Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koronawirus z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5951 odpowiedzi w tym temacie

#1966

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie. Równie dobrze, można mieć osąd, że pandemia to wymysł anarchistów, którym zależy na wprowadzeniu chaosu i obaleniu rządów. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

Dalej, zniewolenie ludzi nic im nie da, bo ludzie tak mają, że za jakiś czas zrzucą kajdany i dobiorą się do tyłka tym, którzy ich zniewolili. Wyjątkiem jest Rosja, ale ten kraj to stan umysłu a nie reguła.





#1967

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Nie. Równie dobrze, można mieć osąd, że pandemia to wymysł anarchistów, którym zależy na wprowadzeniu chaosu i obaleniu rządów. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

Dalej, zniewolenie ludzi nic im nie da, bo ludzie tak mają, że za jakiś czas zrzucą kajdany i dobiorą się do tyłka tym, którzy ich zniewolili. Wyjątkiem jest Rosja, ale ten kraj to stan umysłu a nie reguła.

Ludzie są dymani i wykorzystywani przez tysiąclecia, i teraz miałoby się to zmienić? Po każdym resecie, czyszczone są ślady poprzednich cywilizacji, historia pisana jest na nowo. Teraz pewnie będzie podobnie, chyba że ludzie w końcu się obudzą. 


  • 2

#1968

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie są dymani i wykorzystywani przez tysiąclecia, i teraz miałoby się to zmienić?

To się nie zmieni, ale nie wymyślajmy dodatkowych "dymań". Wystarczy, że są religie i współczesne niewolnictwo.





#1969

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miłosz:
Co masz na myśli pisząc o fałszywej pandemii? Że tego wirusa nie ma? A co w takim razie z tymi wszystkimi testami które wychodzą pozytywnie? Trzeba przyjąć że są one masowo fałszowane przez tysiące diagnostów na całym świecie, również w Polsce.
I na co chorują ci ludzie, którzy trafiają do szpitala z powodu epidemii?

Już jednemu zadałem takie pytania, ale nie odpowiedział. Resztę też zapraszam do odpowiedzi.
  • 0



#1970

ppp.
  • Postów: 771
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Problemem jest choroba wirusowa COVID z którą należy walczyć miejscowo  tam gdzie się pojawia.
Ogłaszanie pandemi i zamknięcie całych państw przy kilku przypadkach zdjagnozowanych było błędem.
Pandemia nie istnieje.


  • 0

#1971

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"pandemia nie istnieje"

Ehh ludzie...
Pandemia-nazwa epidemii o szczególnie dużych rozmiarach, na dużym obszarze, obejmującej kraje, a nawet kontynenty[1].

Pasuje jak ulał do tego co mamy z covidem, bo obejmuje kraje i kontynenty.
  • 0



#1972

Anaheim.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Problemem jest choroba wirusowa COVID z którą należy walczyć miejscowo  tam gdzie się pojawia.
Ogłaszanie pandemi i zamknięcie całych państw przy kilku przypadkach zdjagnozowanych było błędem.
Pandemia nie istnieje.

Zakładając, że jest to spisek to jesteście idealnym narzędziem dla twórców tego "spisku" żeby utwierdzić społeczeństwo w przekonaniu, że każdy kto neguje restrykcje i ograniczenia jest zwariowanym foliarzem i spiskoteoriowcem. Dzięki wam jakiekolwiek merytoryczne podnoszenie zasadności działań tej "walki" z wirusem będzie zrównywane z oszołomami chodzącymi z majtkami na twarzy i udostępniającymi dziwaczne łańcuszki z kupą niepotwierdzonych informacji jak to wirus nie istnieje.
 


Użytkownik Anaheim edytował ten post 09.09.2020 - 20:14

  • 2

#1973

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miłosz:
Co masz na myśli pisząc o fałszywej pandemii? Że tego wirusa nie ma? A co w takim razie z tymi wszystkimi testami które wychodzą pozytywnie? Trzeba przyjąć że są one masowo fałszowane przez tysiące diagnostów na całym świecie, również w Polsce.
I na co chorują ci ludzie, którzy trafiają do szpitala z powodu epidemii?

Już jednemu zadałem takie pytania, ale nie odpowiedział. Resztę też zapraszam do odpowiedzi.

Pozwolę odpowiedzieć na to pytanie w swoim imieniu. Wirus był i jest, lecz nie jest morderczym wirusem który wybije całą ludzkość, a jego szkodliwość jest porównywalna do grypy. Co roku nie mamy ogłoszonej pandemii grypy, nie każą nam zakładać masek (które tylko szkodzą) i nie zabraniają nam wchodzić do lasu z powodu grypy. Testy są wątpliwej jakości, bo wykrywają wirusa nawet w owocach, a ludziom którym robi się po kilka testów za każdym razem wychodzi inny wynik. Umierają ludzie z koronawirusem którzy są w wieku takim jak średnia długość życia, lub mają poważne choroby. Nie możemy powiedzieć, że umarli na koronawirusa, bo to mogła by potwierdzić dopiero sekcja zwłok, czego się nie robi. W publicznych gabinetach lekarskich wirus istnieje i lekarze nie mogą przyjmować, w prywatnych nagle znika.


  • 2

#1974

ppp.
  • Postów: 771
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Anaheim ta pandemia istnieje tylko  dla ludzi. którzy nie są w stanie przeczytać jednego zdania ze zrozumieniem i wszędzie odnajdują spisek.

 

Dla debili bez umiejętności czytania jest mnóstwo materiału w mediach głównego ściku.
Tu artykuł "Co się stanie, jeśli nie będziemy nosić maseczek?" https://www.medonet....l,68366637.html
Wobec zaprezentowanych w nim dowodów jasnowidz Jackowski jest o niebo lepszym ekspertem.

 

obraza2.gif

 

TheToxic


  • -1

#1975

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

Ty pepepe zdaje się potrafisz czytać, ale nie potrafisz składać do kupy wyrazów.

 

kuba@

Ten wirus przede wszystkim sieje spustoszenie w organizmach w których wywoła stan zapalny, a co "psuje", to zapewne już wyczytałeś. Generalnie dobiera się do płuc i tam pozostawia po sobie zgliszcza. Umieralność występuje w większości przypadków w wyniku powikłań związanych z niewydolnością całego organizmu spowodowaną wirusem. Zazwyczaj w takich przypadkach umierają ludzie, których organizm nie dał rady, bo był obciążony jeszcze innymi schorzeniami. 

Ci, którzy nie mieli takich problemów przechodzą Covid'a tak jak bardzo ciężką grypę, walcząc z kaszlem, zapaleniem płuc i temperaturą. Nie wymyślajcie niestworzonych rzeczy. Wirus jest zabójczy, bo nieleczony pacjent umrze dusząc się z powodu niewydolności płuc zalanych płynem surowicznym wyciekającym ze zniszczonych komórek. Może również zejść w wyniku ogólnej niewydolności spowodowanej stanem zapalnym.





#1976

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


kuba@

 

Ci, którzy nie mieli takich problemów przechodzą Covid'a tak jak bardzo ciężką grypę, walcząc z kaszlem, zapaleniem płuc i temperaturą. Nie wymyślajcie niestworzonych rzeczy. Wirus jest zabójczy, bo nieleczony pacjent umrze dusząc się z powodu niewydolności płuc zalanych płynem surowicznym wyciekającym ze zniszczonych komórek. Może również zejść w wyniku ogólnej niewydolności spowodowanej stanem zapalnym.

Nie zgodzę się, znam masę osób które rzekomo miały covida i tylko jedna przechodziła to jak grypę (ale żadnego specjalnego leczenia nie miała) pozostałe albo jak lekkie przeziębienie albo całkowicie bezobjawowo. Żaden nie umarł mimo braku leczenia.


  • 1

#1977

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja znam natomiast takich osób 15, z czego jedna umarła na Covid w wyniku powikłań bez chorób towarzyszących, jedna pomimo chorób towarzyszących wygrzebała się i jest uważana za zdrową.

Pozostałe trzynaście przechodziły różnie, ciężko i średnio. Wśród nich był też jeden bezobjawowiec (choć nie do końca, bo czuł coś w oskrzelach, ale temperatury nie miał).

 

Nie zgodzę się, znam masę osób które rzekomo...

Przykłady, które przytaczam, to nie są rzekome zachorowania, ale osoby, które przeszły to i zostały zarejestrowane. Wszystkie z tych przypadków to osoby znane mi osobiście, poza zmarłym, który był bratem jednego ze znajomych.

Nie przekonuję Cię do czegoś, co jest oczywiste dla mnie. 

Według Ciebie nie ma wirusa? Obyś nie zachorował, bo wydaje mi się, że i tak byś się do tego nie przyznał.





#1978

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda mojego czasu na odpisywanie na zaczepki. Na facebooku, jak widzę takie teksty skierowane do mnie, to daję reakcję śmiech i przewijam powiadomienia dalej.  Za to napiszę wam kochani, że niedawno Pan Pinkas, główny inspektor sanitarny, otwartym tekstem przyznał, że maseczka W ZASADZIE NAS NIE CHRONI, ale ma PRZYPOMINAĆ o "pandemii". Kolejne szczere wyznanie. A wy dalej dusicie się w tych maseczkach, które przed niczym nie chronią, tragedia.  :facepalm:

 

P.S. Zapraszam kumatych i świadomych na protest do Warszawy, przeciwko korona-ściemie! 

https://www.facebook...01995360511960/


Użytkownik Miłosz edytował ten post 12.09.2020 - 00:21

  • 2



#1979

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taki jesteś świadomy i kumaty, a na moje pytania nie chcesz odpowiedzieć.
I niby szkoda ci czasu na odpisywanie, a przecież to jest dopiero twój drugi post od czasu tamtego.
  • 0



#1980

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja znam natomiast takich osób 15, z czego jedna umarła na Covid w wyniku powikłań bez chorób towarzyszących, jedna pomimo chorób towarzyszących wygrzebała się i jest uważana za zdrową.

Pozostałe trzynaście przechodziły różnie, ciężko i średnio. Wśród nich był też jeden bezobjawowiec (choć nie do końca, bo czuł coś w oskrzelach, ale temperatury nie miał).

 

Nie zgodzę się, znam masę osób które rzekomo...

Przykłady, które przytaczam, to nie są rzekome zachorowania, ale osoby, które przeszły to i zostały zarejestrowane. Wszystkie z tych przypadków to osoby znane mi osobiście, poza zmarłym, który był bratem jednego ze znajomych.

Nie przekonuję Cię do czegoś, co jest oczywiste dla mnie. 

Według Ciebie nie ma wirusa? Obyś nie zachorował, bo wydaje mi się, że i tak byś się do tego nie przyznał.

Czy ta osoba miała zrobioną sekcję zwłok i stwierdzono jednoznacznie covid jako przyczynę?

Oczywiście moje przypadki to też osoby zarejestrowane, dlatego piszę rzekomo, bo to że kogoś zarejestrowali na podstawie wątpliwej jakości testu nie daje 100% pewności.

Dlaczego zadajesz mi pytanie czy wirusa nie ma skoro pisałem o tym, że jest kilka postów wyżej?

Lęk przed zachorowaniem na covid jest u mnie podobny do lęku przed zachorowaniem na grypę bo oba te wirusy są podobnie "zjadliwe".


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych