Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Nibiru nadciąga?


  • Please log in to reply
1591 replies to this topic

#106

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"wszystko się może zdarzyć"

jeśli chodzi o ten temat to jestem zielona, ale tak na chłopski rozum, to wydaje mi się, że jakaś planeta/planety poza naszym układem musi/muszą istnieć, bo cały kosmos dla naszego układu słonecznego to byłoby zbyt wiele szczęścia naraz. :)

coś tam na pewno jest, może w nas walnie.
możliwość istnieje zawsze.
  • 0

#107

vrinda.
  • Postów: 85
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

-Nibiru okrąża Słońce w 3600lat
-naukowcy określili że znajduje się obecnie około 2,2 mld km od nas
-obliczyli też(inne źródło) że porusza się z prędkością 65tyś km/h
-co by odpowiadało że za 4lata,w 2012r znajdzie się koło Ziemi

Ha, ha, ha... Ciekawe jacy naukowcy? Żaden naukowiec nie udowodnił jeszcze że ta planeta wogóle istnieje. A podawanie tak dokładnych danych to już zupełna przesada. Z tego co piszesz wynika że "naukowcy" muszą znać ściśle położenie planety w chwili obecnej. Więc gdzie są te dane?
  • 0

#108

wirbelwind.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i dobrze by sie stalo jak by w nas uderzyla :)) bo takie zycie jak ja teraz mam to jest pieklo :( chyba ze sie cos zmieni to niechcialbym zeby w nas uderzyla
  • 0

#109

starmageddon.
  • Postów: 24
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciesz sie ze tego ksiadz nie przeczytal :mrgreen: .Bardzo ciekawy artykul i to mozliwe ze w 2012 bedzie koniec swata bo raz mialem nawet wizje :( >/
  • 0

#110

proxy11.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie pisalem o tym wczesniej ale czas hipotycznego pojawienia sie Nibiru okreslilbym raczej na conajmniej 150 lat od teraz albo nawet pozniej co nie jest wykluczone biorac pod uwage ze niewielkie odchylenia od wartosci 3600 lat daje w przeciagu wiekow roznice ktore moga siegac setek lat. Poza tym jesli teoria obiegu hipotetycznej planety wokol innego ciala (gwiazdy) byla by sluszna to w okresie zblizania sie tej martwej gwiazdy do slonca oddzialywanie Nibiru moglo by byc rozne gdyz w rozny sposob moglaby ona lokowac sie wobec znanych planet bo przeciez sama bylaby w ruchu wobec swojego slonca.

Ale, jest cos takiego jak przepowiednie Nostradamusa i jest teoria przypisujaca periodycznosc opisanych tam wydarzen co daje 3 okresy, przy czym drugi okres sie wlasnie konczy a trzeci dopiero zaczyna pod koniec obecnego wieku. Tzn. ktos wysunal teze ze Nostradamus podal dwie lub trzy daty poczatkowe i przypisal im poczatek cyklow cywilizacyjnych oraz okreslil ramy ich periodycznosci. Okres najwiekszych zniszczen wg. wyliczen (mozna to gdzies znalezc w internecie a sam tez te wyliczenia potwierdzalem) przypada na lata 2100 i dalej. Obecnie pozostaje jedynie data 2020 ktora wiaze sie z jakas przemiana cywilizacyjna (tak jak np. internet czy telefon kom. sie wiazaly). Oczywiscie jest to pewna teoria ale co dziwne moje wyliczenia i wyznaczone daty zgadzaly sie z pewnymi wydarzeniami i ich charakterem w XX wieku, np. II wojna swiatowa, pontyfikatem JPII.

Jest jeszcze data 2012 ale zwiazana jest ona z periodycznym kalendarzem Majow o okresowosci ponad 5ty. lat a wiec niemajacym nic wspolnego z okresem obiegu Nibiru, i prawdopodobnie zwiazana jest z jakims wydarzeniem astronomicznym zachodzacym okresowo wlasnie co ponad 5tys. lat.
  • 0

#111

Siwek-14.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i udzerzyć, ale w to wątpie. Jak kiedyś nie udzerzyła, to dlaczego teraz ma uderzyc? Jak uderzy to uderzy :P
  • 0

#112

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiecie co mi sie wydaje? Ze nibiru to jest poprostu NEPTUN! bo gdzies wyczytalem ze we wczesnym stadium swojego powstawania neptun zderzyl sie z planeta wielkosci ziemi i wylecial z niego material ktory utworzyl trytona!
Tak moglo byc i ziemia-neptun walnol w ziemie i wylecial z niego material na ksiezyc?
i to by wyjasnialo sprawe starszych niz na ziemi skal ksiezycowych
ksiezyc szybko zastygl a ziemia dalej sie formowala po tym uderzeniu!
  • 0

#113

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

,,cialo niebieskie znajdujace sie w konstelacji Oriona'' a wiec to chcieli nam powiedziec budowniczowie piramid w Egipcie i ..Marsie...abysmy mieli je na oku :o
  • 0

#114

Margo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a nie intryguje was pytanie jak wyglada zycie na nibiru (z tego co zrozumialem to planeta ojczysta anunnaki)?
jak to mozliwe ze na tej planecie panuje zycie skoro przez ponad 3.500 lat krazy ona gdzies tam w pustce kosmiczneji jest zamarznieta na kosc?
jak to mozliwe ze jest juz tak blisko (zostalo niecale 5 lat!) i nikt jej nie widzi?


A jak myślisz Przyjacielu - nasza Ziemia - to Twoim zdaniem gdzie krąży ????
  • 0

#115

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to że leci sama bez gwiazdy która ją ogrzewa, podobno tam od paru tysięcy lat nikt już nie mieszka, ale jakoś mi się w to całe 2012 nie chce wierzyć... za dużo się wszystkiego porobiło , annuki reptalianie przebiegónowanie itp.
  • 0

#116

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierze ze to neptun jest planeta X czy tam nibiru bo czytalem w jakims raporcie wojskowym ze uran czy neptun jest 11 razy wiekszy od ziemi i mieszka tam ktos
"encyklopedia wiedzy o ufo" J. Fitzgerald
  • 0

#117

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli jutro NASA powie coś o Nibru, to będzie ZONK
  • 0

#118

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma czegos takiego jak Nibiru
  • 0

#119

mindmax.
  • Postów: 592
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

MateuszS

Nie ma czegos takiego jak Nibiru

Nie był bym tego taki pewien, bo jak się okazuje, to nawet mity nie były bajkami.
Proponuję obejżenie kilku ciekawych filmów dotyczących tego właśnie tematu - lecz nikogo nie namawiam - pierwszy jest finałem głośnego niegdyś projektu "Cheops" dotyczącego wydarzeń w 2012r :

http://video.google....amp;sitesearch=

a następne, mimo że nie bardzo lubiane przez ludzi o zbyt szczelnie zamkniętych przez nadmiar obecnej wiedzy umysłach, to jednak również są w/g mnie godne uwagi.
  • 0

#120

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jaka ma sredice nibiru 22000km??? bo nie wiem ktos moze wie dager???mariush??22z??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych