Skocz do zawartości


Zdjęcie

Iluminackie symbole w bajkach Disney'a i nie tylko?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#91

Basil.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

erebeuzet moze dla ciebie edukujacy. widziales kiedys dziecko ogladajace bajke? jak w transie, oczy wytrzeszczone ,wolasz kilka razy zeby cie uslyszalo  . dziecko nie rozumuje tak jak dorosly ,poprostu chlonie to co na ekranie , nie analizuje czy to dobre czy zle.


  • 0

#92

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Basil bardziej martwiące jest to, że ty widząc scenę gaszenia pożaru w kreskówce szukasz tam penisa, ew. ona ci się tak kojarzy...


  • 0

#93

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

erebeuzet moze dla ciebie edukujacy. widziales kiedys dziecko ogladajace bajke? jak w transie, oczy wytrzeszczone ,wolasz kilka razy zeby cie uslyszalo  . dziecko nie rozumuje tak jak dorosly ,poprostu chlonie to co na ekranie , nie analizuje czy to dobre czy zle.

 

Chłopie, czytam Twoje posty i już nie wiem czy się śmiać czy płakać...ile masz lat, że wygadujesz takie brednie - 11? Dziecko ogląda bajki, bo mu się podobają, bo są kolorki, zwierzątka, małe domki i słoniki na chmurkach. I gwarantuję Ci, że nikt nie przemyca tam żadnych seksualnych treści. Dopatrujesz się czegoś w miejscach gdzie tego nie ma, nie było i nie będzie. Proponuję skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, bo naprawdę masz problem albo ktoś Cię nieźle wkręcił z tymi obrazkami.


  • 0



#94

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

hm5FMw.jpg


to dziala jak hipnoza

taaa...

A na powyższym kadrze, wyuzdany samiec królika (o wymownym imieniu Satyr) próbuje uprawiać (podprogowo oczywiście ) sex oralny z małoletnią sarenką, jego trzech czy tam czterech kolegów przygotowuje się do gwałtu zbiorowego na niej, bujna roślinność symbolizuje nieogolone kobiece łona (moda na depilację miejsc intymnych pojawiła się dużo później), drzewko po prawej, to tak na prawdę rozłożone (w akcie ekstatycznego uniesienia) kobiece nogi, a duży kamień w centrum planu symbolizuje łechtaczkę. Wszystko to, ma niewinnym dzieciaczkom płci żeńskiej  uzmysłowić (podprogowo oczywiście) ich seksualność i przygotować na zaloty zramolałych starców, którym ślina cieknie po brodzie z pożądania, a ich kolegom z siusiakami zasugerować, że sex jest okej, a jak się nie trafi sarenka, to zawsze można zadowolić się koleżanką z piaskownicy.

I tak se możemy analizować każdy kadr po kolei. Z KAŻDEJ bajki.

Można powiedzieć - cud i łaska boska, że w PRL-u tak ciężko było o bajki Disney'a w tv, bo gdyby nie to, to połowa populacji ganiałby teraz po ulicach, patrząc co by tu wykorzystać seksualnie.


  • 7



#95

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oglądałem w dzieciństwie dużo bajek i moje oczy nie wyłapały żadnych ukrytych treści w bajkach będąc dzieckiem. Dla mnie jest to tylko i wyłącznie nadinterpretacja dorosłych.


  • 2

#96

Stan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak trochę zbaczając z tematu, co powiecie na logo tej szkoły? kasacja.gif

 

A mnie się wydaje, że to reklama. Poczytaj regulamin.

 

Kronikarz


  • 0

#97

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Doszukujesz się tu jakichś organów seksualnych? Trójkąt.


  • 0



#98

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Raczej pewno symboli masońskich, znaczy cyrkla. Ciekawe, co powie na cały masoński kraj a nie tylko szkołę?
  • 0



#99

Stan.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem zobaczyć co powiecie. Skoro ludzie tu uważają, że smerfy namawiają do zabijania, a obama to człowiek jaszczur.


  • 0

#100

Cait Sith.
  • Postów: 685
  • Tematów: 159
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tu nic nie widzę, na żadnym screenie... chyba kolego masz duży problem. Pomijając już fakt analizowania w ten sposób bajek... :o

 

 

Ja też, a oglądałam je z każdej strony. I już w końcu pomyślałam nawet, co ja ślepa jestem ? Ale jak widać nie tylko ja. :D


  • 0



#101

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


  • 0

#102

KsiężycowyCień.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak od razu mi się skojarzyło z tym tematem... dzisiejsze Google i ten obrazek. Czy tylko według mnie, on przedstawia penisa na nartach? 

Chodzi mi o kształt tego ludka, twarz to tylko dodatek, no ale reszta wywołuje skojarzenia holidays-2014-day-2-5746476059721728.2-h


  • -1

#103

Czarna..
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć od dawna czytam wasze posty na tej stronce i nie znalazła się tu jezcze bajka pt'Krowa i kurczak"

Pamiętam tą bajke z dzieciństwa i nigdy za nia nie przepadałam .Rodzice którzy mają ciało od stóp do pasa(bez tułowia zawsze mnie to przerażało),ich dzieci krowa? i kurczak? .Nie lubiłam w tej babce przedewzystkim to że np krowa była przedstawiona z gołym tyłkiem było to dla mnie obleśne w dzieciństwie . Ponadto w wielu odcinkach uzyte są przekleństwa np 'szmata' itp.Pamietam że w jednym odcinku była pokazana scena rodziców w łóżku(ułożenie nóg mamy rozkraczone ojca w środku) Przypomne że leciała ona na Cartoon Netwoork Który oglądało wiele dzieci.jeżeli macie informacje o jakiś ukrytych treściach to napiszcie bo jestem ciekawa . 


  • 0

#104

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niestety Czarna, ale polaczki się bardziej martwią tym, że jakiśtam pocałunek pary innej niż hetero był w kreskówce. To, że gołe tyłki, wulgaryzmy i aluzje seksualne, nawet bardzo jednoznaczne, to nikogo nie martwi...

 

obraza.gif

 

Pisze się Polacy - trochę szacunku.

 

Kronikarz


  • 0

#105

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cześć od dawna czytam wasze posty na tej stronce i nie znalazła się tu jezcze bajka pt'Krowa i kurczak"

Pamiętam tą bajke z dzieciństwa i nigdy za nia nie przepadałam .

Wytłumacz mi w takim razie - PO CO ją oglądałaś? (pytanie nie jest skierowane personalnie do ciebie)

 

Ostatnio,w  temacie bajek jestem nieco nie na czasie ale nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek był przymus ich oglądania (w sensie - wszystkich, które są emitowane na danym kanale), szczególnie w sytuacji kiedy emitowane są one na kanałach "pakietowych", wchodzących (po pierwsze) w skład oferty kablówek (wtedy nie tak znowu powszechnych), oraz (po drugie) w skład kanału, na którym od rana do wieczora emitowane są różne kreskówki - zarówno te przeznaczone dla małych, jak i tych ciut większych dzieci.

 

To trochę tak, jakby oburzać się na ofertę kanału telewizyjnego, który wprawdzie ok. godz. 19 - stej puszcza jakieś tam filmiki dla dzieci ale już po 20-stej puszcza film, w którym ktoś kogoś morduje czy tam rozjeżdża samochodem.

 

To, że oba te bloki emitowane są na jednym kanale nie oznacza, że wszyscy (niezależnie od wieku) muszą je oglądać - i jeden i drugi.

Nie każda kreskówka, to bajka, a nie każda bajka przeznaczona jest dla WSZYSTKICH dzieci - to tak a propos tytułu tematu.

Pretensje więc proponuję kierować raczej do rodziców (którzy pozwalali wam oglądać kreskówki z CN - jak leci).

 

A jeśli chodzi o te bulwersujące (wybaczcie mi admini) pośladki krowy, to jak raz, przypominam sobie, że akurat jej cechą charakterystyczną były nadmiernie wyeksponowane... wymiona.

To prawda - również obscenicznie wręcz nagie. SODOMA i GOMORA chciałoby się powiedzieć.

Ale żeby nie było tak, że te pośladki to tak od czapy wzięte, to podpowiadam - świecił nimi jeden pawian z kreskówki (tego samego autora - Davida Feissa) zatytułowanej Jam Łasica (I Am Weasel).


 


 


Użytkownik pishor edytował ten post 28.12.2014 - 23:35

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych