Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Nibiru nadciąga?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1591 odpowiedzi w tym temacie

#76

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba nie muszę nikomu przypominać co przedwczoraj zasłoniło księżyc, żeby nie pozostawić wątpliwości nie był to cień Ziemi... mhm ktoś jeszcze nie wierzy ?
  • 0

#77

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha i to jest dowód na istnienie Nibru :P ? x]
  • 0

#78

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja sie bawiłem w teatrzyk cieni, przepraszam.
  • 0

#79

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Psychoza,jaka wybucha wokół tematu Nibiru i roku 2012 jest dla mnie po prostu zaskakująca.Ludzie,zamiast posługiwać sie logiką zaczynają panikować i ślepo wierzyć w to,co pisze choćby Patrick Geryl-jestem ciekawy ilu ludzi pozwie go do sądu za to,że nabierając sie na teorię 2012 kupiło łódź i inne rzeczy o których pisał,a które potem okażą się niepotrzebne.Coś mi się wydaję,że będzie miał nie lada kłopoty.
  • 0



#80

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powracając to tej "najnowszej fotografii" pokaże wam ile obiektów można cudownie "przemienić" w Nibiru. Cała sztuka sprowadza się do odpowiedniego zmniejszenia fotografii, dodanie kilku niewyraźnych elementów, zmianie koloru (najpierw skala odcieni szarości, a potem kolorujemy do woli). Wybaczcie, że sam tego nie zrobiłem ale nie mam wiele czasu ostatnimi czasy...

Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Wszystkie te ujęcia to Pluton wraz ze swoim księżycem - Charonem.

Źródło: NASA

  • 0



#81

suez.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ostatnio nawet w mediach usłyszałem - radio rmf lub zetka - że japońscy naukowcy są blisko wskazania dzięsiątej planety, która zaburza orbitę neptuna i urana
więc może niedługo czegoś się wiecej dowiemy, mam nadzieje że ta wiadomość okaże sie prawdą i chciałbym wtedy widzieć miny tych niedowiarków :)
  • 0

#82

Bizmut.
  • Postów: 60
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja zbytnio nie chciałbym, żeby to była prawda, bo jeżeli to jest prawda i cała reszta też to...

...JESTEM TAKI MŁOOOOOOOOODY I NIE CHCĘ UMIEEEEEEEERAĆ!!!

Edit - dj_cinex :
Kilka wpisów, które pojawiły sie pod tym zostało usuniętych z powodu niezgodności z tematem. Nie rozmawiamy tutaj o stadionach na EURO!

  • 0



#83 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Nibru wg mojej skromnej wiedzy jest olbrzymim statkiem. Wszystkie te filmy i zdjęcia to straszenie i manipulacja mające jeden cel - sianie zamętu i strachu.
Jedynym zagrożeniem dla Ziemi w 2012 jest nasz Projekt Cheops
  • 0

#84

pablo27.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nibiru narazie jest widoczna z south pola .Nie miejcie nadzieji że w tvn wam otym powiedzą ,lub jakiś szanowany naukowiec,bo taki jest system że stracą reputacje prestiz i pieniądze.Kościoł nie chce rozmawiać o Nibiru ,bo według mnie wyszło by że sumeryjczycy mieli racje i rasa homo sapiens została ,,stworzona w próbowce,, przez przybyszów.

Orbit Nibiru
Eliptical Orbit

Period 3600
SemiMajorAxis 236
Inclination -145
AscendingNode 194.5
Eccantriclity 0.9917
ArgofPericenter 270
MannAnomaly 220.0
Epoch 630033.0
Albedo 0.9

wiekszości sceptykom trzeba podac na tacy ,lub najlepiej prezydent niech wyłosi orędzie. Sceptycy są leniwi w większości

Edit [27.03.2008]: Snajper88
Można troszkę grzeczniej, bez porównywania do zwierząt.

  • 0

#85

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj pablo27 :)
Na pewno nie leniwy sceptyk ma kilka pytań:
Czy rozumiesz w ogóle znaczenie parametrów, których wartości dla rzekomej Nibiru tu przedstawiłeś?

Jeśli tak, to:
Czy mógłbyś wyznaczyć na ich podstawie aktualną odległość Nibiru od Słońca?
  • 0



#86

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj pablo27.
Widzę że dopadł Cię już mariush :mrgreen:
Nie przejmuj się swoje dane dopasuj do prostego wzoru na obliczanie orbity planet który jest przedstawiony w tym temacie:

LINK

A później sprawdź czy wyliczenia są zgodne z sumeryjskimi.
  • 0



#87

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nibiru narazie jest widoczna z south pola .Nie miejcie nadzieji że w tvn wam otym powiedzą ,lub jakiś szanowany naukowiec,bo taki jest system że stracą reputacje prestiz i pieniądze.Kościoł nie chce rozmawiać o Nibiru ,bo według mnie wyszło by że sumeryjczycy mieli racje i rasa homo sapiens została ,,stworzona w próbowce,, przez przybyszów.

Orbit Nibiru
Eliptical Orbit

Period 3600
SemiMajorAxis 236
Inclination -145
AscendingNode 194.5
Eccantriclity 0.9917
ArgofPericenter 270
MannAnomaly 220.0
Epoch 630033.0
Albedo 0.9

wiekszości sceptykom trzeba podac na tacy ,lub najlepiej prezydent niech wyłosi orędzie. Sceptycy są leniwi w większości

Edit [27.03.2008]: Snajper88
Można troszkę grzeczniej, bez porównywania do zwierząt.


A to ciekawe. O ile wiem to obiekt widoczny z bieguna południowego powinien być widoczny na praktycznie całej półkuli południowej... A spiskowe teorie o ukrywających prawde astronomach przestają mnie już śmieszyć, a zaczynają coraz bardziej denerwować. Wiedziałeś, że większość obiektów w Układzie Słonecznym jest odkrywana przez AMATORÓW przez AMATORSKI SPRZĘT. Jak do cholery "obawiający się o swoją reputacje i kariere naukowcy" mają ukryć coś, kiedy praktycznie każdy może wziąć teleskop i sprawdzić czy to coś rzeczywiście tam jest... Poza tym Nibiru jeśli istnieje i się do nas zbliża to przy tak dużym albedo jak 0.9, powinna niedługo być z łatwością dostrzegalna gołym okiem.
  • 0

#88

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś ostatnio czytałem ze Nibiru ma być widoczne gołym okiem nad Polska w 2009 roku,szkoda pisać o tym wszystkim bo wersje są najróżniejsze od tego ze Nibiru to tak na prawde Wenus itd.,..na pewno coś sie wydarzy i nikt nie ukryje przed Nami namacalnego dowodu na niebie,Nasa tego nie zaretuszuje :) Chociaż znając ich ambicje :D


Edit [28.03.2008]: +.....
Cytowanie posta poprzedzającego jest zbędne

  • 0

#89

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nibiru istnieje i jak uderzy w Ziemię i (jakimś cudem) jej nie zniszczy to pozabija nas to co ewentualnie na Nibiru żyje bo podczas "zderzenia światów" napewno jakieś stworzonka przelezą z ojczyzny do nas... tak myślę :D
  • 0

#90

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak myślę

Wydaje Ci się. Albo nie, masz rację, Nibiru jest tuż i byłoby widoczne, ale ci z NASA retuszowali niebo. Ale żaden retusz nie zmienia faktu, że Nibiru uderzy w ziemię a wtedy wszyscy zginiemy w strasznych męczarniach. Także zrób sobie przysługę i zabij się już teraz żebyś nie musiał cierpieć.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych