Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zgubiony czas.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogło to być wziecie... najbardziej wskazuje na to ta wysoka postac. Rownie dobrze jakies anomalie czasoprzestrzeni. Napisalas, ze Twoje objawy zniknely jak reka odjac -> falowanie pokoju moglo byc skutkiem ubocznym "operacji" lub ogolnie wziecia. Zaznaczam ze to jest tylko moje "wydaje mi sie".
Pozdrawiam!
  • 0

#17

aRON.
  • Postów: 108
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej anomalia czasu
  • 0

#18

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam często rano spowolnienie czasu... Np. patrze na zegarek 7:08 i czuję że się nie wyspałem, więc jeszcze chwilkę... Jakbym leżał już conajmniej 15 min. patrze na zegarek 7:09 To jeszcze chwilkę ... 7:11 lepiej wstanę..... ponieważ już czuję że strasznie się w tym łóżku wyleżałem..


Podobne sytuacje jak wy to nazywacie stanem OOBE mam gdy późno wracam ze szkoły i jestem zmęczony, wiem (czuję) że oczy mam zamknięte ale jednocześnie widzę wszystko wokoło wiem gdzie teraz jest autobus.... czasami tylko nie widzę dokładnie ludzi choć wiem że np. ten gostek tam siedzi.... Lepiej widzę otoczenie... nie wiem czy to objawy zmęczenia i coś w stylu realny sen ??
  • 0

#19

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Di.Joke to zwykla wyobraźnia :)
OOBE to technika opuszczania przez dusze ciała :) zdarza sie ze osoba widzi własne Ciało patrzac z perspektywy 3 osoby
  • 0

#20

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może po prostu jeszcze nie mam tak dobrze wykrztałconej tej zdolności :wow: :wow: :wow: :surprised: :lol :
  • 0

#21

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe, jak ktoś zrobił mi coś w mózgu, to jestem wdzięczna, bo choć moje objawy wróciły, to pojawiają się ze znacznie mniejszczą częstotliwoścą, i że się tak wyraże w dużo znośniejszej formie... Chyba ktoś mnie kocha :mrgreen:

Tiamat To musiało być niezłe :D Ciekawe co to mogło być? :-/

A w ogóle o co chodzi z tymi anomaliami czasu?? przecież czas to CZAS nie może w nim być miejsca na żadne ANOMALIE :surprised:
  • 0

#22

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFo to wedlug mnie bzdurna teoria. Anomalie czasu? Nigdy nie spotkalem sie z czyms takim. To kwestia tylko i wylacznie mozgu, nie straszcie ludzi, ze porywa ich UFO... Moze jest cos takiego, ze mozg poprostu wylacza sie na chwile, stopuje, moze to wynika z zaklocen elektrycznych/magnetycznych w ciele, no nie mam pojecia, nie znam sie na tym. Natomiast to z UFO jest naprawde bzdurne... To tj. by twierdzic, że np. bolą kogoś oczy i nie dowidzi, bo przyleciało UFO i wrzucilo mu inplant do oczu... Ludzie dajcie spokoj z tymi NOLAMI.
  • 0

#23

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie można niczego wykluczyć. Ale to że UFO przeleciało i wrzuciło komuś implant do oka to kompletna bzdura... :mad:
  • 0

#24

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To kwestia tylko i wylacznie mozgu, nie straszcie ludzi, ze porywa ich UFO...

ale ja nie strasze tylko przedstawiam dla mnie prawdopodobna wersje, rownie dobrze mogly to byc jakies halucynacje.
  • 0

#25

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To kwestia tylko i wylacznie mozgu, nie straszcie ludzi, ze porywa ich UFO...

Zgadzam się całkowicie. Mózg to taki skomplikowany organ, który może każdemu płatać różne figle, to jest jeden z nich, na dodatek bardzo ciekawy :-D
  • 0

#26

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się w niektórych przypadkach zbyt wybujałą wyobraźnia albo coś w rodzaju niekontrolowanego snu.... :surprised:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych