Skocz do zawartości


Zdjęcie

Silnik magnetyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#16

TyrexVasim.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niewiadomo, można by to założyć do prądnicy ale i tak wg. sz. p. MNIE to energia by była nikła.... a poza tym wszyscy wiedzą ze E=m ^^

Edit: Ja? Włóczęga? ^^
  • 0

#17

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko co z tego, jak nie uszczkniejsz z niej energii do niczego.

Właśnie. Takiemu pseudo-perpetuum mobile moglibyśmy się co najwyżej przyglądać, jak powoli się zatrzymuje. Natomiast uzyskiwanie 300% energii więcej niż włożono to już absurd.
  • 0



#18

paramedic.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A pamiętacie, gdzieś tu na forum było, o piecu w którym uzyskali baaardzo wysokie temperatury totalnie przez przypadek, pojawił się nadmiar energii... Może tu miało miejsce to samo :)
  • 0

#19

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najdziwniejsze jest to że jeśli to ma być za free to czemu nie ujawniane są żadne projekty ? Czyżby byli blokowani przez rządy państw głownie potentatów ropy naftowej ? A może to tylko nagłośnienie sprawy w celu zrobienia sobie zwykłej reklamy. Jeśli wynalazek wydaje się tak banalny i wykorzystuje zwykłe magnesy to dlaczego mózgi świata sobie z tym problemem nie poradzili. np. taki Albert Einstein.
  • 0

#20

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z samych magnesów silnika nie zbudujesz

ale zastanawiając sie, zrobilem doświadczenie , wziąłem do ręki oralny magnes o szerokosci 10cm i wysokosci 5cm (wymontowany z wieży) następnie stożkowaty przedmiot wykonany z żelaza, poniewaz mocno przyciągał ten magnes, do spodu stożka doczepiłem inny przedmio z żelaza o szerokoci odpowiadajace temu stożkowemu przedmiotowi aby sie pokrywal (tzn magnes musi byc równy z tym stożkowatym przedmiotem) następnie puscilem przedmiot w ruch.

przez okolo minuty kręcił sie na magnesie. potem wyważyłem to (dalem mniejszy stabilizator pod stożek i kręcił sie dłużej od poprzednika..

perpetum mobile nie zbudujemy ale mozemy stworzyc calkiem coś innego.


mam takie pytanie (w smogu widzialem filmik ale mysle ze to fake) jak jest to mozliwe aby do dwóch świeczek wbić delikatnie gwoździe lekko dotkniete magnesem, spiąć gwoździe drutami i podlaczyć do żarówki, po zapaleniu obu świeczek, żarówka sie zapalała
  • 0

#21

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam takie pytanie (w smogu widzialem filmik ale mysle ze to fake) jak jest to mozliwe aby do dwóch świeczek wbić delikatnie gwoździe lekko dotkniete magnesem, spiąć gwoździe drutami i podlaczyć do żarówki, po zapaleniu obu świeczek, żarówka sie zapalała


Widziałem ten film. Jak zobaczyli to goście z www.elektroda.pl to mało z krzeseł nie pospadali :mrgreen:
http://www.elektroda...559180ef7d235be

Ewidentny Fake !
  • 0

#22

Children of bodom.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No taak... perpetum mobile. A niemcy(hitlerowcy) zrobili podobno silinik działający na rtęć ale nie to jet dziwne. Dziwne jest to żę pojazd który posiadał ten silinik mógł poruszać się z dowolną prędkością i działał na zasadzie antygrawitacji (czy cóś takiego). Jak chcecie poczytać więcej to wstukajcie w google "V-7" albo "V7" :)
  • 0

#23

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

perpetum mobile nigdy nie zbudowano ani narazie nie zbudujemy, mozemy jedynie uzyskać efekt taki jak w perpetum mobile ale to nie jest pm.

mozemy zbudowac a nawet zxbudowalismy sprzet do otrzymywania darmowej energii ale to nie jest to co j/w

silnik antygrawitacyjny jest stosowany od dawna, najwiecej na tym skozystali usa, ale nim ujawnia ta technologie cywilom, minie kupe czasu, bo to praktycznie naped bez hamulców , dowolne prędkości, dowolne manewry itp.. ale czlowiek raczej tego nie moze pilotować chyba ze sie myle
  • 0

#24

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

polecam poczytac na temat silnika adamsa silnika minato enrgii punktu zero orgonu eteru i tym podobnych tematow

to ze silnik magnetyczny ma prawo dzialac i dawac nadwyzke mocy nie jest zadna tajemnica i kazdy moze sobie zrobi taki silniczek i go badac

nie jest to perpetum mobile zwykle takie konstrukcje konsumuja cieplo otoczenia lub pobieraja innego rodzaju energie w tym rowniez energie nie znane jeszcze czlowiekowi
  • 0

#25

stanlej.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie wklepcie w google "silnik adamsa". to co przeczytałem to nic jak zaadaptowanie pomysłu na komercję. dzisiaj właśnie zdałem prezentację o tym silniku. jak ktoś chce to prosze pisać na maila to prześlę. ten silnik konsumuje energię cieplną z otoczenia, i dlatego muwią o gwałceniu zasad termodynamiki.
  • 0

#26

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teoria to nie wszytko, potrzebne jest gotowe działające urządzenie. Czy ty takie zrobiłeś ?
  • 0

#27

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś znalazłem taką notkę w sprawie tego urządzonka firmy Steorn: http://www.independe...day-955545.html

Z tego co zrozumiałem to można oglądać w internecie działającą maszynę. Poszperając trochę znalazłem takie coś:
http://www.astream.c...rn/camera4.html
Jak na razie nie wiele widać. Może na dniach to się zmieni i będzie więcej szczegółów.

---------------
I jeszcze kilka filmików z dziwnymi urządzeniami http://z8d.no-ip.info/pcockriel/
  • 0

#28

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzisiaj ruszyła 10 dniowa prezentacja Steorn`a - miała być transmisja live w necie ale coś im nawaliło i wszystko ma być ok od jutra. Na razie działa jedynie kamera nr 4.

Na temat darmowej energii polecam: http://freeenergynews.com/
  • 0

#29

bini.
  • Postów: 163
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie kamerki już działają. Nadal jednak nie ma nich nic nadzwyczajnego bowiem na kamerze numer 1 widoczne jest jakieś koło zamknięte pod szklaną lub plastikową kwadratową kopułą. Nic się nie obraca. Możliwe, że to tylko fragment urządzenia i będzie prezentowane po kawałku.
  • 0

#30

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wygląda na to ze odłożyli prezentacją bo schrzaniła im się ta maszyneria z powodu ciepła z reflektorów... I to ma być nowe, super źródło energii co od żarówki się psuje... Żal...
Źródło informacji: http://www.steorn.co...leases/?id=1001
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych