Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wcielenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest sprzeczne z religią Chcrześcijańską, której jestem wyznawcą. Raczej w to nie wierze, choć, nie uważam ludzi, którzy twierdzą, że są w kolejnym wcieleniu za świrów. Sprawa poglądów i wiary.



noxd11 może i jest sprzeczne , ale mi sie po prostu wierzyć nie chce że To jest moje pierwsze i jedyne życie i tak zaczynam , mam takie jazdy dzieki duchom zapewnione i od razu tak w pierwszym i jedynym zyciu ? nie ma mowy , moja dusza musi być stara jak świat .

Inna sprawa . wg mnie od Boga mozna otrzymać nowe ciało , przychodzimy na świat po jakieś lekcje po przerobieniu ich wracamy do Boga i zaczynamy na nowo inne lekcje , dusza na głębszym etapie to pamięta natomiast świadomosc nie , dlatego nie pamietamy poprzednich wcielen i tutaj myśle że na 99 % mam racje , nie wyssałem tego z palca tylko przerabiam to na własnej skórze . Pozdrawiam
  • 0

#17

Kamson18.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie pamietam niestety :argue:

Ale reikarnacja pewnie jest, tzn na pewno nie kazdy moze miec
  • 0

#18

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ma ktoś jakiś sposób na przypomnienie sobie poprzedniego życia? :>
Chciałbym wiedzieć dokładnie kim kiedyś byłem. Kiedyś udało mi się przypomnieć parę rzeczy z poprzedniego życia, ale to dla mnie za mało :)
Wiem na pewno między innymi to, że mój pociąg do rozwoju duchowego jest spowodowany tym, że kilkaset lat temu zajmowałem się tym samym... :D
  • 0

#19

ViZarDy.
  • Postów: 98
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duzo niewiem na ten temat , ale slyszalem ze jest cos takiego jak Regresja , ktora poprzez hipnoze pozwala poznac poprzednie wcielenia , ale niewiem czy to w 100% wiarygodne
  • 0

#20

Elkasei.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem niemal w 100 % pewny ze teraz żyje po raz któryś z kolei a moja dusza ma około 11 000 lat


A jak to wyliczyłeś sobie? I czy wiesz kim byłes w poprzednich wcieleniach?
  • 0

#21 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Wrażenia wrażeniami i niespecjalnie wierzę w reinkarnację....Ja mam wrażenie, że ten ogólny świat to fikcja :roll: Czyli raczej nie warto się opierać na przeczuciach...tym bardziej, że są mało racjonalne....
  • 0

#22

Miru.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie przyszło wam kiedyś do głowy, że każdego po śmierci może spotkać co innego?
Po co tak generalizować? Istnieje równie wiele dowodów na reinkarnację, jak na Niebo, czy Nirwanę. Z drugiej strony wydaje mi się, że dowodzenie istnienia reinkarnacji argumentem niesprawiedliwego świata jest conajmniej błędne. Świat wcale nie musi być fair dlatego, że my byśmy tak chcieli, niestety...
  • 0

#23

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do głosów, które były wyżej opisane, też tak miałem i mam czasem do tej pory, nic do zrozumienia, bełkot i mentlik...
  • 0

#24

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powtarzam się bo już to pisałem w innych tematach ale nie wierze w kolejne wcielenia tej samej duszy... po pierwsze wykluczało by to istnienie jakichkolwiek duchów w sensie istoto nie posiadających ciała a po drugie nie chce mi się wierzyć w to że mogłem być zamordowaną 40lat temu 19 letnią dziewczyną albo jak to niektórzy wieżą że mogli być zwierzętami... to co pisze teraz do was 150- letni chomik :P
  • 0

#25

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyjmijmy na chwilę, że niebo ma ograniczoną ilość miejsc (głupio to brzmi, wiem ;p ) Wtedy najlepszym rozwiązaniem dla Boga była by....
właśnie reinkarnacja. Ale to tylko moje myśli i pewnie są błędne, ale co tam.
  • 0

#26

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kuba543 porównaj sobie stworzenie wszechświata z wybudowaniem domku w niebie... Bóg chyba nie będzie miał z tym problemu :D
  • 0

#27

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak myślisz dlaczego napisałem

Przyjmijmy na chwilę

:mrgreen:
  • 0

#28

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

spoko nie czepiam się ;)
  • 0

#29

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

przytocze wam moja historyjke. otoz dosyc nie dawno na historii omawialismy okres miedzywojenny. sie zglaszalem duzo i duzo mowilem , bardzo duzo szczegolikow. pani spytawszy sie mnie skad ja to wszystko wiem, oznajmilem jej ze..... nie wiem Oo teraz tak myslec to moze moje poprzednie zycie wlasnie toczylo sie w tym okresie ?? bo janaprawde nawet podrecznika nie czytalem o tym, a mowilem o najdrobniejszych szczegolach... co o tym sadzicie ?

@DOWN

nie wiem co cpales ale daj sprobowac.
  • 0



#30

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Że jesteś następnym wcieleniem Adolfa Hitlera
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych