Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miasta Pustej Ziemi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#46

hakowy.
  • Postów: 28
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kolejna głupota o teorii pustej ziemi, coś jak z dziennika generała Byrda. Jakby tak na serio było to by dawno wyszli na powierzchnię i się z nami skontaktowali.

Po drugie to po prostu śmiech na pierwszy rzut oka widać że gość kompletnie nie znał ich języku słonecznego a mimo to dowiedział się dlaczego żyją pod ziemią haha szkoda gadać..
  • 0

#47

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem jest to niemożliwe. Ziemia nie może być pusta.
  • 0



#48

MrPukwa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby tak na serio było to by dawno wyszli na powierzchnię i się z nami skontaktowali.

Widać dużo się naczytałeś o Agharcie.
  • 0

#49

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HAhahaha, kiedy tylko nie wpadnę na temat o pustej ziemi nie mogę się opanować. To jest najgłupsza teoria o jakiej kiedykolwiek słyszałem przy tym teoria pustej ziemi to prawda. Jak można to wymyślić to rozumiem ale jak wierzyć w takie bzdury to już zupełnie nie.

Może ogóle pójdźmy dale i wyjdzie że w ziemi jest nowy wszechświat a w nim planety (puste oczywiście) i gwiazdy, i w tamtym planetach wszechświaty... I to by wyjaśniało czarne dziur. Którymi by były te "dziury" w planetach, hahahahahahahahaha. I jak dobra teoria? Wystarczająco bzdurna a zarazem wyjaśniająca mnóstwo spraw. Hahahahaha.
  • 0

#50

MrPukwa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Percepcja, ja osobiście słabo wierzę w tą teorię ale jest w niej coś co mnie do niej ciągnie i ciekawi. A co do samej teori to jest ona poparta mocnymi dowodami.
  • 0

#51

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakie niby są te dowody co mają być takie mocne?
Na razie wszystkie jakie były, zostały obalone...
  • 0

#52

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet ciekawa musi być ta gra.... Bo ta teoria może się sprawdzić jedynie w grach lub filmach.
Nawiasem, ciekawe kto ją wymyślił...? Steven Spielberg, Timothy Zahn czy Stanisław Lem...?
  • 0

#53

Navarion.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam to wymyśliłeś? A co z urządzeniami, które pokazują nam, że ziemia zdecydowanie w środku jest pełna (są takie?).
I w ogóle kto wymyślił tą teorie Pustej Ziemi? Jakiś rybak.. Sory, ale na prawdę ciężko w to uwierzyć.. Są choćby jakieś materiały?
Może tam żyje UFO? xDD

dj_cinex : Tak UFO - pojazdy potrafią żyć samodzielnie. Ludzie, nauczmy się odpowiednio dobierać pojęć...
  • 0

#54

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tekst wymiata, ale jakoś nie chce mi się w to za bardzo wierzyć, ale gdyby to była prawda, to odnaleźlibyśmy nowe surowce i zapasy wody. I wiedzielibyśmy skąd się wzięło UFO. Ale dla mnie to jest zwyczajna bzdura... Jak ci dwaj panowie na łodzi wrócili do naszego świata??? I kto wie jaka tam jest liczba ludności i czy takie coś naprawdę istnieje??? Bez urazy ale jestem sceptycznie nastawiony do tej opowieści.
  • 0

#55

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez urazy ale jestem sceptycznie nastawiony do tej opowieści.


Masz pełne prawo :)
  • 0



#56

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki Eurycide;). A to jeśli tak to może ja będę uważał to za mit i będę próbował go obalić ;) Podzielmy się na sceptyków i tych to tę historię uważają za prawdziwą. Wymiana argumentów pomoże nam w rozwiązaniu problemu. ;)
  • 0

#57

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem...a może ziemia jest tylko częściowo pusta??? :?: może pobierają energie w jakiś sposób z jądra ziemi? kto wie? jeśli ten tekst jest prawdą to przyznaję,zaniemówiłem :heh2: ...
  • 0

#58

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Indigo - ja się zgodzę z Twoją teorią, od dawna tak myśle. To nie jest możliwe, żeby ziemia była całkowicie pusta. Zapewne są dane miejsca gdzie jest przestrzeń i możliwość na stworzenie miasta. Wszystkie miasta są ze sobą połączone... przynajmniej tak mi się wydaje. Wiecie taka autostrada, prędkość dozwolona do 400km/h :P

EDIT AlienGrey: Żyć nie umierać :]
Offtop Out.

  • 0

#59

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A w miastach pod powierzchnią oceanów - tunele prowadzące wprost do nieba ;)
  • 0



#60

Matiess.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym zauważyć ,że ludzie łączą się po kataklizmach itp. a nie bez powodu
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych