Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs na najładniejszą jesienną fotografię!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
65 odpowiedzi w tym temacie

#46

Koniu92.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie zrobione miesiąc temu. Fakt po terminie. Poza konkursem ale za to jakie ładne ! :D

#47

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie zrobione miesiąc temu. Fakt po terminie. Poza konkursem ale za to jakie ładne ! :D

 

Flara na pół zdjęcia, leci na lewo, obcięty płotek i drzewa, żadnego mocnego punktu, nie zachowany żaden podział. Szczerze? Zdjęcie kosz.





#48

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3016
  • Tematów: 2588
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy tylko mnie te wszystkie fotki rozwalają ekran? Mam coś nie tak z rozdzielczością czy co?

 

 

Mi się po prostu nie mieszczą w kolumnie z tekstem i widzę tylko kawałek obrazka. Aby obejrzeć cały trzeba kliknąć na niego i kliknąć na "sawe" wtedy wyskoczy w mniejszej wersji. Tak jest z obrazkami wczytanymi na forum, te hostowane zewnętrznie są automatycznie skalowane.

 

Zgaduję, że Panowie Firefoksa używają? 

Sprawdziłam bowiem wyświetlanie strony na kilku najpopularniejszych przeglądarkach i faktycznie Firefox robi to nieprawidłowo. Nie jest to usterka leżąca po stronie VRP, a raczej błąd przeglądarki (niespełnianie standardów). Niemniej jednak spróbuję coś z tym zrobić w ciągu najbliższych paru dni. Może niekoniecznie poprawię dla Was Firefoksa ;) ale przeorganizuję trochę wyświetlanie obrazków.





#49

Koniu92.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja się ciesze bo mi się udało zrobić ładne zdjęcie. Widzę owszem ładniejsze prace niż moja ale nie widzę tu profesjonalnych prac, czepiasz się. Ale luz. Jesteś tylko przypadkowym gościem z internetu.

#50

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Koniu92 a jak wygląda Twoim zdaniem "profesjonalna praca"?

Choć w sumie nic dziwnego że tak twierdzisz, bo to nie forum "profesjonalnych prac fotograficznych":)

Pozdrawiam





#51

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie - to tylko zabawa jest przecież. Luzik  :D

Fotka Koniu92 jest bardzo okej - mi się podoba (nie zgadzam się tu z Kronikarzem i pewnie tylko dlatego nie wygram :D) szkoda tylko, że nie zmieścił się w terminie.

A co do profesjonalizmu, to rzeczywiście - to nie to forum i nie ten konkurs, więc... 8)





#52

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się ciesze bo mi się udało zrobić ładne zdjęcie. Widzę owszem ładniejsze prace niż moja ale nie widzę tu profesjonalnych prac, czepiasz się. Ale luz. Jesteś tylko przypadkowym gościem z internetu.

 

Ładne to ono jest tylko wg Ciebie, a skoro uważasz takie coś za ładne, to znaczy, że nie masz pojęcia o fotografii i taka opinia niewiele znaczy dla zupełnie przypadkowych ludzi w internecie.

 

Zresztą nikt tutaj nie zrobił profesjonalnego zdjęcia, mało tego 90% jest robiona telefonami, więc to już przekreśla ich profesjonalizm. Popatrz sobie w internecie na ładne zdjęcia, potem popatrz na swoje i zweryfikuj opinię, bo jest błędna.





#53

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kronikarz, a gdzie Twoje profesjonalne zdjęcie?:P Bo chyba jakoś przeoczyłem:D





#54

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jest jakiś obowiązek zamieszczania zdjęć? Jak ktoś nie zamieszcza to nie może komentować? Jemu się podoba i to pisze, mnie się nie podoba i pokazuję dlaczego. Może wyciągnie z tego jakąś naukę, poczyta o fotografii i wyciągnie podobne wnioski. Moje zdjęcia są w kilku miejscach na forum, możesz sobie popatrzeć i też ocenić :) po to są fora i porady osób, które lepiej się znają na danym temacie niż zamieszczający. Ja chętnie wysłuchuję opinii osób, które się na czymś lepiej znają - na tym polega nauka, a oburzanie się na czyjąś opinię w temacie, w którym wrzuca się zdjęcia DO OPINII, jest troszkę dziwne, no nie?





#55

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

DK strzał w dziesiątkę, mam mozille. Jeśli masz poprawiać tylko dla mnie, to nie ma co się męczyć, skoro inni mają okej.

Fotki ładne, Kronikarz nie dołuj chłopaka, wydaję mi się, że za ostro go oceniłeś.





#56

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie nie musi, ale skoro ktoś twierdzi że zna się na fotografii na tyle że twierdzi iż jak się komuś ta czy tamta fotka podoba to znaczy że zupełnie nie zna się na fotkach to mógłby zamieścić swoje foto jako przykład:P Takie moje zdanie. I komentuję tak samo jak i Ty:P





#57

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy można spodziewać się ankiety? Chciałbym zagłosować na samego siebie.*

 

 

 

 

*żart





#58

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie nie musi, ale skoro ktoś twierdzi że zna się na fotografii na tyle że twierdzi iż jak się komuś ta czy tamta fotka podoba to znaczy że zupełnie nie zna się na fotkach to mógłby zamieścić swoje foto jako przykład:P Takie moje zdanie. I komentuję tak samo jak i Ty:P

 

A gdzie ja napisałem, że znam się na fotografii? Ja oceniłem zdjęcie, napisałem czego wg mnie brakuje i jakie są błędy - do tego służy ten temat - do komentowania. No to komentuj zdjęcie a nie opinię innej osoby, bo nie od tego jest temat.

 

@Daniel, żebyś Ty widział jak komentują zdjęcia na portalach fotograficznych, to zmieniłbyś zdanie ;) ja tu niczego ostrego nie widzę w swojej wypowiedzi, jedynie porady co jest nie tak.





#59

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kronikarz, może nie od tego jest ten temat ale razem komentujemy opinie a nie zdjęcie:P

Nie napisałeś wprost, ale wskazując że ktoś nie zna się na fotografii sugerujesz że Ty znasz się na niej co najmniej średnio, Ale nie mam sensu ta dyskusja więc ją kończę.

Pozdro





#60

Koniu92.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tylko wg mnie , jest to po prostu ładne zdjęcie jakich wiele:) jeśli patrzysz na przedstawiony tam uroczek natury i myślisz "feee ale obrzydlistwo" a przy tym NIE jesteś koneserem fotografi to masz coś poprostu z głową. Nie twierdzę że się każdy ma zachwycać ale "do śmietnika" to się nadaje twoja zaczepialska retoryka conajwyżej :> spinaczu z forum zjawisk paranormalnych haha


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych