Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niekończąca się opowieść - pytania i sugestie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

el_diablo3006.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Chciałem się zapytać czemu moje zgłoszenie ma nie być wliczane do konkursu. w regulaminie konkursu nie było mowy o tym, że nie może w nim uczestniczyć nowo zarejestrowana osoba. może użytkownik, którym nowo zarejestrowana osoba już jest, na potwierdzenie podaje podpunkt 6.1 punktu 6 z regulaminu forum: Każdy Użytkownik, za wyjątkiem grupy Nowicjusz, ma prawo do własnej Sygnatury. "Za wyjątkiem grupy nowicjusz", czyli nowicjusz już jest wliczany do grona użytkowników. Proszę o ustosunkowanie się do mojego stanowiska



#32

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponieważ

  • Każdy użytkownik pisze tylko jeden rozdział w powieści.
  • Przypisanie do grupy Użytkownik następuje po osiągnięciu progu 25 postów.

W momencie napisania powieści miałeś 0 postów.





#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę że przy następnym konkursie który zostanie wymyślony trzeba od razu napisać że mogą brać udział jedynie ci co mają na forum status użytkownik. Bo jeśli napiszemy tylko że użytkownik może brać udział to niektórzy mogą uznać że użytkownik to każdy który sie zarejestrował na forum.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 03.12.2017 - 20:45




#34

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Koniec opowieści? Finałowa scena z Ghost..



#35

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyszła pora żeby zamknąć temat



#36

el_diablo3006.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokladnie, w regulaminie tego konkursu nie zostalo to uwzglednione wiec uwazam iz sprawiedliwie by bylo gdyby moje zgloszenie takze bylo brane pod uwage skoro pomylka wynika z bledu w regulaminie. nawet juz nie chodzi o konkurs tylko o zwykle poczucie sprawiedliwosci...



#37

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma błędu w regulaminie. Jest napisane, iż każdy użytkownik pisze tylko jeden rozdział w powieści. Nie ma wzmianki o grupie nowicjusz.

Kto kim jest i kiedy się staje pisze dokładnie tutaj.





#38

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

el_diablo3006 ma na myśli punkt w forumowym regulaminie według którego faktycznie Nowicjusz wliczany jest do  grupy Użytkownik. Wnoszę za poprawieniem tego punktu, żeby nie pojawiły się później znowu osoby, które zarejestrują się tylko po to, żeby wziąć udział w konkursie. (Swoją drogą nie wstyd ci el_diablo3006 nadużywać systemu w ten sposó?)

Prawdopodobnie ku rozczarowaniu el_diablo3006 dodam, że całokształt regulaminu traktuje o Użytkowniku jako odrębnej grupie i znalezienie jednej drobnej pomyłki, wyciągając ją z całościowego kontekstu tylko po to, żeby wziąć udział w konkursie z ilością postów 0, przemawia jedynie na twoją niekorzyść, tzn. ładnie opisuje jakim typem osoby jesteś. Zwłaszcza w takiej sytuacji nikt nie będzie ci przychylny.

To forum to na szczęście ani sąd ani inne siedlisko, gdzie kruczki prawne decydują o czymkolwiek, dlatego zaakceptuj po prostu decyzję TheToxic.


Użytkownik dziewięć edytował ten post 06.12.2017 - 10:41




#39

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"§ 1. Podstawowe pojęcia

 

Użytkownik - osoba posiadająca aktywne konto w serwisie Paranormalne.pl".

 

Z początku regulaminu forum. Jak najbardziej zatem regulamin traktuje o wszystkich osobach z zarejestrowanymi w serwisie, aktywnymi kontami, w tym o grupie "Nowicjusz".

W zasadach konkursu nie ma wyjaśnienia czy pojęcie "użytkownik" jest rozpatrywane w kontekście aktywnych kont, tj. rzecze regulamin forum, czy grupy "Użytkownik".





#40

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

El_diablo3006, moim zdaniem zrozumiał to tak, że użytkownik to osoba, która używa tego forum. Już samo założenie konta, wskazuje na użytkowanie. Po za tym, mogłaś napisać -  "Udział w konkursie przeznaczony jest tylko dla osób z grupy użytkownik oraz (wymienione inne grupy). Nowicjusze nie mogą brać udziału" lub "  Udział w konkursie mogą brać osoby, które napisały minimum 25 postów." Wtedy wszystko było by jasne.

 

Dlatego uważam, że powinno się chłopakowi zaliczyć jego twórczość, choćby z tego względu, że zasady były narażone na takie omyłki. Ja też pewnie bym się w ten sposób pomyliła. Jeśli chłopak chce i widać angażuje się, czuje się użytkownikiem, to dlaczego tak go traktujesz? Daj mu szansę, a najwyżej przy następnym pisaniu zasad uściślisz to i najlepiej podając liczbę zapisanych postów. El_diablo się wykazał, poświęcił na to swój cenny czas i... Co teraz? Jego praca ma iść do kosza? Takie osoby trzeba motywować, a nie odpychać i wskazywać miejsce w hierarchii.

 

Ja jestem za tym by jego rozdział również był oceniany. ;)





#41

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Problem jest w tym, że on się nie angażuje. Od momentu wzięcia udziału w konkursie logował się prawdopodobnie tylko po to, żeby zobaczyć czy są jakieś zmiany. Nie napisał poza tym ani jednego posta. Dobrze jest mieć dobre serce i zrozumienie, ale ja osobiście nie popieram jego zachowania. Jakby nazwa użytkownik nie była interpretowana, według mnie jest to zwyczajnie nieprzyzwoite, branie udziału w konkursie na forum, z którym nie jest sie powiązanym w żaden sposób.





#42

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdy zabrałam się za organizację byłam pełna pomysłów i werwy. Pierwszy konkurs (fotograficzny) odbył się bez przeszkód, chociaż też zdjęcia nowicjuszy nie były brane pod uwagę i tam o dziwo obyło się bez pyskówki. Tu natomiast widzę żal co niektórych osób. Konkurs przygotowałam do użytkowników tego forum i jeśli ktoś nie potrafi go zrozumieć to nie moja wina, w hierarchii grup pisze kto kim jest. Nie odpowiadam za urażone dumy i dziwi mnie, że ktokolwiek ma czelność mieć do mnie pretensje.

 

Nie, opowiadanie el_diablo3006 nie będzie brało udziału w ankiecie. Byłoby to nie fair w stosunku do innych użytkowników, W pierwszym konkursie wykluczyłam nowicjuszy i tu także tak będzie, czy się to komuś podoba czy nie. Właśnie przez takie głupie problemy znikąd odechciewa się cokolwiek przygotowywać, bo zawsze znajdzie się maruda co jej nie pasują albo zasady, albo nagrody albo konkurencja.

 

@Endinajla

Zorganizuj własny konkurs, poszukaj sponsorów, zakup nagrody, daj do wydruku zakupione fanty a ja wezmę udział i ponarzekam. Twoja opinia mało mnie przekonuje ;)





#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Toxic dobrze prawi. Nie ma tak łatwo że wejdzie sie na forum i napisze się jednego posta z nadzieją że uda się coś wygrać. Ten diablo nie udziela sie na forum w innych tematach tylko tutaj.



#44

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

TheToxic, kiedy zamkniesz temat? Wiem, że jesteś zajęta, ale może znalazłabyś chwilę? Kalendarzy najlepiej jest używać od stycznia w końcu  :>





#45

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ten weekend. Najlepiej w sobotę.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych