Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to możliwe że istnieje potajemnie fundacja podobna do SCP?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Koniec offtopu! Temat jest o SCP a nie o religii. Za kolejne offtopy polecą warny.


  • 0



#32

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

KP, zrozum człowieku że nie jesteś przekonywujący. Myślisz że uda Ci się mnie sprowokować nazywając moją religię bajkami? To jest po prostu żałosne i poniżej krytyki. Bo głosić swoje zdanie to co innego, a obrażać religię to jeszcze co innego.
I nie, nie mam argumentów aby udowodnić istnienie Boga. Robię i myślę to co chce i tak będę robić dalej. Nie chcę z Tobą o tym rozmawiać.
Tak w ogóle to mogę zgadnąć że jeśli bym obraził ateistów tutaj, dostałbym warna, a jak bym obrażał wierzących, już bym nie dostał, prawda czy nie?

 

Ale tutaj nikt nikogo nie obraża. Jesteś strasznie przewrażliwiony. Ja tylko napisałem, że śmieszy mnie wiara w białobrodego boga na chmurce, spoglądającego co jakiś czas na ziemię i dla zabawy dającego rocznym dzieciom raka mózgu lub wysadzającego autobus pod swoim własnym kościołem - ot - niebiańska rozrywka :)

Mam prawo tak pisać, bo tak uważam. I ja ciebie nie zmuszam, żebyś przejrzał na oczy, bo to twoja sprawa. Ja ci tylko dobrze radzę. 

Rób co chcesz, myśl co chcesz, ale nie dziw się, że jak chodzisz w różowych pończochach, to się ludzie z ciebie śmieją (przykład).


  • 0



#33 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Ogólnie chciałem wnieść coś do tematu może ktoś mi pomoże... oglądałem jakiś dokument i z tego co tam mówili to kilka epidemii, które przeszło w danych okresach i udało się jest zwalczyć to oczywiście zachowano próbki tych chorób (szczepy) chociaż uważa się je za powszechnie wyeliminowane. I są one przechowywane w dwóch miejscach na świecie. Może nie jest to sama w sobie super tajna informacja, ale prawdopodobnie miejsce jest chronione niczym banki szwajcarskie i ich skarbce.

 

Robiłem research i niestety nie udało mi się. Ale coś typu dżuma, cholera, czarna ospa.. coś z tych takich co największe zagrożenie siało i nie są ogólnie uleczalne. Tak czy inaczej chodziło mi, że takie tajne obiekty z dziwactwami na pewno istnieją i zawierają wiele niebezpiecznych pozycji katalogowych. 


  • 0

#34

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem KP Twoje odmienne zdanie i przepraszam za moje nerwy.

A co do SCP to wspomne ze Oni zajmuja sie takze miejscami w ktorych wystepuja anomalie, a takie rzeczy na prawde istnieja (trojkat Bermudzki np).
  • 0

#35

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trójkąt bermudzki jest przereklamowany. Według statystyk nie ginie tam wiecej obiektów niż w innych rejonach Atlantyku.

Wyslane za pomocą mojego gołębia pocztowego.

Użytkownik Sebastian. edytował ten post 21.02.2016 - 21:15

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych