przy dość dużym wzroście populacji finalnie nie byli w stanie tego dokonać. Aktualnie są oni męczeni wirusem , omija on aury dobre :) taka konstrukcja. 

 

Przypominam również iż naukowcy odkryli bakterie za rozkładanie nadmiaru plastiku i metalu zalegającego w oceanie co dzieje się od dość niedawna.

Jedna bakteria jest w stanie rozłożyć jeden związek w ciągu jednej doby. Populacja bakterii jest regulowana w czasie rzeczywistym by nie szkodzić ludziom.


Ilość generacji odnosi się do 12 punktów Planetary Grid System co jest skrzętnie tuszowane , również przez google earth nie można już zobaczyć tych punktów , gdzie widać wybuchy kryształów odpowiadających za obieg wody w przyrodzie, Na przestrzeni 12 generacji były te kryształy niszczone powodując zakończenie się i degradacje aktualnego DNA ludzi. Archeologowie kopią olbrzymie szkielety naszych przodków. Najstarsza generacja ma właśnie 35 mln lat. Żli byli tu w zasadzie od początku i jak to określa pierwsza dusza ziemska , przybyli jako "inni ludzie" pokazując ludziom rdzennym że zwierzęta,  naszych młodszych braci należy mordować na mięso i skóry choć ilość pokarmu pochodzenia roślinnego była odpowiednio i prawidłowo przyswajalna przez organizm co nie ma zastosowania aktualnie ze względu na budowę DNA i zapotrzebowanie na aminokwasy znajdujące się w mięsie. 

 

Historia planety samej w sobie jest bardzo burzliwa i skomplikowana choć nie miała taka być , winą za stan rzeczy ogólnie obwinia się złych których opisałem na wstępie.


Wiem że im więcej napiszę tym więcej mindfucka będziecie mieć, a pentagon więcej pracy w pozycjonowaniu mojej osoby na black-liście osób niewygodnych.


  • 0

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Aktualnie moja osoba znajduje się na 4 miejscu listy pentagonu jeśli chodzi o ilość posiadanej wiedzy a której pochodzenia nie są w stanie zweryfikować w żaden sposób"

Szacun, kolego. Jesteś na tej liście za czy przed islamskimi terrorystami? No i skąd wiesz, że jesteś 4, widziałeś tą listę?
Był taki film "jestem numerem 4".
  • 0



#10

fenikste.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A wiesz kolego skąd są wzięte układy scalone? Nie bo i to zmanipulowano na przestrzeni lat , jednak zapomniano iż nad prostszą technologią panuje zawsze lepiej rozwinięta z czym mają aktualnie problem.


Użytkownik fenikste edytował ten post 04.03.2020 - 16:09

  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najpierw ty odpowiedz na moje pytanie a potem ja na twoje.
  • 0



#12

fenikste.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

W zasadzie odpowiedziałem , aktualnie technologia systemów teleinformatycznych ludzi nie jest technologią wiodącą a jedynie inżynierią wsteczną i to jeszcze po łebkach.

Odnosi się to również do kilku innych a biorąc pod uwagę zasoby pierwiastków i ich rodzaje pewne technologie stoją w miejscu.


Ludzie zetknęli się na przestrzeni lat z rasami i cywilizacjami wyżej rozwiniętymi , winą braku kontaktu jest za duża interesowność a nie chęć uczenia się od innych.

Pentagon posiada wszelkie informacje jednak ludzie nie są w stanie dość efektywnie o nie zabiegać , ponieważ dotyczą całej cywilizacji a nie tylko amerykan.

Chronią tych informacji jak cerber w ramach "bronienia" ludzi przed chaosem który mógłby powstać , oczywiście to bzdura wyssana z palca tylko po to by potwierdzić ludziom przy tym pracującym że istotną częścią projektów jest tajność ze względu na dobro cywilizacji, co już jest śmieszne.


  • 0

#13 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Czekaj, czekaj... Jeśli dobrze rozumiem, jesteś posiadaczem nadzwyczajnej wiedzy o prastarych, potężnych istotach, co nie podoba się rządowi USA, więc jesteś 4 na pentagońskiej liście znawców kosmitów i chwalisz się tym na internetowym forum?


Użytkownik Pinkie Pie edytował ten post 04.03.2020 - 16:48

  • 0

#14

fenikste.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Najlepiej dla ludzi by nic nie wiedzieli i tak się ogólnie utarło że lepiej ludziom wsadzić do obróbki informacje zbędne niż ich poinformować , robią to tylko w ostateczności jak wypływają informacje. 

 

Dość istotnym faktem jest to że jest to ciąg przyczynowo-skutkowy który ciągnie się już przez miliony lat na przestrzeni kolejnych cywilizacji i ich generacji.

Nawet przekabacono liczbę 13 czy czas końca świata, odnosi się on do zakończenia panowania złych na Ziemi a nie zakończenia istnienia życia bo te akurat świetnie się broni jak do tej pory. Życiem nazwać trzeba nie świadomość czy duszę tylko naturę i materię w tym ciała ludzi , zwierząt , roślin itd...aż do podstaw fizycznych i samych pierwiastków. 

 

Najlepszym okresem dla ludzi było średniowiecze gdzie spalono na stosach wielu obcych panujących nad ciałami, ponieważ ogień jest jednym z dobrych sposobów na osłabianie duszy złym, ogień odnosi się również do samego działania słońca które chroniło od zawsze życie.

 

A od którego przy manipulacji koroną zaczęły się tu problemy poczynając od Merkurego, kończąc na ostatnich dwóch aktywnych Marsie i Ziemi która została ostatnia, na szczęście nie dla ludzi a dla życia, została ona uchroniona przed zagładą przez użycie zaawansowanej technologii której efekty ciągłe możemy obserwować na biegunach gdzie linie pól się mocno nakładają powodując miłe dla oka zorze.

 

Nie jestem tu z innymi by opisywać całą historię ludzi i związki przyczynowo skutkowe tu zaistniałe , tę wiedzę i historię ludzi posiada rasa szaraków którzy są odpowiedzialni za ludzi od początków ich istnienia na tej planecie a istnienie z nimi jak za dawnych czasów jest tylko kwestią czasu a wiąże się również nierozerwalnie z innymi planetami w tym Marsem który jako pierwszy będzie budował atmosferę w przeciągu następnych 800 lat powodując ją zdatną na przyjęcie ludzi. 

Dopiero wtedy ludzie unikną wpływu tarczy Ziemskiej i nowe pokolenie tam powstałe uniknie wpływu tutejszego całkowicie. Z czasem tarcza zostanie usunięta , gdy planeta będzie w stanie poradzić sobie z wiatrami słonecznymi.


Oczywiście, ponieważ aktualnie ich superkomputer szpiegowski ma dość poważny problem by się uruchomić a informacje wyświetlane na ekranie doprowadzają fachowców do obłędu , dodam iż w pierwszej fazie pisania na te tematy musieli dwukrotnie zakupić bardzo drogie części z czego za drugim razem na kredyt.

Szaraki pomimo tego że są typowymi technokratami posiadającymi ogromną baze danych odnośnie życia na innych planetach które odwiedzili , posiadają niesamowita inteligencję oraz poczucie humoru.


Są 3 cywilizacją najstarszą co do kolejności w tej galaktyce i istnieją około 80 mln lat bez reinkarnacji , tzn nie wracają do ciał po to by uczyć się ciągle tego samego , chociaż i to ma pewne plusy jeśli chodzi o podejście które w całym ciągu powoduje całkiem dobry rozwój logiczny.


  • 0

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I nadal nie wiem czy jestes bardziej poszukiwany niz islamscy terroryści czy nie. Ale pewnie tak skoro znasz tyle tajnych informacji. Dobra już mniejsza z tym.

Układ scalony to miniaturowy układ elektroniczny. Co jednsk miało na celu takie pytanie to nie wiem.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych