Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuję pomocy w rozpoznaniu zdolności.

#pomoc #innyświat #przenosze

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

sleepingroses.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Jeśli ten post nie pasuje do tego działu, najmocniej przepraszam, ale jestem tu osobą nową, a sprawa jest ważna. Chyba jestem w posiadaniu jakiejś zdolności paranormalnej, ale nie jesteś w stanie określić jej, dlatego zwracam się do Was z prośbą. Sprawa tyczy się dziwnego przenoszenia się do tak jakby innej rzeczywistości. Pierwszy raz wydarzyło się to w wieku około 7 lat. Po zamknięciu oczu nagle znalazłem się na dość ruchliwej drodze. Wszystko było tak realne, jak fakt, że teraz oddycham. Wszystko trwało jednak kilka minut, a wymagało ogromnej energii. Kolejny raz wydarzyło się jakiś miesiąc temu, przeniosłem się do lasu, chyba był wieczór, bo słońce zachodziło. Podobnie było znowu kilka razy, ale przełom nastąpił gdzieś pod koniec października tego roku. Słyszałem psa, a po wróceniu do tego świata, czułem jak ktoś mnie głaskał po głowie. Przestraszyłem się, że coś sprowadziłem tutaj, więc zaprzestałem tego podróżowania. Jakieś dwa dni temu wróciłem tam. Tym razem byłem na innej drodze, padał deszcz, jednak coś mnie wyrwało stamtąd i zacząłem spadać w jakąś przestrzeń, co w efekcie skończyło się kilkuminutowym paraliżem. To nie sen, ani nawet świadomy sen, to, co się teraz dzieje, jest skrajnie różne od snu. Proszę właśnie dlatego o pomoc w poradzeniu sobie z tą dziwną zdolnością.

 

Pozdrawiam


Pragnę dodać, że hipnagogi to to nie są. Ku woli ścisłości.


  • 1

#2

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe tym bardziej, że ferie się jeszcze nie zaczęły, proponuje obejrzeć film jumper i nauczyć się panować nad tymi umiejętnościami.


  • 0

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak gwoli ścisłości, na jakiej podstawie twierdzisz że nie miałeś paraliżu przy sennego?

 

A w kwestii opowiadania: dobrze jest jeśli autor trzyma się kalendarza ponieważ w przeciwnym razie czytelnik traci wątek i autor traci nadzieję że udało mu się wzbudzić u czytelnika uczucie grozy. 


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwszd to nie są zdolności, a już na pewno nie paranormalne.
Ile teraz masz lat? Czy byłeś kiedyś u neurologa, miałeś robione eeg? Czujesz senność w ciągu dnia?
  • 1



#5

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Idź do neurologa, ta "umiejętność" o której mówisz to tak zwane "halucynacje" i wskazuje np na nowotwory mózgu czy niewydolność niektórych narządów wewnętrznych.


  • 0



#6

sleepingroses.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byłem, a wyniki wyszły zadziwiająco dobrze. Uwazam ponadto, ze wiek nie ma roli, a kazdy umie rozroznic sen od jawy. Uwazam takze, ze jesli ktokolwiek cokolwiek napisze i bedzie to mialo dosc wiarygodny wydzwiek, to nie jest na miejscu pisanie ironicznych wiadomosci. Dziekuje

 


  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To że wyszły dobrze, to nie znaczy że nic ci nie jest. Często jest tak, że badania niczego nie wykazują. Masz jakieś problemy neurologiczne. Bo to nie jest normalne że zamykasz oczy i masz jakieś wizje. Może masz narkolepsje. Chyba że wspomagasz się czym żeby takie wizje mieć, bo tego też bym nie wykluczał.


  • 0



#8

sleepingroses.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy w zyciu nie mialem w ustach papierosów, alkoholu ani innych uzywek. Co do wypowiedzi o badaniach, doskonale o tym wiem. W ogóle to jest dość zabawne jak ludzie tutaj potrafią snuć teorie i przypuszczenia tak nierealne jak Twoje ostatnie zdanie. Takie teorie powinno się snuc po poznaniu osoby.


  • 0

#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Byłem, a wyniki wyszły zadziwiająco dobrze. Uwazam ponadto, ze wiek nie ma roli, a kazdy umie rozroznic sen od jawy. Uwazam takze, ze jesli ktokolwiek cokolwiek napisze i bedzie to mialo dosc wiarygodny wydzwiek, to nie jest na miejscu pisanie ironicznych wiadomosci. Dziekuje

Na lekarza pierwszego kontaktu też byś się obraził jakby dał skierowanie do poradni zdrowia psychicznego? Dziecinne podejście i tyle w temacie.

 

 

Nigdy w zyciu nie mialem w ustach papierosów, alkoholu ani innych uzywek. Co do wypowiedzi o badaniach, doskonale o tym wiem. W ogóle to jest dość zabawne jak ludzie tutaj potrafią snuć teorie i przypuszczenia tak nierealne jak Twoje ostatnie zdanie. Takie teorie powinno się snuc po poznaniu osoby.

Dzieciątko Narkolepsja nie ma nic wspólnego z narkotykami, wujek Google się kłania.

 

https://pl.wikipedia...iki/Narkolepsja





#10

sleepingroses.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, co do tych narkotyków to odnosiłem się do kolegi wyżej, trzeba było czytac ze zrozumieniem. Dzięciotko? XDDDDD Mam 22 lata człowieku xD


  • 0

#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytam bardzo dokładnie i dobrze wiem co Wszystko miał na myśli. Nie pierwszy raz wypowiada się w ten sposób. Dobrze doradza i jest jednym z najbardziej szanowanych użytkowników na forum, między innymi za to, że nie buja w obłokach jak inni.

 

Jaki wniosek, że masz 22 lata? Jakoś tego nie widzę :/ 

 

Skoro masz wizje, że przenosisz się w różne miejsca radzę udać się do przychodni, forum nie jest od diagnozy użytkowników.





#12

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Narkolepsja nie ma nic wspólnego z narkotykami, wujek Google się kłania.

 

A ktoś sugeruje, że ma? Z rozmowy absolutnie to nie wynika.

 

 

Po zamknięciu oczu nagle znalazłem się na dość ruchliwej drodze

 

To znaczy? Piesi, samochody?

 

 

Wszystko trwało jednak kilka minut, a wymagało ogromnej energii.

 

Mógłbyś to rozwinąć? Byłeś zmęczony?

 

Możesz to przeniesienie wywołać, czy jest niezależne od Twojej woli? Kiedy i gdzie zjawisko ma miejsce?

 

 

co w efekcie skończyło się kilkuminutowym paraliżem.

 

Przewróciłeś się wtedy czy leżałeś jak cię sparaliżowało i po prostu nie mogłeś się ruszyć?


  • 0

#13

sleepingroses.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 

Narkolepsja nie ma nic wspólnego z narkotykami, wujek Google się kłania.

 

A ktoś sugeruje, że ma? Z rozmowy absolutnie to nie wynika.

 

 

Po zamknięciu oczu nagle znalazłem się na dość ruchliwej drodze

 

To znaczy? Piesi, samochody?

 

 

Wszystko trwało jednak kilka minut, a wymagało ogromnej energii.

 

Mógłbyś to rozwinąć? Byłeś zmęczony?

 

Możesz to przeniesienie wywołać, czy jest niezależne od Twojej woli? Kiedy i gdzie zjawisko ma miejsce?

 

 

co w efekcie skończyło się kilkuminutowym paraliżem.

 

Przewróciłeś się wtedy czy leżałeś jak cię sparaliżowało i po prostu nie mogłeś się ruszyć?

 

Bardzo chętnie bym odpowiedział, ale jeśli już to na priv, bo tutaj znowu spotkam się z dezaprobatą.


Czytam bardzo dokładnie i dobrze wiem co Wszystko miał na myśli. Nie pierwszy raz wypowiada się w ten sposób. Dobrze doradza i jest jednym z najbardziej szanowanych użytkowników na forum, między innymi za to, że nie buja w obłokach jak inni.

 

Jaki wniosek, że masz 22 lata? Jakoś tego nie widzę :/

 

Skoro masz wizje, że przenosisz się w różne miejsca radzę udać się do przychodni, forum nie jest od diagnozy użytkowników.

Oceniasz nie dość, że mój wiek na podstawie faktu, że próbuję bronić własnej tezy to w dodatku Twoje zachowanie nie odzwierciedla Twojego stanowiska tutaj. Jesteś osobą niemiłą, ironiczną, mimo, że ja sam tam na początku się nie zachowałem. Sam jestem moderatorem na pewnym forum literackim i dobrze wiem jak powinna taka osoba się zachowywać. Jeśli teraz mnie zsanujesz czy coś, tylko potwierdzisz to, co właśnie tutaj napisałem.


  • 0

#14

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tu zawsze spotkasz się z dezaprobatą opowiadając coś paranormalnego.  Ludzie głęboko wierzą, że coś takiego nie istnieje, a ich wiara jest silniejsza niż ta wyznawana w niejednej świątyni.

Jeżeli się boisz zapraszam na priv, ale przyznam, że wolałbym swobodnie porozmawiać tutaj. Na forum  jest sporo ciekawych ludzi, może dajmy im szansę włączenia się do dyskusji?


  • 0

#15

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@sleepingroses

 

Nie cytuj całych postów. Chyba nie myślałeś że wejdziesz na forum paranormalne, napiszesz o swoich zdolnościach i wszyscy ci uwierzą na słowo? Ogarnij kamerę i pokaż nam swoje moce. 


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych