Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec teorii spiskowych. Illuminati oficjalnie ujawniają się.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#46

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nikt mi nie wmówi że mająca mózg wielkości orzecha Lady Gaga, czy równie głupia Miley Cyrus - wymyślają kreacje w których promują symboliką masonerię, czy że osoba pokroju Rihanny wie co oznacza "oko Horusa"

A niby co to za problem? Chyba nie trzeba jakiejś gigantycznej inteligencji, żeby poumieszczać w swoich teledyskach kilka symboli. Potem ludzie się podniecają, że illuminati maczali w tym palce i zainteresowanie gotowe. A tak na marginesie - to, że ktoś nie wie zbyt wiele o Polsce to jeszcze nie znaczy, że jest debilem. Myślę, że przeciętny Polak zapytany o któryś ze stanów USA, również nie wiedziałby o nim wiele.


  • 0



#47

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie sądzę żeby ludzie operujący miliardami wkurzali się na to że im jakiś film długo wychodzi ;) Nie był dla nich priorytetem raczej.

 

Nie ma żadnego powodu, żeby długo wychodził. Mając miliardy można zatrudnić sztab ludzi, którzy szybko zrobią jak należy. Jak chcesz przekonać do siebie ludzi to dobrze jest tworzyć rzeczy, które schlebiają jednocześnie wysokim i niskim gustom, bo ludzie są przede wszystkim wzrokowcami. Ludzie, którzy mają miliardy raczej dobrze to wiedzą.

 

Z symbolami jest pewien mały problem - bo reżyser tego filmu sam ich po prostu nie zna i nie potrafi interpretować - co powiedział w wywiadzie. Czyli stworzył film - nie mając pojęcia o symbolice, która się w nim pojawia. Nie sądzę aby umieszczał symbole, których znaczenia nie zna - w swoim własnym filmie - i jeszcze do tego zostały umieszczone one w nieprzypadkowej kolejności. 

Dej linka, bo o ile łyknąłem to na początku tego tematu to po obejrzeniu tego filmiku ciężko mi uwierzyć, że to powstało na czyjeś zlecenia. U nas klient burzy się jak jest opóźnienie o miesiąc, idealnie gdyby wszystko powstało w tydzień, nawet firmy sprzętowe nie robią projektów na 6 lat.

 

 

Jeżeli ktoś czytał apokalipsę - to to się mniej więcej zazębia - przecież w owej apokalipsie jest mowa o tym, że fałszywy mesjasz wielu zwiedzie - oznacza to ni mniej ni więcej - że będzie musiał wyjść do ludzi - bo jak miałby zwieść ludzi bez robienia tego?

 

 

Internet to raczej słaby sposób, żeby wyjść do ludzi. Wbrew temu co się wydaje tutaj przebywa tylko niewielki fragment populacji.

 

Jennifer Lopez zapytana o Polskę powiedziała że tam jest zimno i żyją niedźwiedzie, ale w tematyce masonerii zapewne orientuje się doskonale, stąd nawiązuje w swoich piosenkach i klipach do niej ;)

 

 

 

Na tym forum bez problemu znajdziesz ludzi, którzy wyrecytują Ci wszystko związane z masonerią, a jednocześnie obleją najbliższą kartkówkę z biologii. Nie wiem co to ma dowieść. Podejrzewam, że globalnie patrząc w popularnych mediach jest więcej artykułów o masonach niż o faunie w Polsce.


  • 1



#48

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masonerii i Iluminati przypisuje się dosłownie wszystkie symbole okultystyczne, nic więc dziwnego że gdzieś się pojawiają podobieństwa. Piosenkarka puści oko do widzów? Symbol oka Horusa, starożytny masoński znak... Rozłoży ręce, to powiedzą, że parodiuje Chrystusa a to typowo masońskie...


  • 1



#49

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

nikt mi nie wmówi że mająca mózg wielkości orzecha Lady Gaga, czy równie głupia Miley Cyrus - wymyślają kreacje w których promują symboliką masonerię, czy że osoba pokroju Rihanny wie co oznacza "oko Horusa" - Jennifer Lopez zapytana o Polskę powiedziała że tam jest zimno i żyją niedźwiedzie, ale w tematyce masonerii zapewne orientuje się doskonale, stąd nawiązuje w swoich piosenkach i klipach do niej ;) Nikt mi nie wmówi że Lady GaGa, która bała się przyjechać do Polski bo uważała że to "dziki kraj" - sama tworzy swoje teledyski gdzie nawiązuje do tajemniczych symbo

 

Masz rację, tego rodzaju "gwiazdy" nie tworzą sobie same teledysków. Robią to za nich sztaby producentów, reżyserów, aranżerów itp. którzy doskonale wiedzą jak zarobić na aktualnych trendach popkulturowych. I właśnie w ten sposób to robią. Illuminaci są na topie? To wrzućmy oko horusa do teledysku.


  • 1



#50

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

fajnie się czytało 2 pierwsze strony, dalej jest sam offtop. Super.

 

Ktoś tam wcześniej napisał (jak jeszcze byliście w temacie), że film nie jest już za swieży.No właśnie. Coś cienko im idzie to oświecanie. ten brak wojen. świat zaczyna stawać na krawędzi wojny to ja się pytam gdzie ci illuminati


  • 0

#51

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu zawsze mówią i obiecują, a nie od razu robią i pokazują. Wszędzie tylko kłamstwa, manipulacja i jeden wielki cyrk dla ludzi, którzy mają poniżej 100IQ.


  • 0

#52

Tigon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje  mi się, że są tutaj różne opcje. Pierwsze co rzuca się w oczy to ich fanpage na facebooku, mają 177 tysięcy polubień. Z jednej strony to mało jak na "światową organizacje która chcę przejąć świat" . Ale z drugiej strony, czytając komentarze pod ich postami można by pomyśleć, że planują stworzyć coś na kształt sekty.W tej chwili ewidentnie mają sporą liczbę zwolenników i widać na pierwszy rzut oka, że nie są oni przypadkowi. Po ich stylu wypowiedzi można dostrzec, że są ślepo zapatrzeni w tą organizacje. Wstawiają swoje zdjęcie z jakimiś dziwnymi kartami członkostwa i wyrażają się specyficznym słownictwem. Można by pomyśleć, że jest to jakaś internetowa sekta co brzmi głupio, kiedy się  o tym pomyśli. Zadacie pytanie po co tacy ludzie światowym elitą? Każdy wielki gracz ma swoje pionki, co wiadomo nie od dziś. Prawdopodobnie plan ujawniania się tej organizacji jest wielostopniowy i skomplikowany. Można było zaobserwować również spot w telewizji, co jest o wiele bardziej niepokojące. O ile fanpage i strona internetowa nie są to wielkie wydatki, o tyle na zakup czasu reklamowego jednej z największych stacji telewizyjnej świata mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Szczerze mówiąc dziwi mnie, że nie było o tym bardzo głośno.Jeśli to tylko żart to na pewno bardzo kosztowny. O iluminatach słyszał chyba każdy i każdy słyszał o nich głównie złe rzeczy, może chcą pokazać, że nie są   tacy straszni jak ich opisują.  Nie żebym w to wierzył ale tak uważam.

 

"Wys­tar­czy pleść ja­kieś głup­stwa, których nikt nie może zro­zumieć, a ludzie zro­bią wszys­tko, cze­go od nich zażądasz."


Użytkownik Tigon edytował ten post 23.01.2016 - 11:46

  • 0

#53 Gość_mariusz123

Gość_mariusz123.
  • Tematów: 0

Napisano

Może ma to coś wspólnego z tym? 

 

https://www.cia.gov/...ur-x-files.html

 

Posted: Jan 21, 2016 05:18 PM
Last Updated: Jan 21, 2016 05:49 PM

 

Jeszcze ta strona

 

http://lir.im/

 

Image management, branding, and global marketing strategies for governments, religious institutions, and heads of state.


Użytkownik mariusz123 edytował ten post 28.01.2016 - 22:24

  • 0

#54 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Tytuł tematu krzykliwy jak w fakcie a większość komentarzy to powtarzający się schemat. Teoretyzowanie co robią ludzie z miliardami na koncie. Można robić praktycznie wszystko, ale on będzie spędzał swoje życie by wrobić grupkę ludzi w tajną sektę. Świat jest tak złożony gospodarczo, ekonomicznie, społecznie, kulturowo i religijnie, że jestem zdania, że nie ma żadnej złotej grupy tylko jest wiele osób i wiele interesów a to wszystko co my widzimy to zmyślona historia takich samych ludzi jak my. Czyli znudzonych życiem w bańce bez perspektyw. Wiem, że to ogólnik, ale też nikt mi nie powie, że dzisiaj nie chciałby rzucać lotkami w mapę świata i tam jechać bo co robić z tymi milionami.


  • 0

#55 Gość_mariusz123

Gość_mariusz123.
  • Tematów: 0

Napisano

Tytuł tematu krzykliwy jak w fakcie a większość komentarzy to powtarzający się schemat. Teoretyzowanie co robią ludzie z miliardami na koncie. Można robić praktycznie wszystko, ale on będzie spędzał swoje życie by wrobić grupkę ludzi w tajną sektę. Świat jest tak złożony gospodarczo, ekonomicznie, społecznie, kulturowo i religijnie, że jestem zdania, że nie ma żadnej złotej grupy tylko jest wiele osób i wiele interesów a to wszystko co my widzimy to zmyślona historia takich samych ludzi jak my. Czyli znudzonych życiem w bańce bez perspektyw. Wiem, że to ogólnik, ale też nikt mi nie powie, że dzisiaj nie chciałby rzucać lotkami w mapę świata i tam jechać bo co robić z tymi milionami.

Nie wiem czy zauważyłeś linki ale http://lir.im/ i https://www.illuminatiofficial.org/join-the-illuminati-members/ są bardzo ze sobą powiązane. 

 

poczytaj tą strone :

 

http://lir.im/services/.

http://lir.im/career...anthropologist/ kolejna Ciekawostka.... 

http://lir.im/careers/global-policy-analyst/ 

 

Due to the nature of our clients, our employees may be required to undergo an anonymity program. Employees may be required to deactivate and delete all public-facing accounts, including social media (i.e. Twitter and Facebook), to maintain a zero-visibility profile regarding photos or videos that may identify their movements or our clients, and to undertake a pseudonym in certain communications. Please submit an application only if you are able and willing to comply with this requirement.

 

dla uzupełnienia radze sobie poczytać co to jest

http://www.business2...myXKIWuTPrjm.99

Masakra... 


  • 0

#56

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przeczytałem większość strony i trochę mi ona śmierdzi sekciarstwem, myślę, że zawarta tam ideologia może zarazić słabszych psychicznie lub tych, którzy akurat czują potrzebę utożsamiania się z jakąś grupą. Nie wiem jak nazwać tą ideologię ale na pewno nie jest to nowy pomysł na sens życia dla zbłąkanych owieczek. Może najbardziej przypomina new age?

Jest co najmniej kilka podejrzanych elementow:

- pułapka wymienianej elitarności, tajności, bycia wybrańcem, wspinanie się po poziomach piramidy w celu osiągnięcia oświecenia, liderowanie

- pokazywanie swoich twarzy na zdjęciach niby członków z książkami i wisiorkami z niby prawdziwego złota, śmierdzi fejkiem, kto by się chciał tym chwalić?

- nawiedzone komentarze nawiedzonych niby członków i tych, którzy chcą się dostać do organizacji, znowu śmierdzi fejkowymi kontami

- z jednej strony piszą, że nie uznają żadnej formy donacji, z drugiej sprzedają wisiorek i książkę

- książka robi wstępne pranie mózgu (bo potem będą kolejne testamenty) a wisiorek wzmacnia przywiązanie i utożsamianie z elitarna grupą oświeconych

- teksty typu "niczego się nie boj", "jesteś bezpieczny", "pomoc nadchodzi", era wojen i ubóstwa dobiega końca, nadchodzi koniec ery ciemności bo nadchodzi era oświeconych, ze już miliony ludzi z całego świata ich popierają, "Throughout this planet, there are seekers just like you – others who have opened their eyes to the truth and found evidence of a greater purpose in their lives.", "Your life's journey has led you to this moment.", "We bring order to a world battled with chaos,"

- "Why risk turning a population against us when secrecy has served so well?

The age of Illuminatiam approaches. The people of this planet are ready to accept the Light. And our enemies will do nothing because they do not believe we exist."

- nieodpowiedzenie wprost czy członkowie są ludźmi

 

Wszystko jest pisane językiem podniosłym, ceremonialnym, jakby miało trafiać głownie na grunt konkretnych grup ludzi.

Nie chodzi mi o to, że wszystkie idee tam przedstawione są złe, tylko, że podejrzane jest to opakowanie. A opakowanie to jakby pośrednik w światopoglądzie, tak jakby kościół, który jest niby potrzebny w kontakcie z bogiem. 

Takze nie wiem czy to koniec teorii spiskowych czy raczej początek nowych ;]


Użytkownik xeophyte edytował ten post 01.02.2016 - 22:49

  • 0

#57

Redie.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuję do nich dołączyć. Serio. Zobaczymy, czy spiorą mi mózg :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych