Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wcielenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem gdzie dać temat , ale chyba najbardziej pasuje tutaj , ponieważ chodzi o dusze czyli jakby nie patrzeć o ducha ...

Jak myślicie czy teraz kiedy zyjecie to wasze pierwsze życie czy mieliscie inne wcielenia ?



Ja jestem niemal w 100 % pewny ze teraz żyje po raz któryś z kolei a moja dusza ma około 11 000 lat . Od Boga po śmierci mozna otrzymać nowe ciało , jeżeli się poprosi , nie ważne jak do tego doszedłem , czytałem pewne książki i tak do siebie to porównałem i wg. mnie mam racje .

A jakie jest wasze zdanie na ten temat ? macie jakieś toerie , wierzycie w reinkarnacje ?

Pozdrawiam
  • 0

#2

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz reinkarnacja jest nawet dla wielu naukowców faktem, więc myśleć, że ma się pierwsze wcielenie jest trochę śmieszne, a że jedyne, to zakrawa o głupotę. Oczywiście są i tacy :mrgreen:
  • 0

#3

meth777yl.
  • Postów: 116
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukasz teorii?

Skombinuj sobie "Księgę Duchów" Allana Kardeca.
Tylko to wydanie uzupełnione najlepiej. Książka powstał aponad 100 lat temu.
Jak przez nią przebrniesz będziesz expertem. Serio :)

pozdrawiam
  • 0

#4

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukasz teorii?  

Skombinuj sobie "Księgę Duchów" Allana Kardeca.
Tylko to wydanie uzupełnione najlepiej. Książka powstał aponad 100 lat temu.
Jak przez nią przebrniesz będziesz expertem. Serio :)

pozdrawiam



A Co tam jest ciekawego ? napisz fragment to skołuje bo ostatnio kupiłem jakąś i sie zawiodłem na niej :wall: teraz wole sie upewnic , bo 20 złotych to dla mnie duzo bo ine pracuje :victory:
  • 0

#5

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Karakan ee To lepiej idz do biblioteki - u mnie sa tematyczne od kucharskich po techniki erotyczne :argue:
  • 0

#6

ViZarDy.
  • Postów: 98
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierze w reinkarnacje , mam swoje" przeczócia" co do tego , ale zostawie je dla siebie...
  • 0

#7

noxd11.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest sprzeczne z religią Chcrześcijańską, której jestem wyznawcą. Raczej w to nie wierze, choć, nie uważam ludzi, którzy twierdzą, że są w kolejnym wcieleniu za świrów. Sprawa poglądów i wiary.
  • 0

#8

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja sądzę, że reinkarnacja istnieje, bo jakby jej nie było to życie byłoby kompletnie niesprawiedliwe. Na przykład :
Jest koleś, który urodził się w złotym wieku Polski, żył sobie wspaniale, bez żadnych problemów. Miał pełno kobiet, nigdy nie był głodny czy spragniony.
A ktoś inny urodził się 15 lat przed II Wojną Światową, a gdy dożył tego 15 roku życia zaczęła się wojna. Musiał walczyć za swój kraj. Nie raz był ranny, walczył dalej, wiele cierpiał i miał wszystkiego niedostatek. W końcu został zamordowany przez Niemców.
Wtedy to wszystko by nie miało sensu. A tak dzięki reinkarnacji każdy człowiek, a raczej dusza doświadcza wspaniałego życia jak i strasznie okropnego.
Ja tak o tym myślę.
  • 0

#9

noxd11.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

errah tu nie trzeba tak odległych przykładów. Weźmy na to np. jakiś Amerykaństki biznesmen, ale po co tak szukać, zwykła klasa średnia, której żyje się dostatnio, niczego nie brak, ale nie mają też superwielkich wymagań jak willa z basenem itp. a jakiś mieszkaniec odległem wioski w Nigerii czy gdziekolwiek indziej. Tak jest, było i będzie. I nie wiem czy taką sprawiedliwością jest to, że raz będziesz biedny, później bogaty. Nie liczy się ile masz kasy, tylko jak to życie przeżyjesz. Pomyśl o tym.
  • 0

#10

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest sprzeczne z religią Chcrześcijańską, której jestem wyznawcą. Raczej w to nie wierze


Bo religia tak karze ???
spoko nie czepiam się twój wybór
  • 0

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam tracę zaufanie w religię chrześcijańską jakoś. Coraz bardziej mi się zdaje, że to ściema.
  • 0

#12

Maciekp.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już od dzieciństwa czułem, że nie żyję pierwszy raz... W ogóle jak byłem mały to słyszałem głosy ale to już inna historia ;p
  • 0

#13

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jak byłam małą to też słyszałam głosy np. siedzę sobie i oglądam tv a tu nagle coś słyszę wtedy to nie było dla mnie dziwne ale teraz tak a wracając do tematu ja wierzę w reinkarnację chociaż nie wiem czy miałam kiedyś inne życie
  • 0

#14

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem, że jest tylu ludzi jak ja, co też słyszą głosy. Zazwyczaj mają jakiś podtekst szyderczy :D , ale zdarzają się takie poważniejsze np. oglądałem powtórkę Tańca z Gwiazdami to akurat pokazywali Beatę Tyszkiewicz i usłyszałem głos "Ona umrze". W bardzo takim poważnym tonie i totalnie bez emocji. Było to jakiś miesiąc temu. Zobaczymy czy się sprawdzi w najbliższym czasie. Teraz tak myślę i dochodzę do wniosku, że każdy umrze :)
  • 0

#15

Maciekp.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje głosy były i czasem jeszcze są inne. Nie mają treści. Wiem, że jeden mówi bardzo szybko,a drugi bardzo spokojnie, jakiś bełkot :P Jakby dwie osoby się sprzeczały.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych