Skocz do zawartości


Zdjęcie

J. Kennedy - jedna z teorii zamachu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałem zapytać czy słyszeliście o jednej z teorii zabójstwa prezydenta J. Kennedy'ego (kiedyś wyczytałem coś takiego w wywiadzie z jakimś członkiem kompleksu Strefy 51 itd.) , teoria ta mówiła , że prezydent został zabity w pewnym spisku ponieważ chciał wyjawić opini publicznej itd. , że Rząd USA posiada Ufo i nawiązał kontakt z " obcą cywilizacją" (Majestic 12...).

Kennedy podobno kiedyś w kręgach tajnych służb wypowiedział słowa "Ogłoście te rzeczy , bo jak nie to ja je przedstawie..."(Zdanie nie jest cytatem tylko poprostu niepamietam konkretnego przekładu , ale brzmiało jakoś tak ...).

Jesli słyszeliście taka tezę to co sądzicie o tej kwesti ?

P.S.
Informacje te padły jeśli dobrze kojarze w wywiadzie z pracownikiem Strefy 51 Johnem Learem (chyba dane się zgadzają) pod koniec lat 80tych ...
  • 0



#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesli to prawda to zobaczcie jaki to jest narod-potrafia zabic swojego prezydenta dla dobra interesow. Jakie to patriotyczne heh
  • 0

#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ta najbardziej zastanawia mnie to jak on zostal zabity, bo jak patrze na te wszystkie teorie to juz sam nie wiem
  • 0



#4

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Chciałem zapytać czy słyszeliście o jednej z teorii zabójstwa prezydenta J. Kennedy'ego (kiedyś wyczytałem coś takiego w wywiadzie z jakimś członkiem kompleksu Strefy 51 itd.) , teoria ta mówiła , że prezydent został zabity w pewnym spisku ponieważ chciał wyjawić opini publicznej itd. , że Rząd USA posiada Ufo i nawiązał kontakt z " obcą cywilizacją" (Majestic 12...).

Kennedy podobno kiedyś w kręgach tajnych służb wypowiedział słowa "Ogłoście te rzeczy , bo jak nie to ja je przedstawie...


Slyszalem o tym i jestem przekonany ze taki byl powod. Mowili chyba nawet o tym na discovery (tzn pare osob podzielalo taki poglad), poza tym czytalem kiedys troche o majestic 12 i tam tez byly wzmianki na ten temat. Kennedy naprawde chcial pokazac swiatu prawde. To byl prezydent inni niz wszyscy prezydenci USA przed nim i po nim. Nie byl wmieszany w zadne uklady ale niestety wielu osobom sie to nie podobalo...

Inna sprawa co by bylo gdyby swiat sie dowiedzial ze stany zjednoczone maja kontakt z inna cywilizacja i ze w ogole nie jestesmy sami we wszechswiecie? Wedlug mnie.

1. rzad USA by upadl
2. na swiecie zapanowalby swego rodzaju haos
3. przywodcy religijni straciliby na tym, a i systemy religijne by podupadly

Mysle ze nie jestesmy (albo nie bylismy) gotowi na takie rewelacje. My tutaj sobie rozmawiamy o ufo, obcych, wielu z nas wierzy ze oni istnieja, ale jak kazdy z nas zachowalby sie sam na sam z szarakiem? Mysle ze patrzylibysmy z niedowierzaniem. Nasz system pojmowania nie bylby sobie w stanie poradzic z czyms takim...

[ Dodano: 2006-02-01, 19:12 ]

ta najbardziej zastanawia mnie to jak on zostal zabity, bo jak patrze na te wszystkie teorie to juz sam nie wiem


Zwyczajnie snajper i te sprawy... skoro poradzili sobie z wyburzeniem wtc (chociaz sa watpliwosci i dowody ze to nie byl zamach, omamiono skutecznie 99% cywilizacji) to podstawiony rzadowy snajper, niedokladne (celowo) pozniejsze sledztwo, to byla dla nich pestka.
  • 0



#5

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak samo chyba było z Lincolnem.
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

podobno bylo ich dwoch (snajperow)..
  • 0



#7

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to jeden ztrzelał z ona budynku bodajże po lewej stronie samochodu, a drugi dobił strzałem z krzaków przed nim proste w głowe... czyli było ich dwóch.
  • 0



#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to jeden ztrzelał z ona budynku bodajże po lewej stronie samochodu, a drugi dobił strzałem z krzaków przed nim proste w głowe... czyli było ich dwóch.


Tak właśnie prawdopodobnie było ...

Przynajmniej według dokumentalnych filmów Discovery ... lecz tu mamy drugi wątek , iż Discovery wszelkie tajemnicze i ważne rzeczy dla świata lubi przeinaczać lub jest w pewien sposób manipulowana ... (przykład - Analiza Pentagonu 911 Discovery).
  • 0



#9

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem, w końcu to telewizja amerykańska (jak się nie myle) a do tego bardzo popularna i opiniotwórcza, więc logiczne byłoby stwierdzenie że część filmów dokumentalnych jest zpreparowana żeby za durzo na jaw nie wyszło...
  • 0



#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A no właśnie coś mi przyszło do głowy odnośnie manipulowanej Discovery ...

Dokumentów na temat 911 kilka tam było ... oddzielnie o Pentagonie i oddzielnie o WTC ... lecz ... czy w którym kolwiek dokumencie mówiono o budynku WTC7 ? Bo ja niekojarze ...

Chyba niemówiono ... bo to największy absurd (według mnie) tego dnia (911) ...
Jak by to Discovery wytłumaczyła ? Pożar ? Niesądze ...
  • 0



#11

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

być może tego nie zauważyli ^^
Ale masz racje, nigdzie o tym nawet nie napomknęli. Co więcej, nawet rok po tragedii pokazywali całość w jakiś programach dot. "zamachu" i było tylko o tym czemu "prawdopodobnie" runeło WTC i kilka zdań o pentagonie. A reszta? No ja nie wiem, jesteśmy zmanipulowanie do granic możliwości...
  • 0



#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

najbardziej intryguja mnie te samoloty ktore sie zderzyly z wtc, podobno, nie wiem bo widzialem jakies dziwne zdjecia, to byl zwykly mysliwiec, tylko przemalowany, ktory posiadal jakies rakiety, nie pamietam jakiego typu.
  • 0



#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

najbardziej intryguja mnie te samoloty ktore sie zderzyly z wtc, podobno, nie wiem bo widzialem jakies dziwne zdjecia, to byl zwykly mysliwiec, tylko przemalowany, ktory posiadal jakies rakiety, nie pamietam jakiego typu.


To nie dział ta takie texty - zboczylismy z tematu ...

A fotografie samolotów z "czymś" co jest podczepione znajdziesz tu na forum w moich analizach ...
  • 0



#14

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta teoria według mnie jest bardzo prawdopodobna, bo Kennedy nikomu nie zalazł za skó(?)rę, żeby musiał zginąć... zresztą te wszystkie śledztwa tych wszystkich zdarzeń po prostu bawią...
  • 0

#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Male przejscie od Kennediego do WTC hehe ale wracajac do tematu, slyszeliscie o tym ze samochod z prezydentem (poruszal sie wolno) po pierwszym strzale jeszcze zwolnil zamiast przyspieszyc? Czyzby po to aby drugi snajper mogl celnie strzelic?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych