Skocz do zawartości


Zdjęcie

Harlequin Fetus - Płód Arlekina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
218 odpowiedzi w tym temacie

#76

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnei to jest okropne... dzieje sie naprawde i... no po prostu nie wiem co powiedizec.... okropne ze taka osoba moze sie urodzic
  • 0

#77

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W końcu wygląd nie ma znaczenia, ale wnętrze...
  • 0



#78

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta ale takie dziecko wewnetrznie tez jest chyba niedorozwiniete i nie mysli w pelni tzn ma tez wady mozga prawda?? ( a jesli chodzi ci oo sprawy damsko-meskie wazniejsze dla mnie jest wnetrzne a nie jakas pusta laska :P )
  • 0

#79

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego ma mieć wady mózgu ? Jest to tylko skóra ekstrymalnie cieńka, otacza cały płód, głębokie rany rozwijające się po urodzeniu, awersja ust (wybrzuszenie) oraz oczu. Deformacja ciała. Nic nie ma mowy o tym, że dzieci te rodzą się upośledzone !!
  • 0



#80

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niestety takie doformacje, zdarzają się coraz częściej.
Co do prawdopodobieństwa występowania, uważam, iż przykład dwoch sióstr, które żyją świadczy nie o wielkim 'szczęściu' a o genetycznym podłożu choroby, być może nie jesteśmy w stanie zidentyfikować genu który jest za to odpowiedzialny, ale to jeszcze nie oznacza, że takowy nie istenieje.
Trzeba by jeszcze poszukać czy choroba ta nie występuje częściej w pewnych rodzinach, np. czy babka, lub prababka nie urodziła podobnego dziecka, przez wstyd i uznanie tego za dziecko szatana, może być trudno uzyskać takie informacje.

//Edit: literówki
  • 0



#81

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest napisane że takie dzieci żyją najczęściej nie więcej niż tydzień więc dla mnie trudno jest sprawdzić czy jest upośledzone czy nie ale mimo wszystko nawet zdrowy noworodek nie jest w pełni świadomy co sie z nim dzieje
  • 0

#82

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UWAGA!

http://www.ogrish.co...lequinchild.jpg
  • 0



#83

Ania19.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[size=18][b]UWAGA!
http://www.ogrish.co...lequinchild.jpg



co to jest za strona?! :surprised:
  • 0

#84

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla dobra tego czegos powini mu strzelic w łeb zeby sie nie męczyło :spadaj:
  • 0

#85

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Urodzone w naturalnych warunkach takie coś zginełoby zaraz, zachowując odwieczną zasade kondycji gatunkowej. Pytanie do każdego kto uważał że eutanazja jest stanowczo nieludzka, popatrzcie i powiedzcie, czy bardziej ludzka jest eutanazja czy pozwolić temu żyć? Na waszym miejscu chcielibyście tak żyć? Nie wydaje mi sie.
  • 0

#86

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Vistorion masz absolutną racje.
  • 0

#87

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Macie racje, nikt z nas nie chciał by żyć z taką chorobą, ale na miejscu rodziców, też robił bym wszystko, żeby to dziecko ocalić i każdego nowego dnia miał nadzieję, że wynajdą wspaniały lek i mój syn/córka będzie mogł żyć normalnie. Wiem, że to nierealne marzenia, ale żyjemy w społeczności wrażliwej, w pewnym sensie słabej, to nie faszyzm, gdzie słabe jednostki były eliminowane.
Z eutanazją i utrzymywaniem na siłe przy zyciu, nie chodzi o to czy ktoś by chciał tak żyć, ale o to czy ktoś potrafi zdecydować o tym, żeby druga osoba przestała żyć. Ja bym nie potrafil, pomimo, że popieram eutanazję.
  • 0



#88

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja nie popieram eutanazji, to ze dziecko urodzi sie takie jakie jest nie jest niczym dziwnym

kazdy z nas rodzi sie takim jakim jest i po to zeby to co nam dane w jakis sposob wykorzystac, jestesmy tu z jakiegos wyzszego powodu, i jestesmy tacy jacy jestesmy zebysmy mogli to zadanie wykonac

eutanazja to po prostu morderstwo, a jestli nawet ten ktos sie zgodzi na to zeby go zabili to jest to wtedy samobójstwo, nie wiem jak na eutanazje reaguje kosciol, ale dla mnie jest to sprzeciwianie sie Prawom Boskim.
  • 0



#89

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kościół jest zdecydowanie przeciwny eutanazji.Ja jednak ją popieram dlatego że kiedyś normalnie natura by wykluczyła to dziecko tzn zginęło by i dlatego że przeżywali tylko najsilniejszy w procesie ewolucji szliśmy tylko do przodu.
  • 0

#90

MarX.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spojrzcie na to nagranie:
http://www.smog.pl/w.../niewiarygodne/

Ehhh...
Patrząc na komentarz tego filmu widać, że ta choroba czy też wada jest prawie zupełnie nieznana.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych