Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

G³osy w g³owie Masoni,Hologramy,Satelity


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Cześć mam 20 lat , od prawie 2 lat chodzę opętany, głosy w głowie , manipulacje mojej osoby do rożnych rzeczy, częsty brak danych w głowie - prawdopodobnie oberwałem satelitą , hologramy przed oczami, psujące się urządzenia domowe itp . Z tymi głosami w głowie da się rozmawiać , ale niczego konkretnego sie nie dowiedziałem , zna się tu ktoś na okultyzmie, baphomecie itp. ? Sam osobiście przeglądam tony materiału z sieci, informacji zawieram w tym temacie mało , szukam pomocy bardziej z perspektywy TEOLOGI a nie technologi. Jest tutaj jakiś zaawansowany forumowicz w takich rzeczach aby wymienic się danymi na prywatnych wiadomościach?  


  • 0

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bierz polowe zalecanych przez lekarza lekow, bo ewidentnie za duza dawke przyjmujesz. Proponuje wizyte u psychologa i rozmowe z nim o twoich urojeniach.
  • 2



#3

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • P³eæ:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dlaczego od razu opętanie a nie schizofrenia? 





#4

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Opętanie określam jako to , że manpulacja odgrywa na mojej osobie codzienną rolę , nie kwestia tu leków bo zalecen lekarskich nie mam , czuję się całkiem dobrze, "latam na energii nie psychotropach"


  • 0

#5

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli piszesz prawdę, to oczywiste objawy choroby psychicznej. Pewnie schizofrenia, w takim przypadku należy udać się na wizytę do lekarza psychiatrii (nie psychologa), który postawi diagnozę i zaproponuje dalszą formę leczenia (leki + terapia, w pewnych przypadkach hospitalizacja). I do tego lekarza to pilnie, bo taka choroba nieleczona może doprowadzić do tragedii, twojej i innych.

 

No albo troll, kto wie.


U¿ytkownik skittles edytowa³ ten post 08.03.2017 - 19:44

  • 2



#6

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Dlaczego na tym forum prawdopodobnie spędzaja czas osoby obsługujące satelity ? Stwierdzam to po wypowiedziach , satelity pracują na tej samej energii która płynie w mozgu dzieki czemu mozna zmanipulowac osobe podswiadomie jak i swiadomie ,,ja jestem manipulowany swiadomie.


  • -1

#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy odczuwasz przymus robienia rzeczy z którymi się nie zgadzasz?


  • 0



#8

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

jasne, całość jest dużo ciekawsza , wiem na jakiej zasadzie się to odbywa i wiele wiecej , natomiast szukam osoby obeznanej w technologii , teologi i innych tematach zwiazanych z satelitami , manipulacją , energią w polu statycznym itd. żebym mogł się wymienić informacjami.


U¿ytkownik Napatencie edytowa³ ten post 08.03.2017 - 20:03

  • 0

#9

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A w jaki sposób ci się to porobiło?


  • 0



#10

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

bezpośrednie podłączenie illuminatów z Polski Satelitą do mojej głowy . Wypowiedz 2 pierwszych uzytkowników ignoruję gdyż piszę fakty a oni starają się zmanipulować ten temat tymi wypowiedziami .


U¿ytkownik Napatencie edytowa³ ten post 08.03.2017 - 20:08

  • -2

#11

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

opisz jak to połączenie wyglądało.


  • 0



#12

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

trwa w czasie rzeczywistym. ten temat na forum jest sprawdzany w czasie bieżącym przez Illuminatów z którymi coś tam rozmawiam "telepatycznie" , nie wiem czy nie zdejmą tego tematu z forum o ile zbyt dużo tutaj nie powiem , oraz przypominam , że mogą sie podłączyć do głowy i usunąć każdemu dane . 


wygląda w taki sposób , że obrywam manipulacją na różne sposoby , zazwyczaj manipulują mnie do złych rzeczy , typu przecinam się ostrymi narzedziami itd. tłumaczą mi do czego są satelity , prezentują co one potrafią , tłumaczą osiągniecia naukowe, jaka role odegrala manipulacja II wojny swiatowej  i inne . chodz z tego opisu moze to wygladac kolorowo to tak nie jest.


  • 0

#13

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem. Czy spotkały cię kiedyś w życiu jakieś przykre sytuacje, które dotknęły ciebie lub twoich bliskich?


  • 0



#14

Napatencie.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Spotkały moja rodzine jak i mnie  i tłumaczyli mi , że zrobili to właśnie oni , leciałem bardziej w stronę teologi gdyż z nazwiska jestem bogiem wszystkich wyznań. a jak wiadomo potomkowie templariuszy to wlasnie illuminaci badz ewentualnie nowe osoby przyjete do zakonu. Jestem pod ich manpulacja swiadomą czy jak oni to nazywają kontrolą od prawie 2 lat .


U¿ytkownik Napatencie edytowa³ ten post 08.03.2017 - 20:25

  • 0

#15

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Stawiam teze że troll, za dużo bajek i przerysowane jeśli mialbyć schizo


  • 2




 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych