Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK MOGE SPRAWDZIC CZY JESTEM INDYGO?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ważne że czują że jest źle i chcą coś z tym zrobić. Tak trzymać.

Własnie dlatego wykluczam samobójstwo.

To my tworzymy przepisy i świat. Ułatwiajmy sobie życie miast je utrudniać. Czy to naprawdę jest dla was tak ważne że nazwiecie się z dumą Dzieckiem Indygo? Ja czuje się dumny z tego iż jestem sobą.

Tak, dobrze powiedziane.
A jeśli chodzi o nazwę.. nie sądzę, aby komuś tutaj jakoś specjalnie zależało na tym mianie ;) Tym bardziej, że (jak sam napisałeś) pod cechy Dzieci Indygo można podciągnąć większość osób.
  • 0



#47

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm nie powiem, zaciekawił mnie temat Dzieci Indygo...Parę cech wyłapuje u siebie, ale nigdy nie można być do końca pewnym czy to autosugestia czy rzeczywistość...Ale chyba te wątpliwości co do tego, że mogę być takim dzieckiem zdecydowanie wykluczają mnie spoza tego grona prawda...? :)
  • 0

#48

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Percepcja ma rację. Ludzie nie patrzcie na to czy jesteście Indygo czy nie.

Wspomnijcie na matrixa, można być wybrańcem, ale można też iść tą drogą ;]
  • 0



#49

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie co wy tak z tymi dziećmi indygo :hmm: też często jak ide ulica w nocy to wyłączają sie latarnie nademną, widziałem 3 razy ufo, umiem oobe, kilka razy przez telekineze udało mi się poruszyć zapałke (pod szklanką) no i z natury jestem człowiekiem współczującym innym i pomagającym jeśli jest taka potrzeba - ale nie uważam sie za dziecko indygo i szczerze muwiąc wali mnie to nawet jakbym nim był :P no bo na co mi to wiedzieć nawet jakbym nim był to co wybiegne na ulice krzycząc LUDZIE, LUDZIE JESTEM DZIECKO INDYGO :sux:

Wszyscy jesteśmy tacy sami, równi :drink: pozdro
  • 0

#50

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z przedmówcą.


Za dużo się HEROES naoglądaliście. Żeby do was przypadkiem Kosmos nie przemówił.
  • 0

#51

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

witam, ja dzieckiem indygo jestem na pewno, mama po przeczytaniu tych punktów 21 sprawdz czy jestes dziecko indygo powiedziala "tak" na 18/21. Mama mi od urodzenia powtarza ze jestem "Dziecko Szczescia". Ostatnio tak sie wlasnie stalo, skladalem podanie do "technikum ekonomicznego" a z testow mialem 70 punktow (oceny 25 + test 45) wchodzac do "sekretariatu" pani powiedziala mi ze jest nikla szansa ze sie dostaniesz, lecz ja zaryzykowalem i wierzylem ze sie dostane, idac z kolega sprawdzic czy sie dostalimsy, na liscie pisalo moje nazwisko, poniewaz do technikum dorobilo 4 klase, jak by tego nie zrobilo bym sie nie dostal. Nigdy tak w tym technikum nie robiono, zawsze jak mam cos robic sie denerwuje, jestem nadpobudliwy itp.
  • 0

#52 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

witam, ja dzieckiem indygo jestem napewno, mama po przeczytaniu tych punktów 21 sprawdz czy jestes dziecko indygo powiedziala "tak" na 18/21.

Większość rodziców zaznacza 21/21 ;)

Mama mi od urodzenia powtarza ze jestem "Dziecko Szczescia".

Każda matka powtarza swoim dzieciom, że je kocha i że są wspaniałe. Twój przypadek nie jest jakiś szczególny :/

Ostatnio tak sie wlasnie stalo, skladalem podanie do "technikum ekonomicznego" a z testow mialem 70 punktow (oceny 25 + test 45) wchodzac do "sekretariatu" pani powiedziala mi ze jest nikla szansa ze sie dostaniesz, lecz ja zaryzykowalem i wierzylem ze sie dostane, idac z kolega sprawdzic czy sie dostalimsy, na liscie pisalo moje nazwisko, poniewaz do technikum dorobilo 4 klase, jak by tego nie zrobilo bym sie nie dostal.

To już jest nadinterpretacja :D Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że poszedłem do salonu samochodowego po gazetę i o dziwo dostałem ją. A to dlatego, że wczoraj otworzono kiosk :) Cóż, jestem dziecko indygo :D :D :D

zawsze jak mam cos robic sie denerwuje, jestem nadpobudliwy itp.

ech... i myślisz, że dlatego jesteś "dzieckiem indygo"? no comments... :)
  • 0

#53

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co wy wszyscy chcecie być jakimiś wybrańcami, to dobrze pokazuje jaki człowiek potrafi być samolubny, chce być kimś bo uważa że na to zasłużył, a inni to już muszą być szarymi zwyczajnymi ludzmi, dajcie spokój :hmm:

A tak przy okazji kibel mi sie zapchał wniosek- jestem dziecko indygo :P

pozdro :drink:
  • 0

#54

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie czytałem wszystkiego.... Jak chcecie sprawdzić czy jesteście dziećmi indygo, zróbcie zdjęcie aury. Proste nie?
  • 0

#55

illogical.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie co wy?? Z tego co tu przeczytałam wiekszośc moich znajomych oraz ja mamy cechy dzieci indygo :/ :/
Cos tu chyba nie gra prawda?? :/
  • 0

#56

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe... Wypada mi 19/21 (niezbyt nadpobudliwy, nie jestem pewien swoich oczu. Chociaż dzisiaj rano zauważyłem przed lustrem, powiedziałem nawet głośno, że są dziwne [piwne, złotawy odcień]). W testach na IQ wypadłem powyżej przeciętnej i powyżej swej grupy wiekowej. Wcześnie nauczyłem się czytać. Z tego co wiem, opis na Wiki w 80% się zgadza. Zanim dowiedziałem się o dzieciach Indygo, zainteresowałem się psioniką. Nade wszystko przedkładam światy Fantasy- (Tolkien, Wiedźmin, D&D, Warhammer). Mogę długo patrzeć w niebo, gwiazdy, piszę opowiadania. Na Air Show w Radomiu- tuż po tym, jak szczątki samolotu spadły na ziemię- obwiniałem się, irracjonalnie, że nic nie mogłem zrobić. Ale wiecie co? Nie zamierzam się drzeć- Jestem Indygo, jestem indygo!. Ludzie, przeróżne zdarzają się zbiegi okoliczności :P
Naprawdę! Zresztą, zobaczymy, co da mi nauka psioniki. Jeśli okażę się Born-psi Phoenixem, to uwierzę w swoją indygowatość :)
Ave.
  • 0

#57

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Eh :roll: mi się zgadzało też 19/21 i jeszcze z jednej książki też o indygo 38/41 w dacie urodzenia mam cyfrę mistrzowską 33 (Chrystusowe Mistrzostwo, uniwersalna miłość, nauczyciel duchowy), a z imienia i nazwiska też mistrzowska 66 (miłość kosmiczna, zdolności artystyczne, manualne i muzyczne,) w dacie mojego chrztu po zsumowaniu miałem 33 tak samo z pierwsza komunią świętą i z bierzmowaniem. I z opisów indygo i opisu wibracji wszystko się zgadza, ale indygo nie jestem z prostego powodu, bo nie pamiętam swoich wcześniejszych wcieleń, i nie mam żadnych większych mocy, po czym często dzieci indygo można poznać.

A moja aura jest zielona lub jasno niebieska raz podchodziła pod kolor indygo – ale zrozumcie że ta wiedza, że jesteście indygo (nawet jeśli nimi naprawdę jesteście) na nic wam się nie zda jeśli będziecie siedzieć i się tym zachwycać.

Zwykły człowiek też przecież może zacząć pracować nad sobą, a termin „dziecko indygo” to nic innego jak pojęcie wymyślone przez ludzi, prawda jest taka że nie ma ona większego znaczenia.

Tak przy okazji moje imię, nazwisko, data urodzenia = 99 – kapłan wiedzy duchowej – wdraża Najwyższe Prawo Wybaczania- Najwyższa i najdoskonalsza wibracja... tak a rano latam po bułki i mleko do groszka :omfg: .

Dajcie sobie z tym spokój i tyle… ;)

pozdro :drink:

EDIT: JESZCE O IQ ZAPOMNIAŁEM - 138 :P
  • 0

#58 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Dajcie sobie z tym spokój i tyle…

Tak jak Ty to zrobiłeś? Odnoszę dziwne wrażenie, że chwalisz się swoją "niezwykłością" ;)

Ludzie co wy?? Z tego co tu przeczytałam wiekszośc moich znajomych oraz ja mamy cechy dzieci indygo confuseda.gif confuseda.gif
Cos tu chyba nie gra prawda??

Zgadza się :) Ludzka chęć bycia wyjątkowym zaczyna przesłaniać rzeczywistość :P
  • 0

#59

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najzwyczajniej w świecie wydaje mi się, że oszukujecie sami siebie. Podświadomie każdy z was chciałby być takim Indyo - z tego zatem biorą się u was wszystkie w mniejszym czy większym stopniu przybliżone wyniki - wybieracie sobie cechy które pozornie uważacie za swoje jak nic inne. To błąd.

Oceniajcie siebie sprawiedliwie.

Gwoli ścisłości - nigdy w historii nie zanotowano Indygo polskiego pochodzenia. ;)
  • 0

#60

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe, czyżby przyszedł czas na Polskę? @ Pi3gi- Ja nic tu nie udowadniam. Doczytałeś mój post? do końca?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych