Skocz do zawartości


Zdjęcie

Harlequin Fetus - Płód Arlekina


  • Please log in to reply
218 replies to this topic

#91

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za przychylność, rozumiem że moje przeświadczenie może wywoływac kontrowersje, ale czy ta sprawa sama w sobie nie jest już kontrowersją? Zatwardziali chrześcijanie będą bronili każdego życia a człowiek zachowując sie po ludzku i naturalnie zdobędzie sie na to zeby ukrócic cierpień a przy okazji eliminuje "słabe ogniwo" w kondycji gatunku ludzkiego, zapewniając tym samym jego lepsze funkcjonowanie i rozwój. Może mam zbyt robotyczne spojrzenie, ale patrze wyłącznie na dobro wspólne.

Do wiesia pl : wiesz...to jest bardzo roztropne stwierdzenie dla jednostek jako tako porafiących sobie samemu poradzić, ale jaki ma sens odniesienie do spaczonych, którzy są zdani wyłącznie na łaske i niełaske otoczenia? po co oni zostali stworzeni? i jakie dla nich miejsce na świecie? -To jest przekleństwo dla nieszczęśnika i rodziców. A jeśli to nie przekonuje, to postaw sie na miejscu takiego. Codzienne żmudne zabiegi, przepotworny ból przy ruchu i ogólnie, ślepota... mam dalej?

No.. i przepraszam za byka, spacja nie załapała ;]
  • 0

#92

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no cóż a co to są prawa boskie i kto ma decydować o naszym zyciu lub śmierci jak nie my sami??to my kształtujemy naszą rzeczywistość więc bierzemy odpowiedzialność za nasze czyny!

Rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy, rzeczy - NHolokaust

  • 0

#93

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, zdecydowanie noworodek jest panem własnego losu :lol3:
  • 0

#94

count_maximus.
  • Postów: 38
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mówiłem w sensie o pełnoletniej że ma prawo o tym decydować a z noworodkiem to tzreba myśle poczekać żeby był na tyle świadomy aby sie zdecydować co ze sobą zrobić :P
  • 0

#95

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawem co taki pełnoletni zdecyduje o sobie. Jak dla mnie takie deformacje trzebaby zdusić w zarodku, a nie pozwolić się temu rozwijać. Poza tym nie wszyscy są takimi idealistami, i jak zobacza takiego na miescie, to zapewne pierwszą ich myślą będzie "KSIĘDZA TU SZYBKO!!!"
  • 0

#96

Malkav.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podziwiam ją za to, że mimo tak ogromnego bólu jaki towarzyszy każdemu kolejnemu dniu jej życia i pomimo ślepoty, ona nadal chce walczyć. Nie wielu jest ludzi, którzy potrafili by stawić czoła takiemu życiu.

Pamiętaj, że jak znosi cierpienie i zabiegi, tak ona nigdy nie widziała jak wygląda względem innych ludzi...Acha, ma ktoś zdjęcia tych kobiet?

Film z takim dzieckiem widziałem spory czas temu (chyba na ogrish, ble). Nie należy wstydzić się obrzydzenia, ani innych za nie piętnować. Jeśli chodzi o "ja bym nie chciał/a tak żyć", to tylko wam przypomne, że masa ludzi upośledzonych, czy fizycznie, czy umysłowo, mimo ogólnego pożałowania i rozmów o eutanazji, chce żyć.
  • 0

#97

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=wkcvS3tzBLE"][/url] :shock: :shock: :shock:
  • 0

#98

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten filmik był już wcześniej..... :...:
  • 0

#99

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ile osób upośledzonych nie chce żyć i chętnie by skorzystały z eutanazji.Ilu jednynie u ludzi w naszej cywilizacji utrzymuje sie je przy życiu.
  • 0

#100

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bielak, przeczytaj swój post raz jeszcze i zobacz, co wypisujesz:

Ile rodziców całe życie musi byc skazane na opieke nad dzieckiem??

Wyjaśnij mi "być skazanym na opiekę nad dzieckiem". Czy nie rozumiesz, że bycie rodzicem właśnie do tego się sprowadza? Kiedy ludzie decydują się na dziecko, muszą liczyć się z każdą opcją, ale przede wszystkim: z tym, że je wychowają bez względu na to jakie ono będzie. Jeśli będzie potrzebowało opieki całe życie, należy tą opiekę zagwarantować. To wielka odpowiedzialność, ale zrozumiesz to jeszcze kiedyś.
  • 0



#101

Combo.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popatrzcie na to http://www.icpnet.pl.../Alienchild.mpg
ktos podal to jakos Alien Child ale teraz wiem, ze to choroba i to straszna. wspolczuje tym ludziom ;< .
  • 0

#102

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NHolokaust może i masz racje ale zobacz takie dziecko nie przyżyło by w warunach naturalnych a jakby miało dzieci powielać będzie błedny materiał genetyczny.A dziecko niepełnosprawne to jest obciązenie dla rodzica i nie każdy liczy sie z tym że jego dziecko może być chore.
  • 0

#103

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

NHolokaust może i masz racje ale zobacz takie dziecko nie przyżyło by w warunach naturalnych a jakby miało dzieci powielać będzie błedny materiał genetyczny.

Zgadza się, argumentując to teorią doboru naturalnego masz rację. Jednak racja ta nie ma znaczenia w przypadku, gdy chodzi o istotę ludzką, część społeczeństwa, rodziny.

A dziecko niepełnosprawne to jest obciązenie dla rodzica i nie każdy liczy sie z tym że jego dziecko może być chore.

Wówczas jest to błąd ze strony rodziców. Prawdą jest, że takie dziecko jest obciążeniem - do tego bardzo dużym. Czy zmienia to fakt, że ma ono prawo do życia lub czy też zwalnia to rodziców z obowiązku opieki nad dzieckiem?
  • 0



#104

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jestem zwolennikiem eutanazji w takich przypadkach.Bo i dziecko i rodzic będą się męczyć i jeszcze to dziecko będzie unikane przez społeczeństwo itp.
  • 0

#105

Łukasz 2.7.8.9..
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo współczuje tym rodzicą i dzieciom! Mam nadzieje że już wkrótce naukowcy znajdą sposób aby można było uleczyć te dzieci! To jest bardzo smutne kiedy popatrzyłem na te zdjęcia po raz pierwszy poczyłem zaskoczenie a jednocześnie smutek!! niech wszyscy którzy będą czytać ten artykuł powtórzą to zdanie: "WSPÓŁCZUJE WSPÓŁCZUJE BARDZO MI PRZYKRO!! ;( ".
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych