Skocz do zawartości


Zdjęcie

Umierał 68 razy i żyje.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi by sie po kilkunastu razach znudziło i zostałabym na łace :P Pewnie po prostu robil na zlosc wrednej siostrzenicy, ktora modlila sie o spadek :P
  • 0

#17

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Facet kurcze śmiał się śmierci prosto w twarz :D :lol : ja nie moge...68? ale numer...wyobrażacie sobie?
-Jestem...nie ma mnie...jestem...nie ma mnie
Facet mógłby robić za magika...
  • 0

#18

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

powinien teraaz napisać książkę o śmierci klinicznej i tym, co po niej się odczuwa... :)
Ale ogólnie to rispect :D
  • 0



#19

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I ten w USA nie żyje...

...bo na Ukrainie jest lepsza służba zdrowia i wyższy pozimom opieki medycznej :-D


Ależ oczywiście! Panująca powszechnie opinia, że Wschó jest biedny, zaś Zachód bogaty, to tylko wytwór kapitalistów mających na celu zniszczenie jedynej ostoi Jedynego, Słusznego Ustroju jakim jest Ukraina! :]
A wracając do tematu - ten facet powinien zostać uwieczniony w księdze Guinessa. 68 razy umierać. ja bym nie wiedział, czy jestem martwy, czy jeszczę żyję. ;)
  • 0

#20

koplej.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wybuch w Czrnobylu go zmutowal :P
  • 0

#21

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przewalone :/ Koleś wciąż był niepewny czy umrze tym razem czy następnym. Ja bym tak nie umiał wytrzymać. Ciągła nerwówka, ale wiedział, że w końcu umrze i mógł spełnić swoje marzenia w ciągu tych ostatnich dni.
  • 0

#22

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezle ten gosciu jest lepszy nawet od Chucka Norrisa :mrgreen:
  • 0

#23

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie Chuck Norris z polobrotu kopie kolesia i sie budzi ze smierci klinicznej :P . Dziwie sie ze nie napisal ksiazki o tych 68 przezyciach :-D
  • 0

#24

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie miał czasu. Co chwila umierał.
  • 0

#25

Destro.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mi sie wydaje że to efekty czarnobyla... ale może gościu dobrze gra w szachy i zdołał oczukac smierć ąż 68 razy..Kasparov to przy nim leszcz...heh
  • 0

#26

Jankess.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaskakujące... ale wracając do jednej z odpowiedzi w tym poście, tak zwany biały tunel widzi się nie tylko podczas śmierci klinicznej. Także podczas utraty przytomności powiązanej z utratą pamięci. Sam takie coś przeżyłem, pamiętam tylko że z kimś gadałem.. nagle wokół tej osoby pojawiła się jasna obwódka i zaczęła zasłaniać mi cały widok.. aż cały obraz zamienił się w jasność po czym nagle wszystko zaczęło się ściemniać i wtedy obudziłem się w szpitalu.... aż mam dreszcz jak sobie to przypominam :(
  • 0

#27

Erni.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie źle! Przechytrza śmierć :D . Może teraz gdy będzie ten jego " ostateczny dzień ", znów mu się uda przechytrzyć śmierć. Ciekawe.
  • 0

#28

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale co w tym fajnego? Chcesz popelnic samobojstwo i skaczesz z dachu umierasz po czym znowu zyjesz. To z jednej strony fajne jest ale z drugiej bez sensu.
  • 0



#29

dotted_tongue.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
a moze on nie chcial popelnic samobojstwa? :}

szkoda tylko, ze 68 razy, mogl chociaz jeden raz wiecej przezyc, ladniejsza liczba by wyszla ;d
  • 0

#30

Martin.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale on miał np. zawał, a później jak już się tego nauczył to dzwonił po pogotowie wcześniej, jakby miał umrzeć to by umarł
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych