Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#3991

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wy macie różne mylne wrażenia. Np. Fiszowi wydawało się, że nagminnie nazywa się was szurami. Podobnie błędne są wasze poglądy na temat pandemii, różne półprawdy, dane wyrwane z kontekstu i zwykłe fakenewsy w które wierzycie.

Ja po prostu nie należę do ludzi, którzy ślepo idą za tym, kto im powie "hej ty, wyłącz tv. Ci wszyscy eksperci przekazują ci nieprawdę, nie wierz w to, co mówią. Tv służy do prania mózgów. Ja ci powiem, jaka jest prawda, jak masz rozumieć rzeczywistość. Jestem oczywiście niezależny".
  • 0



#3992

Ryśko.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na razie idziesz ślepo za "lewackimi" portalamia :) Bo wiesz, ja pamiętam czasy jak "naukowcy" twierdzili, że mleko jest niezdrowe i że należy ograniczyć jego spożycie. Wiadomo nauka. Kilka lat później, inni "naukowcy" twierdzili, że jest zdrowe. W Polsce był nawet program pojenia młodzieży mlekiem, akcje reklamowe. Teraz jednak mleko już nie uchodzi za napój bogów. Tak samo z jajkami, wcześniej jedz mało, teraz jedz codziennie.. nauka ma to do siebie, że się zmienia, czy to od dowodów empirycznych czy od grup interesu. Dobrze wiedzieć, że są ludzie, którzy ślepą ufają nauce i ludziom za nią stojącą. Przypomina mi się akcja z Francji. Twierdzenie, że słodkie napoje powodują otyłość. No i co? Coca cola(jak dobrze pamiętać) postanowiła sfinansować raporcik u "naukowców", który oczywiście przeczył temu twierdzeniu. Ot przypadek, że firma, której zależało na jakimś wyniku finansowała badania na ten temat ;) Ale tak, świat jest pełen samych dobrych ludzi, żadne opłacanie, łapówkarstwo czy inne haniebne czyny nie mają miejsca. Wszystko dla nas i naszego dobra.

 

Także pozdrawiam Wszystko i życzę udanego wieczoru przed telewizorkiem lub smartfonem i ulubionym portalem internetowym.  


  • 1

#3993

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawaki w kółko gadają o tych tvnach i onetach dokładnie wiedzą co bylo tam powiedziane i napisane. Cała ramówkę znają na pamięć a jak sami mówią nie oglądają i nie czytają lewackich mediów. A to niby my mieliśmy siedzieć z nosem w wyborczej lub tvnie, kiedy to nikt z nas nigdy nie podał jako źródła TVN czy innej wyborczej :)
  • 0



#3994

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawaki w kółko gadają o tych tvnach i onetach dokładnie wiedzą co bylo tam powiedziane i napisane. Cała ramówkę znają na pamięć a jak sami mówią nie oglądają i nie czytają lewackich mediów. A to niby my mieliśmy siedzieć z nosem w wyborczej lub tvnie, kiedy to nikt z nas nigdy nie podał jako źródła TVN czy innej wyborczej :)

Kłamstwo. Ktoś z was nawet kilka stron temu wrzucił coś z gazety.pl :) TVN24 również, nie raz w dodatku. Tłumacz się tłumacz. A maseczkę tam gdzie trzeba już nosisz czy dalej nie?


  • 0

#3995

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie ze noszę, tak jak wam obiecywałem. W przeciwieństwie do was potrafiłem przyznać się do błędu i nie kręciłem jak daniel i jego wolnisciowy komunizm. Wysłać Ci zdjęcie jako dowód?
  • 1



#3996

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Zadam Ci pytanie. Gdzie ja twierdziłem że popieram wystąpienia celebrytów popierających szczepienia? @Valfare skrobną coś o Pazurze i tadam "mamy go, głupiego  hipokrytę".  Moja opinia dotycząca wystąpienia pani Dykiel, dotyczy wszystkich celebrytów. Niezależnie co promują.

No nie wiem, jakoś nie widziałem tutaj wśród Twoich wpisów jakiegokolwiek oburzenia np. że Pazura i inni aktorzy promują szczepienia, 

 

 Może dla tego, że nie oglądam telewizji? Albo że o tym że Pazura coś promuje dowiedziałem się z postu @Valfare? Odnoszę się do tego o czym piszecie. Mimo to wmawiacie mi różne historie, aby tylko do wypowiedzi pasowało. Użyłem liczby mnogiej bo mam na myśli kilku userów z Tobą włącznie. 

 

 

Mam na myśli, że w dzisiejszym świecie, szczególnie w "postępowej" Europie nie tak łatwo pozbyć się osoby znanej szerszej publiczności. To nie te czasy, że Cię spakowali do nyski i słuch zaginął. Ale tak jak wspomniałem, co jakiś czas seryjny samobójca się mimo wszystko pojawia.

 

 Nie no. Spoko. Skoro seryjny samobójca to przepraszam.  :facepalm:  A tak na poważnie napisałeś dokładnie to:

 

No to prawie tak jak dziś, z tą różnicą, że w dzisiejszych czasach social mediów nikt sobie nie pozwoli na takie publiczne zamykanie ludzi do więzień

 

W komunistycznych Chinach i Korei, nie mają z tym problemu. Socjal media im nie przeszkadzają bo w tych krajach nie istnieją :) Poprzednio napisałeś że:

 

Mamy do czynienia z niesamowitym zamordyzmem wprowadzanym pod pretekstem pandemii(sam już nie wiem czy prawdziwej czy fałszywej), przy którym komunizm to była wolność i swoboda

  

 A tu się okazuje że komunizm w niektórych rejonach świata ma się świetnie i z wolnością i swobodą raczej się nie kojarzy. W chinach z powodu kilku przypadków zakażenia zamykają całe dzielnice. Do tego stopnia że nie tylko nie możesz poruszać się w promieniu 5km, ale nie możesz wyjść nawet z domu.  Taka to komunistyczna wolność i swoboda. 

 

 

To nie do końca takie proste. Podstawą legitymowania jest ustalenie tożsamości osoby legitymowanej,

 A co jeżeli nie masz meldunku albo pracy? Za komuny mogli Cię aresztować z tego powodu. Ale częściej wywozili gdzieś do lasu kilkanaście km od domu i tam zostawiali. Znam to z autopsji. Wracałem piechotą do domu 15km tylko dla tego że miałem długie włosy i skórzaną kurtkę. To był rok 1987. Ale i tak spoko. Dobrze że mi włosów mnie obcięli. Taka była wolność. 

 

 

Np zgromadzenie lekarzy, którzy walczą z jedną jedyną słuszną prawdą też dyskredytowałeś, bo ten to nie wirusolog, a tamten to taką uczelnie kończył, a tamten coś tam jeszcze.

 

 Bo z całej tej grupy tylko dwójka miała prawo do wykonywania zawodu, i zajmowali się jeden akupunkturą, a drugi homeopatią. A na konferencji gadali takie bzdury że słuchać nie szło. Gdy usłyszałem tekst że "szczepionki zawierają genetycznie modyfikowane organizmy" to mi ręce opadły. Zgromadzenie lekarzy :facepalm: . Wolne żarty. 

 

@Valfare

 

 

Nie miałbym problemu. Śmiertelność tamtego wirusa sięgała nawet kilkudziesięciu procent, więc obawy co do bezpieczeństwa szczepionki schodzą na drugi plan. Z obecnym teraz wirusem jest zupełnie inaczej.

Tak się składa że szczepionka na ospę to była tak naprawdę pierwszą że tak powiem "nowoczesną" szczepionką. I wiesz co? Ludzie bali się że im części krowy na ciałach wyrosną. 

The_cow_pock.jpg

 

Historia pokazuje że wszystkim szczepieniom Zawsze towarzyszyli ludzie, którzy twierdzili że szczepionka to samo zło. 

 

 

 

Nie możemy też mieć pewności, że za jakiś czas nie pojawi się jakiś zupełnie nowy wirus, który skuteczniej zacznie wybijać ludzkość. Ale to nie jest powód, dla którego mamy już teraz godzić się na coraz to dalej idące ograniczenia naszych swobód.

 Czas pokaże. Puki co wczoraj tylko w Polsce Covid zabił 101 osób.  Do tej pory na całym świecie covid zabił prawie 5 milionów ludzi. Ilu w tym czasie umarło na wskutek NOP ? 

 

 

 Piszecie również o nieznanych długotrwałych efektach przyjęcia szczepionki. No właśni kluczowe jest słowo "długotrwałe".  Puki co nie znamy takich. Ale wiadomo że po przechorowaniu wielu ludzi ma zniszczone płuca, które nigdy się nie zregenerują. Ludzie tracą węch i smak na wiele miesięcy. Są już tacy którzy stracili te zmysły na dłużej niż rok. Stracić węch to pół biedy. ale gdy wszystko pachnie odchodami to dopiero hardcore. Pisałem już o tym i wklejałem linki. Czy waszym zdaniem to nie są długotrwałe efekty przechorowania covida? Jesteście głusi na wszelki argumenty. Tak jak @StatystycznyPolak napisał:

 

Prawaki w kółko gadają o tych tvnach i onetach dokładnie wiedzą co bylo tam powiedziane i napisane. Cała ramówkę znają na pamięć a jak sami mówią nie oglądają i nie czytają lewackich mediów

 

 To kto w końcu jest zmanipulowany mass mediami? Za dużo telewizji przyjaciele za mało rozumu i samodzielnego myślenia.  Mam w pracy kolesia który łyka wszystkie teorie spiskowe. Płaska ziemia chemitrails, no i teraz covid.  Koleś jest anglikiem i to takim raczej "narodowcem". Wprawdzie unikam z nim dyskusji, gdyż należy on do tych do tych co to z tematu na temat skacze aby tylko wykazać że to właśnie on ma rację, Ale dzisiaj po raz kolejny dałem się sprowokować. I uderzyło mnie to że koleś mimo że angol, używa dokładnie tych samych zabiegów erytrystycznych co wy tutaj święcie oburzone otwarte głowy. Miałem wrażenie że słucham jednego z was. Podejrzewam że te wszystkie fake newsy, są tworzone w jednym miejscu a potem rozsiewane i tłumaczone na cały świat a pożyteczni... obywatele powtarzają to jak mantrę. Pisałem już o ruskich trollach?? A tak. Pisałem pod rozwagę to zostawiam. Kto tak naprawdę ulega manipulacji.  

 

 

Edit. 

 

@Carrik

 

Kłamstwo. Ktoś z was nawet kilka stron temu wrzucił coś z gazety.pl :) TVN24 również, nie raz w dodatku.

 Na tym forum posty raczej  nie znikają. Więc zalinkuj proszę kto i co. Cytacik jakiś. Czy coś na potwierdzenie twojego oskarżenia. Zarzucając komuś kłamstwo wypadało by czymś to podeprzeć. To nie Facebook.   


  • 1



#3997

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie trzeba. Twoja wiarygodność Statystyczny Polaku i tak już diametralnie spadła i raczej tego nie zmienisz :D

Tak samo wiarygodność innego członka Rady Medycznej Portalu Paranormalne - Wszystko - jest równie duża. Ochy i achy w stosunku do wprowadzanych "restrykcji", czyli bezprawia i segregacji, a sam się nie zaszczepił i nie zamierza, co pisał to na stronach tego wątku :)

Panjuzek lubi cytować Onety, w dodatku ogląda 7 metrów pod ziemią i sugeruje się wywiadami prowadzonymi przez kolesia, który bierze hajs za promowanie szczepień na covidka.
 


Użytkownik Carrik edytował ten post 29.10.2021 - 16:14

  • 0

#3998

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja z moją wiarygodnością nie mam problemu. Wy powinniście mieć z nią problem skoro w kółko oglądaie TVN i czytacie Onet i wyborcza xD
  • 0



#3999

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Śmieszni jesteście i taka prawda. Wzorowe przykłady hipokrytów. Najpierw zajmijcie się sobą, a  potem innymi, bo jesteście wzorami co najwyżej gadania jednego, a robienia drugiego :)


  • 0

#4000

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up 

 

 Czemu cały czas pisząc o sobie, twierdzisz że piszesz o jakiejś grupie osób? 


  • 0



#4001

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo jesteś prozamordystą, tak jak Staniq, Wszystko i Statystyczny Polak? Zasłużyłeś na to miano swoją twórczością :)


  • 0

#4002

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 Sam to wymyśliłeś? Czy wkleiłeś jakiś schemacik z szurowskiej strony :szczerb:  :szczerb:  :szczerb:

 Bo wiesz. Mam wrażenie że nie zrozumiałeś pytania, które zadałem powyżej. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 29.10.2021 - 16:49

  • 0



#4003

Carrik.
  • Postów: 209
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja mam wrażenie graniczące z pewnością, że tyle się naczytaliście i nasłuchaliście głupot swoich bożków, że już rżniecie głupa z automatu, nawet bez sprawdzania źródeł i porównywania ich z innymi źródłami :)


  • 0

#4004

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

A Ty znowu piszesz o sobie  :szczerb:  :szczerb:  :szczerb:


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 29.10.2021 - 17:20

  • 0



#4005

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szerszy rzut oka na inną "rewelację" Daniela:

W Irlandii najwyższa od marca liczba hospitalizacji z powodu covid, mimo że w kraju zaszczepiono ponad 90% społeczeństwa powyżej 12r życia:
https://gript.ie/hig...pite-91-jabbed/

Na podstawie danych z 27.10 (środa)mamy w Irlandii:
- 503 pacjentów w szpitalach
- 101 pod respiratorami, z których 40% jest w pełni zaszczepionych (czyli 60% niezaszczepionych/częściowo zaszczepionych)
- 87% w pełni zaszczepionych (czyli 13% niezaszczepionych/częściowo zaszczepionych)

Z tego zatem wynika, że w Irlandii niezaszczepieni/częściowo zaszczepieni trafiają pod respirator
(0.60/0.40)/(0.13/0.87) = 10 razy częściej niż w pełni zaszczepieni.

 

https://covid19irela...hub.arcgis.com/

https://www.rte.ie/n...-covid-figures/


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych