Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK MOGE SPRAWDZIC CZY JESTEM INDYGO?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Macie ten test na dziecko Indygo? (link jakiś..)
  • 0



#32

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, ale to nic nowego nie wnosi ;) Jak parę poprzednich postów.. bo co można więcej powiedzieć? NIE DA SIE SPAWDZIC, CZY JEST SIE INDYGO.

Pozdrawiam
Olek.
  • 0

#33

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi na jakiej podstawie ktoś określił jakie powinno być dziecko Indygo. Przecież znając nawet 20 takich dzieci (a wątpię aby autor tego tekstu znał) nie można wykluczyć tego że jedno będzie całkiem inne. Dla mnie takie testy są bez celowe. Wcześniej czy później to się ujawni i tyle.
  • 0

#34

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, ale to nic nowego nie wnosi ;)

Nieważne, chcę po prostu zrobić sobie taki test ;) Mogę prosić o link?
  • 0



#35

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja znalazłem jakiś test (i nawet link podałem w tym temacie), ale być może nie o taki test chodziło... :P
  • 0

#36

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to za różnica czy jesteś jakimś dzieckiem indygo, khaki czy może ultramaryna. Jeśli masz poczucie misji to wykonaj ją. To się liczy. A nie to jak to nazwą i czy pasujesz do szablonu "super". Bądź "Dzieckiem Sobą"
  • 0

#37

zyrardow36.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie może głupie ,ALE czy dziecko Indygo popelnilo(by) samobojstwo ??
  • 0

#38

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziecko Indygo wie, że ma do spełnienia misję i dąży do celu. Moim zdaniem nie popełniłoby samobójstwa.
  • 0



#39

Mithras.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm,a co jeśli uważa,że nie podoła zadaniu bo jest słabe (tylko teoretyzuje ;) ) ? Może wtedy by popełniło samobójstwo ?
  • 0

#40

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że jest zbyt inteligentne, by wykonać tak desperacki krok ;)
  • 0



#41

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że jest zbyt inteligentne, by wykonać tak desperacki krok ;)


Inteligencja nie ma nic do uczuć (chyba że emocjonalna, ale i ona nie tyczy się naszych uczuć tylko rozpoznawania i działania na uczucia innych). Nie można zawsze wszystkiego wsiąść na inteligentne rozwiązanie dające najlepsze wyniki. Szczególnie jeśli jest się tak wrażliwym jak to potencjalne dziecko indygo. Sądzę iż mieliście czasem taką sytuacje iż wiedzieliście co jest lepsze i dlaczego (wybór) a i tak nie zrobiliście tego z powodów emocjonalnych.
  • 0

#42

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może i inteligencja nie ma nic do uczuć, ale uważam, że Dziecko Indygo nie popełniłoby samobójstwa.
  • 0



#43

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólnie problem z Dziećmi Indygo jest taki że nikt nie sprecyzował tak naprawdę ich cech, zdolności itp. Parapedia takowe podaje, są one ogólnie przyjęte. Problem w tym iż napisane są tak że każdy pasuje w 98% procentach.

Nie wiem jak było w innych czasach bo w nich nie żyłem ale wydaje mi się że dziś rodzi się coraz więcej dzieci będących wysoko rozwiniętymi emocjonalnie i czujący potrzebę zmian na świecie może to tylko złudna iluzja, nie ważne. Cieszy mnie to bo wierze że jednak nie jestem sam, ja chciałbym zmienić świat na lepsze, naprawdę chciałbym aby każdemu żyło się dobrze, zmiany zacząłem od siebie i swojego środowiska, staram się po prostu być dobry. Ale czy takie osoby to są jakieś tam Dzieci Indygo. Czy są one dziećmi z kosmosu. Nie sadze, szczerze mówiąc nie wierze w to. Nie ma dla mnie nawet żadnego znaczenia. Ważne że czują że jest źle i chcą coś z tym zrobić. Tak trzymać.

To my tworzymy przepisy i świat. Ułatwiajmy sobie życie miast je utrudniać. Czy to naprawdę jest dla was tak ważne że nazwiecie się z dumą Dzieckiem Indygo? Ja czuje się dumny z tego iż jestem sobą.
  • 0

#44

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To teraz jak jesteś EMO to jestes indygo? Olaboga, biedny będzie ten świat o.o
Emosy zapanują nad światem AMAGAD!
To będzie czas CIĘTYCH ripost, czas CIĘĆiwy oraz bardzo nieszczĆIEĆiwy czas xD
  • 0

#45

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sory za offtop ale może ktoś mnie uświadomi o co chodzi z tym EMO. Non stop wszyscy wszędzie tego używają (nawet poza forum) a ja w ogóle nie wiem o co z tym chodzi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych