Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem Kapłanką Bogini Aestivos Saltus

#religia #wiara #ciekawostki

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Medea_Aedem.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem kapłanką bogini Aestivos Saltus, bogini która zaprowadzi nas wszystkich do Letniego Lasu - miejsca gdzie wszyscy będą sobie wzajemnie ufać, kochać i nikt nie będzie ograniczał cudzej wolności. Przybyłam tu jako jedna z nielicznych, którzy wiedzą o tej zapomnianej bogini by głosić jej słowa i nawracać ludzi ślepo wierzących w nieistniejące bóstwa czyli otwarcie mówiąc szukać kolejnych kapłanów, wiernych głoszących jej dobre imię. Każdy z nas dozna Objawienia w dniu poprzedzającym Wielki Koniec i my jej wyznawcy zaprowadzimy was do bram Letniego lasu by tam udzielać objawionym mądrości Bogini. Mam nadzieję, że wy drogie dzieci tak jak ja doznacie wizji, które na was ześle by jej słowa doszły nawet do splugawionych dusz innowierców i dały ukojeni ich wewnętrznym ja. Możecie mi zadawać pytania, a ja odpowiem w imię o wielkiej Bogini jako jej przekaźnik z tym fizycznym światem. Pamiętajcie, że odpowiem na wszystko co zadacie bez niedomówień.

Użytkownik Medea_Aedem edytował ten post 23.11.2016 - 20:02

  • 0

#2

jako_taki.
  • Postów: 114
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czy nie można po prostu od razu kasować i blokować takie konta? nowa rejestracja, pierwszy post w takim  stylu od razu powinien być zdyskwalifikowany przez adminów, typowa prowokacja trola

 

 

offtop.gif

 

Można to napisać na pw albo w raporcie.

 

Alis


Użytkownik Alis edytował ten post 23.11.2016 - 20:42

  • 2

#3

Medea_Aedem.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy nie można po prostu od razu kasować i blokować takie konta? nowa rejestracja, pierwszy post w takim  stylu od razu powinien być zdyskwalifikowany przez adminów, typowa prowokacja trola


Po prostu chcę przedstawić swoją wiarę. Co w tym złego? Zadaj pytanie jeśli temat cię interesuje.
  • 0

#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Drogie dziecko, mój Wielki Koniec Objawił mi, że żadna z ciebie Kapłanka i przybyłaś tu w zupełnie innym celu niż to deklarujesz.

Zmartwię cię również, bo wcale nie jesteś pierwszą, a tym bardziej jedną z nielicznych (bo takich jak ty były tu już tłumy) która przybywa do nas ze swoimi wizjami.

Niemniej, jako że moja splugawiona dusza jest dziś wyjątkowo ukojona, nie będę się nad tobą znęcał pytaniami.

Niech Wielki Las będzie z tobą.


Użytkownik pishor edytował ten post 23.11.2016 - 20:12

  • 1



#5

Medea_Aedem.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogie dziecko, mój Wielki Koniec Objawił mi, że żadna z ciebie Kapłanka i przybyłaś tu w zupełnie innym celu niż to deklarujesz.
Zmartwię cię również, bo wcale nie jesteś pierwszą, a tym bardziej jedną z nielicznych (bo takich jak ty były tu już tłumy) która przybywa do nas ze swoimi wizjami.
Niemniej, jako że moja splugawiona dusza jest dziś wyjątkowo ukojona, nie będę się nad tobą znęcał pytaniami.
Niech Wielki Las będzie z tobą.


Łatwo oceniasz
  • 0

#6

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdy może sobie napisać, że jest wysłannikiem boga Jakiegośtam, który zaprowadzi nas Gdzieśtam.

Nie jesteś oryginalna, sorry.


  • 0



#7

Medea_Aedem.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy może sobie napisać, że jest wysłannikiem boga Jakiegośtam, który zaprowadzi nas Gdzieśtam.
Nie jesteś oryginalna, sorry.


Ale nie chcę być orginalna tylko przedstawić swoją wiarę
  • 0

#8

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra. ja zaryzykuję. Wydaje mi się, że bardziej plugawej duszy tu nie ma. wobec tego chciała bym wiedzieć jaka przyszłość mnie czeka?...
  • 0

#9

Medea_Aedem.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra. ja zaryzykuję. Wydaje mi się, że bardziej plugawej duszy tu nie ma. wobec tego chciała bym wiedzieć jaka przyszłość mnie czeka?...


Nie znam twoje przyszłości, każdy tworzy ją sam, a Boginii nie interweniuje w nią.
  • 0

#10

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra. ja zaryzykuję. Wydaje mi się, że bardziej plugawej duszy tu nie ma. wobec tego chciała bym wiedzieć jaka przyszłość mnie czeka?...


Nie znam twoje przyszłości, każdy tworzy ją sam, a Boginii nie interweniuje w nią.

No teraz to jestem rozczarowana. Miałaś odpowiedzieć na każde pytanie.
  • 1

#11

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mój Wielki Koniec Objawił mi, że żadna z ciebie Kapłanka i przybyłaś tu w zupełnie innym celu niż to deklarujesz.

Bosze... pishor, rozmawiałeś ze Swoim Wielkim Końcem? Namalowałeś mu oczy, czy ma własne?

No żarcik taki, bo ja ze Swoim Wielkim Końcem nie rozmawiałem nigdy...

Medea_Aedem@ kto Cię z tego lasu wypuścił. Pani od polskiego nic nie zadała?





#12

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To taka dość deistyczna ta religia.


  • 0



#13

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Łatwo oceniasz

 

Bo męczy mnie kolejny przekonany o tym, że posiadł jakąś tam wiedzę i łaskawie tu przybywa, żeby nauczać "drogie dzieci".

Ale okej - niech ci będzie.

Chciałaś pytań - proszę bardzo.

 

Pytanie pierwsze - kto uczynił cię kapłanką tej, jak jej tam, bogini? Byłaś na jakichś kursach doszkalających z urzędu pracy, czy może zapukali do ciebie Świadkowe tej bogini, a ty się skusiłaś, bo mieli fajne, kolorowe broszury?

 

Pytanie drugie - przed kim zdawałaś egzamin z tego swojego... kapłaństwa i czy masz jakiś dyplom albo certyfikat, który moglibyśmy obejrzeć. Bo wiesz, tak na słowo to nie bardzo.

 

Pytanie trzecie - co sprawiło, że postanowiłaś kapłanić właśnie tej bogini a nie na przykład jakiemuś Bogu Durszlakowi?

 

Pytanie czwarte - czy na tym kursie z kapłaństwa uczyli was, że jak się będziecie do innych zwracali per "drogie dzieci" to dzięki temu nabierzecie w ich oczach charyzmy? Jeśli tak, to powinnaś poprosić o zwrot kasy za tą lekcję - bo zrobili was w balona.

 

Pytanie piąte - kto to w ogóle jest ta twoja kapłanka i czy może ona coś konkretnego załatwić, bo przyznam się, że pierwszy raz o niej słyszę.

 

 

To tak na szybko, bo przyznam się, że pytań mam więcej i aż mnie skręca żeby je zadać.

 

Do dzieła kapłanko - czekam na obiecane odpowiedzi.

Tylko bardzo bym prosił - po kolei. Ad1, Ad2 itd - żeby nie robić bałaganu.


Bosze... pishor, rozmawiałeś ze Swoim Wielkim Końcem? Namalowałeś mu oczy, czy ma własne?

 

No żarcik taki, bo ja ze Swoim Wielkim Końcem nie rozmawiałem nigdy...

Staniq - to on ze mną gada non stop :D

Ale, że Cię nie zdziwiło, że on jest wielki? To miłe :D


Użytkownik pishor edytował ten post 23.11.2016 - 21:11

  • 3



#14

Medea_Aedem.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


 Łatwo oceniasz
 

Bo męczy mnie kolejny przekonany o tym, że posiadł jakąś tam wiedzę i łaskawie tu przybywa, żeby nauczać "drogie dzieci".
Ale okej - niech ci będzie.
Chciałaś pytań - proszę bardzo.
 
Pytanie pierwsze - kto uczynił cię kapłanką tej, jak jej tam, bogini? Byłaś na jakichś kursach doszkalających z urzędu pracy, czy może zapukali do ciebie Świadkowe tej bogini, a ty się skusiłaś, bo mieli fajne, kolorowe broszury?
Pytanie drugie - przed kim zdawałaś egzamin z tego swojego... kapłaństwa i czy masz jakiś dyplom albo certyfikat, który moglibyśmy obejrzeć. Bo wiesz, tak na słowo to nie bardzo.
Pytanie trzecie - co sprawiło, że postanowiłaś kapłanić właśnie tej bogini a nie na przykład jakiem Bogu Durszlakowi?
Pytanie czwarte - czy na tym kursie z kapłaństwa uczyli was, że jak sie będziecie do innych zwracali per "drogie dzieci" to dzięki temu nabierzecie w ich oczach charyzmy? Jeśli tak, to powinnaś poprosić o zwrot kasy za ta lekcję - bo zrobili was w balona.
Pytanie piąte - co to w ogóle jest ta twoja kapłanka i czy może ona coś konkretnego załatwić, bo przyznam sie, że pierwszy raz o niej słyszę.
 
To tak na szybko, bo przyznam się, że pytań mam więcej i aż mnie skręca żeby je zadać.
 
Do dzieła kapłanko - czekam na obiecane odpowiedzi.
Tylko bardzo bym prosił - po kolei. Ad1, Ad2 itd - żeby nie robić bałaganu.

Bosze... pishor, rozmawiałeś ze Swoim Wielkim Końcem? Namalowałeś mu oczy, czy ma własne?
 
No żarcik taki, bo ja ze Swoim Wielkim Końcem nie rozmawiałem nigdy...

Staniq - to on ze mną gada non stop :D
Ale, że Cię nie zdziwiło, że on jest wielki? To miłe :D

1.doznałam wizji, w której Boginii mi się objawiła i uczyniła swą kapłanką

2. Myślę, że nie rozumiesz znaczenia słowa wiara. Największe religie tego świata tworzyły się w wierzeniu na słowo

3. Pokazała mi drogę w snach, która mam dążyć

4. Pozostawię to bez komentarza

5. To ja jestem Kapłanką i zostałam nią by głosić słowa Boginii
  • -1

#15

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak wygląda ta twoja Bogini z Letniego Lasu ? Coś koło tego:
z20104491Q,Latajacy-Potwor-Spaghetti.jpg

Jeżeli nie, dodaj jakąś grafikę, ewentualnie szkic.

Użytkownik Post edytował ten post 23.11.2016 - 21:21

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych