Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dom, słodki dom


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16

Skambha.
  • Postów: 99
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z trollem ma to niewiele wspólnego. Co to by była za creepypasta bez żadnej fabuły? Po prostu podzieliłam się tym, co mi się przydarzyło. To chyba od tego jest właśnie ten dział? Także dziękuję za komentarze w stylu "byłaś dzieckiem", "wydawało ci się", "przecież to troll'. Szukam tylko racjonalnego wyjaśnienia, jeżeli chodzi o dźwięk. Bo "zimnego nosa" nie da się wytłumaczyć. 


  • 0

#17

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Owszem, da się wytłumaczyć - Zaciekawiony już to zrobił. Po prostu Ci się zdawało. Takie sytuacje przytrafiają sie codziennie setkom ludzi. I nie ma w tym nic niezwykłego - gdyby tak było, 3/4 domów/rodzin/psów byłoby "paranormalnych".
  • -1

#18

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja również uważam, że to, że poczułaś "zimny nos" to było tylko złudzenie i nie piszę tego złośliwie. Czasem wydaje mi się, że coś mnie jakby musnęło, albo poczułam przez ułamek sekundy chłód tylko w jednym miejscu na ciele. W ogóle nie interpretuje tego jako coś dziwnego czy paranormalnego.

Co do dziwnych dźwięków, to chyba sama sobie odpowiedziałaś - kilkunastoletni dom, strych... Dźwięki mojego rodzinnego domu kiedyś znałam na pamięć, teraz jak bywam tam jako gość, w nocy gdy coś usłyszę zastanawiam się co to było, a to zwykle wiatr, dźwięki z ulicy lub ze strychu.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych