Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liga Mistrzów 2016/2017 - Po 20 latach wraca polska drużyna, Legia Warszawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#16

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aha, czyli już zaczęliśmy od rekordów i przed nami kolejne dwa. Może całą pule zgarniemy ;)





#17

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to dziś ciekawy meczyk. Jak obstawiacie panowie?

Ja całkowicie poważnie, bez żadnych żartów 9:0 dla Królewskich.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 18.10.2016 - 08:25




#18

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja 3:1 dla wiadomo kogo. Może się real wzruszył nad losem kibiców legii...



#19

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, mnie się nie chce wierzyć w taki wynik, ale myślę, że 7:1 będzie ;) ja już szykuję piwo i chipsy, bo będzie grubo - CR pewnie ma chrapkę na kilka rekordów osobistych, klubowych i tych z LM - np. najszybszy hattrick albo chociaż najszybciej stracone 3 gole, który to rekord dzierży...Legia :D





#20

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, mnie się nie chce wierzyć w taki wynik, ale myślę, że 7:1 będzie ;) ja już szykuję piwo i chipsy, bo będzie grubo - CR pewnie ma chrapkę na kilka rekordów osobistych, klubowych i tych z LM - np. najszybszy hattrick albo chociaż najszybciej stracone 3 gole, który to rekord dzierży...Legia :D

Ale jakim cudem ten 1 gol dla Legii? Bo moja wyobraźnia tego nie ogarnia :D Mi to się wydaje, że będą mieli legioniści problem z przejściem własnej połowy boiska. :P

Ronaldo potrzebuje 2 bramek do 100 goli w europejskich rozgrywkach ogólnie, lub 5 bramek do 100 goli w samej Lidze Mistrzów. Ewentualnie może też zapolować na rekord ilości bramek w fazie grupowej, który zresztą należy do niego - 11 goli. Teraz ma 2.

Legia za to może pobić rekord największej ilości straconych bramek w jednym meczu, rekord jest 8:0.





#21

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że się trochę zlitują, chyba, że to straszni okrutnicy :D. i dadzą Polakom coś wbić, żeby nie było kompletnego poniżenia. Na pewno będzie ciekawie - dodatkowym smaczkiem, przynajmniej dla mnie, bo gram u buka wiele lat, jest fakt, że na zwycięstwo Legii dają 81pln/1 - a taka stawka niezmiernie rzadko się trafia. Czyli bardziej wierzą, że Godzilla zniszczy stadion, niż polska drużyna wywiezie z Santiago komplet punktów :D





#22

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pF700Df.jpg

 

Na bwin.com jest większe prawdopodobieństwo, że bramkę strzeli Sergio Ramos niż Nikolić. Dodam, że Ramos nie będzie grał bo jest kontuzjowany :D

 

Stawiam 5:0 dla Realu





#23

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie się wydaje że Ronaldo będzie chciał dobić do 100 bramek w LM a lepszej okazji do tego niż mecz u siebie z Legią nie ma :D

Gdyby tak się stało, że CR7 strzeli aż 5 goli dzisiaj to zwycięstwo Realu może być na prawdę wysokie.

A czy dadzą Legii strzelić bramkę? Nie sądzę... to nie jest mecz charytatywny czy towarzyski :D

hmmm myślę że może być 7:0





#24

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dodatkowym smaczkiem, przynajmniej dla mnie, bo gram u buka wiele lat, jest fakt, że na zwycięstwo Legii dają 81pln/1

Najwyższy kurs na Legie jaki się pojawił to 107.00. Ogólnie kursy na Legie to najwyższe w historii Ligi Mistrzów. Dlatego uznano też, że wygrana Legionistów byłaby największą niespodzianką w historii piłki europejskiej.

Jako ciekawostkę dodam, że kurs na Malmo w zeszłym sezonie był 34.00, a skończyło się 8:0 dla Realu jak pamiętamy. :D





#25

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od wczoraj w sts.pl kurs dla Legii wynosi 47.48. Obstawiam 6-0.





#26

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i mamy pierwszego gola w tych rozrywkach :) szkoda tylko że Real walną pięć. A i bez zadymy się nie obyło. 

 

https://www.youtube....h?v=WH547D4GmZs

 

https://www.youtube....h?v=WH547D4GmZs

 

Dopóki będziemy mieli takich kibiców, dopóty nie będzie Legia mistrzem.

 

 Jak to w tekście grupy Kabanos. "Warzywom tak lecz burakom Nie"

 

 Co trzeba mieć w głowie aby jechać tysiąc kilometrów, tylko po to aby się z policją naparzać?

 Chyba nigdy tego nie zrozumiem.





#27

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo to są skrajni debile, którzy powinni być eliminowani i nie wpuszczani nawet do Biedronki. Powinni każdego wyłapać, dowalić z miejsca 100.000 euro kary, a jak nie ma, to ciężkie roboty. Krótko i za pysk, bo to bydło.

 

Mecz w sumie nie był zły - spodziewałem się miazgi, a Legia nawet momentami grała sensowny futbol. Coś tam im się kleiło od czasu do czasu, jakby mieli więcej szczęścia i na początku zamiast słupka padłby gol, to mogłoby się dalej trochę inaczej potoczyć. Myślę, że 5:1 to taki znośny wynik, patrząc na to gdzie grali i z kim. 

Ciekaw jestem meczu w Warszawie, myślę, że będzie podobnie. Madrytczycy nie będą się forsowali, podejrzewam że Zizou dał im takie wytyczne, Legia jest najsłabsza i wbicie im 10 goli w dwumeczu to żaden problem, nie ma co iść na rekordy, bo można złapać kontuzję, a Real oprócz LM ma jeszcze inne rozgrywki i w każdej z nich jest jednym z faworytów do tytułu. Legia natomiast wróci na nasze mierne podwórko i dalej będzie się szturchała z tytanami typu Korona Kielce czy Ruch Chorzów (bez urazy dla kibiców, ale jak jest wiadomo ;) )





#28

marcin96.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To był najlepszy mecz Legii  do tej pory w Lidze Mistrzów. Szczególnie pierwsza połowa, gdzie naprawdę walczyli.  A zadymiarze to zwykła patologia, ludzie z kompleksami i bez pomysłu na siebie. 



#29

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pierwsze 12 minut i mogło być 2:0 dla Legii :D Real tempa jakoś specjalnie nie forsował, 5 bramek strzelili i odpoczynek. Może w Warszawie się uda strzelić dwie bramy (albo zremisować ze Sportingiem :D)





#30

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tragiczny mecz w wykonaniu Realu, dawno takiej patologii nie widziałem. Nawet nie wracali jak tracili piłkę, albo jak leciała 2m obok nich, to nie robili żadnego ruchu, tylko stali i mieli to gdzieś. Pressingu - zero. Rozumiem, że to była tylko Legia, ale żeby aż tak lekceważyć przeciwnika? Nigdy coś takiego mi się nie podobało i nie popieram takiego czegoś. Poza tym co innego jest oddać mecz, żeby odpocząć, ale go KONTROLOWAĆ, a co innego zagrać tak jakby byli zbieraniną chłopków z ulicy.

Już sam nie wiem czy większy szacun dla Legii, czy większe potępienie dla Realu. A Ronaldo zamiast dwóch bramek to dwie asysty. :P






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych