Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historyczne/Starożytne dzieła sztuki & UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od dawno zastanawia mnie coś, skoro tak powszechne jak się wydaje na malowidłach są obiekty "obcej" cywilizacji (bo odszukać można ich znacznie więcej niż tutaj prezentowane), to dlaczego nie ma o nich w zmiankach pisanych? A może są tylko mało kto chce to publikować?
No i drugie pytanie, które aż samo ciśnie sie na usta. Kiedy zapomniano i dlaczego o tych obiektach? Może to wynik działanlności inkwizycji, świętych wojen itp.? Jeśli mam rację, to KK wie więcej na temat UFO niż by się komukolwiek wydawało.
W cyklu książek Barbary Marciniak "Zwiastuni świtu" lub w materiałach RA. Wyraźnie istoty channelingujące mówią o tym, że wysocy dostojnicy KK, to świadome istoty (swego gwiezdnego pochodzenia) i niestety iekonieczni dobre. Czy w to wierzyć? Są pewne przesłanki wskazujące na korzyść tej tezy.
  • 0

#32

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejno- helikopter widzę DOKŁANIE i nie mam najmniejszych zastrzeżeń, ze to on (a nawet dodam, że jest on tu bardzo ładny i dokładnie wykonany). "Samolot" wyrzeźbiono trochę dziwnie, po za tym wygląda jakby zrzucał bombę, no ale na łódź podwodną tamto to mi nie wygląda. Z resztą na co im łódź, skoro mieli i tak tylko jeden kanał wodny...

Zdjęcia: 2, 4 i 5 od dołu:
2- nie wiem co to za istota, jest bardzo "pokręcona".
4- Mogła to być jakaś kolumna (jak na przykład ta w Waszyngtonie - Grób nieznanego żołnierza)
5-To wygląda na jakiegoś robota :s
  • 0

#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

źródło: unexlained-mysteries



Apache, Comanche ... czy coś innego ? 8-)
  • 0



#34

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ku... Ale tych zdjęć! Najbardziej rzuca się w oczy ta sonda trzymana przez Jezusa i Boga. Ale to wygląda zupełnie jak ludzkie sondy... Czyżby podróż w czasie o kilkaset lat?
  • 0

#35

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niema co sie wypowiaac kazdy zna prawde
  • 0

#36

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No naprawde dobre zdjęcia ! jedne z najlepszych dowodów na istnienie ufo.
  • 0

#37

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UFO od zawsze wśród nas
jeszcze parę dowodów...

Chciałem tu przedstawić jeszcze parę dowodów na to, że UFO i obce cywilizacje towarzyszą nam niemalże od zawsze. Autor tego artykułu jest nieznany a do samego tekst dotarłem za pośrednictwem sieci p2p. Tekst poprawiłem jak tylko umiałem stylistycznie i gramatycznie ;) Enjoy



I WANT to BELIEVE




Dołączona grafika
Dołączona grafika


Te obrazy pochodzące z 12 wieku ukazują dwóch krzyżowców. Według źródeł historycznych przedstawiają oblężenie na zamku Sigiburg w 776 roku we Francji. Saxoni oblegli i otoczyli Francuzów. Oni obaj walczyli kiedy nagle grupa dysków (płonące tarcze) ukazały się wszystkim unosząc się nad kościołem. Francuzi zostali ochronieni przez te przedmioty i Saxoni uciekli.



Dołączona grafika
Dołączona grafika


Powyższy obraz pochodzi z 10 wieku z Tybetu, trzymany jest w japońskim muzeum. W powiększeniu można zauważyć dwa przedmioty, które wyglądają jak kapelusze, ale, dlaczego one płyną w powietrzu ? Indyjskie Vedy są pełne opisów Vimanów. Ramayana opisuje Vimany jako podwójnie ozdobione, kołowe albo cylindryczne samoloty z iluminatorami i kopułą. To leciało z " szybkością wiatru" i wydzieliło "melodyjny dźwięk".



Dołączona grafika


To zdjęcie pochodzi z francuskiej książki pt: "Le Livre Des Bonnes Moeurs" napisanej przez Jacques'a Legrand'a. Można znaleść tą książkę w muzeum Chantilly Condé's, pochodzi ona z roku 1338. Niektórzy ludzie mówią że ten obiekt to Montgolfiere (nazwa francuskiego balona), ale w tamtych czasach nie było jeszcze balonów we Francji...



Dołączona grafika


Obraz ten pokazuje UFO widziane w Hamburgu, w Niemczech, 4 listopada 1697 roku. Widziane przez ludzi przedmioty zostały opisane jako "dwa rozpromienione koła".



Dołączona grafika


To jest artystyczna reprodukcja reliktu znalezionego w labiryncie na wyspie Jotuo nad jeziorem Toengt. wyprawa miała miejsce w 1957r. (dwa lata przed tym było tam trzęsienie ziemi). ekspedycja była prowadzona przez profesora Tsj`i Pen-lai. Znaleziono wiele różnych relikwi ukazujących ludzi w dziwnych ubraniach, którzy wyglądali jak ubrani w kostiumy astronautów. znaleziono równierz malowidła które najprawdopodobniej odzwierciedlały układ słoneczny. Trzeci i czwarty okrąg (planeta) były połączone linią. Było tam również 10 planet (wyłączając oczywiście Słońce). Fakt ten można prosto połączyć z teorią dotyczącą "Nibiru" -planety X



Dołączona grafika


To jest ozdobna tkanina nazwana triumf Summer, powstała w Bruges w 1538 roku. Obecnie znajduje się Bayerisches National Museum. Na samej górze da się zauważyć kilka obiektów przypominających UFO. Oczywiście w tamtych czasach i póżniejszych spekulowano, że są to wyspy, dla mnie kompletna bzdura, w takim razie dlaczego te wyspy unoszą sie w powietrzu.



Dołączona grafikaDołączona grafika

Są to rysunki skalne pochodzące z przed kilku tysięcy lat przed naszą erą. Jak widać nasi najstarsi przodkowie byli odwiedzani przez tajemnicze obiekty oraz kosmitów.



Dołączona grafika


Ceramiczne figurki z Indii przedstawiające jakiegoś człowieczka i jego pojazd.



Dołączona grafika


Jak zdązyliście zauważyć jest to tzw "szarak". No ale co on robił w starożytnym Egipcie?. Oczywiście znawca kultury Egipskiej powie nam że jest to dzban w którym przechowywano żywność.



Dołączona grafika


Zdjęcie zrobione w jednej z piramid egipskich. Na zdjęciu tym widać wyrażnie jakiś obiekt, który przypomina nasze wspólczesne rakiety.



Dołączona grafikaDołączona grafika


Są to fotografie płyty "Lolladoff plate". Uważa się że płyta ta znaleziona w Nepalu może mieć nawet kilka tysięcy lat. Wyraźnie widać na niej tzw "szaraka" oraz jakiś obiekt w kształcie spodka.



Dołączona grafika


Malowidło to znaleziono w jednej z jaskiń blisko Fergana w Uzbekistanie.



Dołączona grafika


Hieroglif z świątyni Abydos w Egipcie. Mówiąc szczerze ja tu widzę helikopter, samolot, oraz coś podobnego do łodzi podwodnej. Podobno są to obiekty które chroniły niegdyś Egipt.
  • 0



#38 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Nic nowego pod słońcem. :smile:
To tylko potwierdza zależności i powiązania ludzkości z przybyszami z innych planet. :hmm:
  • 0

#39

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ancient Astronauts (Mini pokaz)
  • 0



#40

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to nic szokującego, kolejny dowód, że tradycyjna historia tkwi w błędzie...
  • 0



#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

czyli konkretnie jakie jest Twoje stanowisko w tej kwestii?
  • 0

#42

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czas poszerzyć troszkę ten zbiór

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kultura wschodu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Upload na photobucket.com ponieważ mam problemy z imageshackiem, błędów nie powinno być.

źródło: Fundacja Nautilus

Edit [20.02.08] AlienGrey
Wywaliłem te, które się powtarzały - czyli ponad połowę :P
Następnym razem przejrzyj, czy któreś się nie powtarzają...

  • 0



#43

Krzyniu.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem,jedne z najbardziej wartościowych i nie zbitych dowodów na istnienie obcych cywilizacji, które od najdawniejszych czasów(jak nie od początku istnienia człowieka)przebywały na naszej planecie.
Gdyby te dowody zostały dokładnie przeanalizowane przez większość ludzi na świecie,wiara chrześcijańska okazała by się tylko pustymi obiecankami o pięknym życiu po śmierci....Większość ksiąg biblii moim zdaniem zostało zmienionych w zatrważającym stopniu,na potrzeby duchownych!Nawet śnię przypuszczać że do dziś są osoby w kręgu duchowieństwa które znają całą prawdę o historii od Narodzenie Chrystusa do dziś,ale nigdy ich prawda nie wyjdzie na jaw...bo był by to koniec kościoła i ogromny wstyd,z tytułu okłamywania całej ludzkości.Myślę że prawda jest taka że Jezus przybył na ziemie z kosmosu,po to oby pokazać chaotycznej cywilizacji jak żyć w pokoju i nie krzywdząc się nawzajem(dekalog).Obrazy te,to nie omamy autorów,tylko ukazanie tamtejszego i dzisiejszego faktu,nie jesteśmy sami we wszechświecie,jak to mówi bardzo egoistycznie i przekonująco kościół....i większość dzisiejszych ludków,nie zwracających uwagi na takie dowody.Ludzie mają dość własnych problemów a co dopiero UFO... :(
Jednak wierzę że nadejdzie taki dzień w którym nawiążemy oficjalny kontakt,na stopie pokojowej... ;)
  • 0

#44

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poleciłbym stronkę, ale że nie wolno (chyba) reklamować stron to nie podam adresu publicznie, Chcesz adres, który Ci przejaśni trochę sprawę tych obrazów - daj znać na PW.

Dodatkowo polecam temat:

http://www.paranorma...t...t=0&start=0

Doradzam poczytanie do końca :)

a poza tym,

ak zdązyliście zauważyć jest to tzw "szarak". No ale co on robił w starożytnym Egipcie?. Oczywiście znawca kultury Egipskiej powie nam że jest to dzban w którym przechowywano żywność.


To nieładnie, Eurycide, bo przecież sam wiesz, że to:

Dołączona grafika

jest wazon z kwiatami ;)

Dołączona grafika

O takimi kwiatami ;)
  • 0



#45

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to juz wszyscy wiemy : > a co poiwesz nam o tych obrazkach co kolega wyżej dał ?? jakies kontrargumenty bym usłyszał
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych