Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza krok po kroku...


  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#136

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Udało mi się z mikro - TK

Z 51 kart ostatnią wyciągnąłem tę  wybraną.

Już trzeci raz wyszło mi koło 50.

I co na to nasi sceptycy nie otwarci na nowe doświatczenia?

To jest nic chłopie.

 

Mi się ostatnio udało makro TK. Siedziałem na taborecie w przedpokoju i przemeblowałem całe mieszkanie nie ruszając się z miejsca. I co Ty na to brachu ?

 

A ja na to:

 

prowokacja.gif

 

Kronikarz


  • 0

#137

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka, że większość paranormalnych dobrze wie, że telekineza jest nierealna. Dla przykładu, jakieś 80% zgłoszeń do fundacji Randiego dotyczy różdżkaży, reszta to jasnowidze, a telekinetyków jest kilka procent
To wynika z tego, że nie da się poruszać przedmiotami inaczej niż przy pomocy trików. Nikt jeszcze w historii nie robił prawdziwej telekinezy.
  • 0



#138

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście nikomu to by się nie udało bo telekineza to ściema. Chyba że Ty Aidil umiesz kręcić wiatrakiem i przesuwać przedmioty i zapewne nam pokażesz jak to robisz.

 

No to mam wrzucić filmik jak nie udaje mi się niczego przesunąć i wtedy to będzie dowód na nie?

 

Ostrze, to dobre :D

 

 

Kultura wypowiedzi zaleca podać autora przywołanego cytatu inaczej jest to manipulacja, tym bardziej że, w swojej wypowiedzi zacytowałeś inną osobę a do innej kierujesz swoją wypowiedź.

Chcesz by Twoja wypowiedź była podobnie traktowana poważnie czyli nie brana pod uwagę? 

 

offtop2.gif

 

Widzę, że strasznie ciężko Ci przychodzi zrozumienie tego punktu Regulaminu.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 19.06.2015 - 09:14

  • 0



#139

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież zacytował wypowiedź Ostrza, po czym napisał "Ostrze, to dobre". Więc i autor jest podany, i wypowiedź jest skierowana do tej samej osoby (a dokładnie jej druga część).


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 19.06.2015 - 08:28

  • 0



#140

Quebec.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie pojmuję, jak ktokolwiek może w to wierzyć. Brak jest jakiejkolwiek teorii DLACZEGO to miałoby działać. Jeszcze jedna z wielu dziedzin, gdzie niezłomna wiara ("tak jest i koniec" ew. "udowodnij, że tak nie jest") to podstawa
  • 2

#141

polkiju44.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę to dobrze wiecie, że nawet jak byście to zobaczyli to i tak byście nie uwierzyli.

Najlepiej gdy byście sami tego spróbowali.

Czy wy naprawdę myślicie, że ja na to forum wchodzę żeby trollować innych.

Poszperajcie.

Widzicie ile ludzi jest którzy mówią, że to potrafią.

Wy naprawdę myślicie, że ci wszyscy ludzie tylko oszukują?

Warto samemu spróbować.

Nic prócz własnego doświadczenia was nie przekona.

UWIERZCIE

Życzę sukcesów.


  • -2

#142

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdybym coś takiego zobaczył na żywo i gdybym wiedział, że nie zostało osiągnięte przy użyciu jakichś sztuczek, to bym uwierzył.

Skoro Ty twierdzisz, że potrafisz osiągnąć telekinezę, to dlaczego nie pokażesz dowodów? To naprawdę nie powinno być trudne. No ale lepiej się wymigać, że i tak byśmy nie uwierzyli.

 

Najlepiej gdy byście sami tego spróbowali.

A jak spróbuję, ale mi nie wyjdzie, to co?

 

Widzicie ile ludzi jest którzy mówią, że to potrafią.

Wy naprawdę myślicie, że ci wszyscy ludzie tylko oszukują?

Tak. Mówić czy pisać każdy potrafi. Kilka postów wcześniej napisałem, że udało mi się podnieść lodówkę siłą woli. Moje słowa są tak samo wiarygodne jak Twoje czy wszystkich innych, którzy twierdzą, że to potrafią.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 20.06.2015 - 18:44

  • 0



#143

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę to dobrze wiecie, że nawet jak byście to zobaczyli to i tak byście nie uwierzyli.

Najlepiej gdy byście sami tego spróbowali.

Czy wy naprawdę myślicie, że ja na to forum wchodzę żeby trollować innych.

Poszperajcie.

Widzicie ile ludzi jest którzy mówią, że to potrafią.

Wy naprawdę myślicie, że ci wszyscy ludzie tylko oszukują?

Warto samemu spróbować.

Nic prócz własnego doświadczenia was nie przekona.

UWIERZCIE

Życzę sukcesów.

 

vhxoo8.jpg

 

Najpierw w pięciu tematach bajdurzysz czego to nie potrafisz i jakich -mancji dane Ci było spróbować z sukcesami, a jak temat doszedł do progu, czyli spotkajmy się i pokażesz nam na żywo swoje umiejętności, to się wycofujesz rakiem, ściemniasz i życzysz sukcesów...

Jesteś zwykłym trollem i nic więcej i żadnych umiejętności ponad to nie masz i nigdy nie będziesz miał z prostego powodu - one nie istnieją.


  • 0



#144

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Czy wy naprawdę myślicie, że ja na to forum wchodzę żeby trollować innych.

Momentami odnosiłem takie wrażenie, ale z grzeczności nie insynuowałem.

 

 

Najlepiej gdy byście sami tego spróbowali.

Kiedyś zrobiłem taki wiatraczek i kręcił się trzy miesiące, zanim mi się nie znudziło.


  • 0



#145

Auegamma.
  • Postów: 218
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

ooooookej... czas się w końcu wypowiedzieć w tym temacie...

 

Zwolennicy, czy posiadacie pasję? Czy widzicie piękno w telekinezie? Czy rozumiecie że proces przez który przechodzicie, wiara, eksperymenty, analiza i konkluzje pomagają wam stać się lepszymi ludźmi? Że uczycie się jak znaleźć silne argumenty przez analizę tematu? Że uczycie się lepiej argumentować swoje tezy dzięki krytyce innych ludzi? Że uczycie się asertywności gdy bronicie swoich tez i argumentów? Że wyrabiacie swój charakter gdy znajdujecie odpowiedzi na swoje pytania?Że wyrabiacie dystans do samego siebie przez swoją krytykę swoich własnych argumentów? Że starając się zrozumieć zarówno zaprzeczające argumenty jak i drugiego człowieka stajecie się bardziej elastyczni? Że przez pasję którą żywicie do tego tematu, rozwój i interakcję z drugim człowiekiem, stajecie się twórcami którzy sami świadomie decydują w co wierzą i co robią? Zamiast przyjmować wiedzę wymuszoną przez urząd podważacie ją doszukując się prawdy odrzucając gotowe odpowiedzi. Stajecie się nonkonformistami którzy pewnego dnia, zauważą, zmienią i wyeliminują problemy tak w swoim życiu, w życiu drugiego człowieka czy nawet i problemy w procesie z którym macie do czynienia. Dokonacie tego nie za sprawą siły lewego sierpowego czy wielkości czcionki w tekście "NIE BO NIE", "TAK BO TAK" czy "STFUN" tylko za sprawą krytycznego i kreatywnego myślenia będziecie w stanie zmienić coś na lepsze. Potrzeba krytycznego i kreatywnego myślenia w temacie Psioniki, duchowości czy wiary, by móc tworzyć, rozwijać i doskonalić swoje praktyki Telekinezy, i na tym polega piękno Psioniki, samorozwój, samo dokształcanie i odwaga by poszukiwać odpowiedzi tam gdzie istnieją jedynie rozmyte kierunkowskazy.

 

Tak że, zwolennicy, posiadacie pasję? Czy preferujecie gotowe rozwiązania?

 

Pozdrawiam,

Auegamma


  • 0

#146

Burbon.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli telekineza jest prawdziwa to niech mi ktoś pokaże chociaż JEDEN film, na którym jest ona przedstawiona bez żadnej ściemy, obróbek itd. 
A nie, nie ma takich filmów, bo telekineza nie istnieje. 


  • 0

#147

pawlos2013.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt nie ma dowodów, bo oszukiwali / tego nie próbowali / obserwowali, bądź nie da rady zrobić dowodów.

 

Gdybym moje lenistwo by nie przeszkadzało, to bym się poświęcił i bym ćwiczył, a gdyby się okazało, że telekineza jest prawdziwa (a w to wierzę), to pewnie bym się podzielił dowodami w postaciach filmików (choć zdaję sobie sprawę, że filmiki to mało akceptowane dowody).

I tak niestety nie dam rady sprawdzić tego zjawiska.

 

Ty lenistwie :facepalm:.


Użytkownik pawlos2013 edytował ten post 18.11.2015 - 21:14

  • 0

#148

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, tylu ludzi osiągnęło to, co wydaje się niemożliwe. Niesamowite osiągnięcia sportowe, w najróżniejszych dyscyplinach. Takie osiągnięcia, że przeciętny człowiek nigdy nie da rady choć się zbliżyć do takich osiągów. I wszystko jest pięknie udokumentowane. Telekineza, dar, umiejętność, która by przyćmiła wszystkie inne umiejętności posiadane przez mistrzów świata jest tak tajemnicza i nieuchwytna, że nie ma ani JEDNEGO dowodu na jej istnienie. A jednak ludzie w to wierzą :D


Użytkownik Phoenixowy edytował ten post 18.11.2015 - 21:06

  • 0



#149

pawlos2013.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, tylu ludzi osiągnęło to, co wydaje się niemożliwe. Niesamowite osiągnięcia sportowe, w najróżniejszych dyscyplinach. Takie osiągnięcia, że przeciętny człowiek nigdy nie da rady choć się zbliżyć do takich osiągów. I wszystko jest pięknie udokumentowane. Telekineza, dar, umiejętność, która by przyćmiła wszystkie inne umiejętności posiadane przez mistrzów świata jest tak tajemnicza i nieuchwytna, że nie ma ani JEDNEGO dowodu na jej istnienie. A jednak ludzie w to wierzą :D

 

No w sumie, ktoś by się znalazł kto podzieliłby się dowodem.

Ale gdybym tylko mógł, to bym obalił, bądź potwierdził ten mit / teorię.


Użytkownik pawlos2013 edytował ten post 18.11.2015 - 21:25

  • 0

#150

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro telekineza, podobno istnieje to czy jakiś czytacz forum zna kogoś kto przesuwa siłą woli garnki i inne talerze? Nie... Nikt nie zna takiej osoby.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych