Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierścień Atlantów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#61

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wyobraź sobie, że są ludzie którzy tworząc takie rzeczy sami w nie wierzą i wierzą, że to co tworzą pomaga innym... Jak pójdziesz do pracy i jako prawnik będziesz wciskał kit w du.ę ludziom to zrozumiesz to lepiej.
  • 0

#62

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego co chcesz nam przekazać, ale to nie zmienia żadnego faktu. Idąc dalej, przypadkowo gdzieś w plenerze znajdę coś interesującego tym samym mogę obrać to jako amulet i wierzyć w jego "moc" Ale dalej jest to tylko jakiś zwykły znaleziony przedmiot, nie mając żadnej wartości...
  • 0

#63

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale ani Ty nie masz pewności, że pierścień Atlantów nie ma żadnych mocy, ani ja że jakieś tam moce posiada... Więc pozostaje wiara moja i Twoja. Ja wierzę, że mi coś daje, Ty wierzysz, że nic nie daje.
  • 0

#64

Voltaire.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ani Ty nie masz pewności, że pierścień Atlantów nie ma żadnych mocy, ani ja że jakieś tam moce posiada... Więc pozostaje wiara moja i Twoja. Ja wierzę, że mi coś daje, Ty wierzysz, że nic nie daje.


Niech kazdy sobie wierzy w co chce. Jednak fakt ze w XXI wieku w Polsce sa tacy, ktorzy wierza, ze kawalek metalu na palcu moze wplywac na ich zycie, jest nieco frustrujacy. :ksiadz:
  • 0

#65

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szanuję Twoje zdanie nosząc na palcu pierścień Atlantów, a na szyi medalion (jaki to już nie powiem) :)
  • 0

#66

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mike - byłbym bardziej przychylny do wersji o pierwszym na świecie egzemplarzu ( pomijając już że sam wzór nie znaczy prawdopodobnie nic), a każdy kolejny aż do dnia dzisiejszego włącznie, to jawna prowokacja i sposób na zarobienie pieniędzy.
  • 0

#67

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Mam pytanie. Czy waszym zdaniem, atlantycki wisior różni się czymś od atlantyckiego pierścienia? Oczywiście chodzi mi o jego właściwości nie o wygląd :lol
  • 0

#68

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

terweten, chodzi o wzór a nie o ksztalt więc czy to będzie wisior czy pierśćień to nie robi różnicy.
  • 0

#69

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czyli droga dedukcji, jak sobie wytatuuje te wzory na ciele, nie majac pierscienia ani innego zelastwa tez powinno dzialac ?

Ps. zajrzalem na stronke Ciszaka i nawet fajny sygnecik z tego pierscienia :) ale jakos zbyt ekstrawaganckie dla mnie, wystarczy mi moja srebrna, waska obraczka, ktore mamy na rece razem z kobita :D
  • 0

#70

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

:D :D :D :D
Brawo Tiamat :)

Wiesz miałem w liceum przyjaciela, który nabijał się z takich para rzeczy jak ufo, medytacje, pierścienie itp. Kiedyś poszliśmy do niego do domu z kumplami... wchodzę do pokoju, zerkam na jego monitor, a na nim... piramidka :lol

Zmieszał się, zrobił się :oops: i od następnego dnia śmialiśmy się z niego (oczywiście w żartach). Zdania nie zmienił, a tłumaczył się mamą i że mu postawiła...

Tak to z ludźmi właśnie jest - niby nie wierzą, niby sceptycy, a jak "trwoga to do Boga".
  • 0

#71

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam małą prośbę. Ma ktoś może pomysł jak dobrać rozmiar pierścienia? Za każdym razem wychodzi mi inaczej i jeżeli ktoś ma dobry pomysł to proszę o napisane go tutaj. Dzięki.
  • 0

#72

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

errah, może idź do jubilera i poproś tam o zmierzenie rozmiaru..
  • 0

#73

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak to z ludźmi właśnie jest - niby nie wierzą, niby sceptycy, a jak "trwoga to do Boga".

Jedyne co mam w chalupie z takich rzeczy to krzyz celtycki na rzemyku, ktory zakupilem w Irlandii i juz nawet nie wiem gdzie to lezy :D
  • 0

#74

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A u mnie nieczego takiego się w domu nie znajdzie. Aha, mam tylko tzw "święty" obrazek z 1915 r. ale trzymam go na miejscu widocznym wyłącznie ze względu na jego wiek, bo uwielbiam starocie.
  • 0



#75

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję Aquila, że życie nie doświadczy Cię nigdy tak bardzo...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych