Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Takie có¶...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"List od zmartwychwstałego Jezusa

To ja. Zmartwychwstały Jezus. Pisze, aby Ci podziękować za wszystkie te chwile, w których o mnie pamiętasz.
Wiedz, że jestem z Ciebie dumny ilekroć starasz się dobrze yć ze swoj± rodzin±, bliskimi, okazywać Miło¶ć i serdeczno¶ć, przebaczać i pomagać innym, uczciwie pracować, uczyć się...
Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę gdy odwiedzasz mnie w ¶wi±tyni!! ... gdy modlisz się, zatrzymujesz by dzielić się ze mn± trudem swego codziennego życia, gdy mówisz o problemach, trudno¶ciach, pro¶bach, nawet skargach! B±dĽ pewien, że Ojciec i Ja wsłuchujemy się w każde Twoje słowo, czy choćby westchnienie - z największ± uwag± i czuło¶ci±. Jednak... nie gniewaj się je¶li nie zawsze i nie od razu możemy spełnić te oczekiwania. Bo tak naprawdę zależy nam na Twoim dobru, tj. rozwoju Miło¶ci w Tobie co nie koniecznie jest równoznaczne z realizacj± tego co Tobie wydaje sięza najbardziejniezbędne w danym momencie. Bo chcemy by¶ kochał siebie i otaczaj±cy cię ¶wiat nie " za co¶" lecz "mimo wszystko"!!!
Ale dzi¶ - je¶li pozwolisz... to Ja będe miał kilka sugestii dla Ciebie. w takim razie posłuchaj: Jeżeli życie stawia Cię przed problemem, którego nie jeste¶ w stanie rozwi±zać - nie obawiaj się. Włóż ten problem "do koperty i wy¶lij do mnie". Gdyby¶ chciał poznać odpowiedĽ - po prostu pójdĽ do ¶wi±tyni i słuchaj, otwórz Pismo ¦więte. Ja mówię i odpowiadam zawsze je¶li tylko zechcesz patrzeć i słuchać... usłyszysz.
Gdy już "wy¶lesz Twój list" do mnie - przestań się martwić. Skoncentruj się się raczej na rzeczach, które s± obecne w Twoim życiu TERAZ. Popatrz:
Je¶li utkniesz w korku ulicznym - nie rozpaczaj. s± na ¶wiecie ludzie, dla których kierowanie własnym autem jest marzeniem ¶ciętej głowy!
Je¶li masz kiepski dzień w pracy - pomy¶l o człowieku, który jest bez pracy przez wiele lat...
Je¶li rozpaczasz z powodu nieporozumień miłosnych - pomy¶l o osobie, która nigdy nie do¶wiadczyła co to znaczy kochać i być kochanym...
Je¶li w¶ciekasz się, że kolejny weekend min±ł nieciekawie - pomy¶l o kobiecie pracuj±cej 12 godzin na dobę, siedem dni w tygodniu, by wykarmić swoje dzieci...
Je¶li zepsuje Ci się auto w drodze, a do najbliższego warsztatu masz klka kilometrów - pomy¶l o człowieku na wózku inwalidzkim, który marzy o takim spacerze!
Je¶li zauważysz siwy włos na swej skroni - pomy¶l o pacjentach chorych na raka, poddanych chemioterapii, którzy bardzo by się cieszyli maj±c choćby takie włosy na głowie...
Je¶li jeste¶ w tym szczególnym miejscu w swym życiu, że zastanawiasz się nad jego sensem i celem - b±dĽ wdzięczny! Jakże wielu jest takich, którzy nie mieli szansy żyć wystarczaj±co długo, aby doczekać takiego momentu...
Je¶liby¶ stał się "ofiar±" czyjej¶ uszczypliwo¶ci, zło¶liwo¶ci, ignorancji czy małostkowo¶ci - pamiętaj, sprawy mogłyby potoczyć się jeszcze gorzej: to Ty mógłby¶ być tak± zadaj±c± ból osob±!
Je¶li zdecydujesz się wysłać ten list do innych - dzięki stokrotne. Być może zmienisz ich życie w sposób, którego nie mogłes przewidzieć?


Ten który poniósł te wszystkie trudy przed Tob± aby pokazać Ci, że w Miło¶ci wszystko jest możliwe.
Jezus "
  • 0

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tekst ciekawy i skłaniaj±cy do refleksji, ale jedno małe pytanko:
A Ľródło??
  • 0



#3

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

¬ródło to list od jednego z księzy w moim mie¶cie
  • 0

#4

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co to za propaganda ? :P
  • 0



#5

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co to za propaganda ? :P


No wła¶nie widać jaki m±dry jeste¶. Nie będe się rozpisywał bo jest to zbyt warto¶ciowy tekst, by zaplówać go komentarzami takich wypowiedzi.
  • 0

#6

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Tekst może i dobry ale po co od razu dodawać do tego kłamstwo w postaci nagłówka: "List od zmartwychwstałego Jezusa"?
  • 0

#7

NumB.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielkie KOcham CIę panie Jezu.
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Brakowało mi jedynie dopisku na końcu: " Je¶li wy¶lesz to 10 osobom w 10 min czeka cie szczescie a jesli nie to dostaniesz wpierdziel od dresów" Dodałbym to i anulował że to od Jezusa i normalnie te tekst staje się łańcuszkiem szcze¶cia...
  • 0

#9

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WoW, ależ propaganda. Nie no rozumiem żeby jaki¶ ksi±dz napisał list i wysłał go do wiernych, ale żeby podpisywac się pod imieniem Jezusa? To chore, nie wierze żeby w tym momencie zmatwych wstał (dopóki nie zobacze ofc). To tyle, sam tekst, rzeczywi¶cie namawia do refleksji.

PS: Racja, racja, łańcuszek teżmożna z tego zrobić, ale nie koniecznie usuwać Jezusa, wtedy staje się autentyczniejszy ;)
  • 0

#10

kwintus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale pierdol........ie* Jezu kocham cię - co to za tekst? skoro tak to proponuje cię na szubienicę i spalić..... hahahaha chory człowieku
  • 0

#11

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No wła¶nie widać jaki m±dry jeste¶. Nie będe się rozpisywał bo jest to zbyt warto¶ciowy tekst, by zaplówać go komentarzami takich wypowiedzi.


Pomijajac to że ksi±dz podał sie za 'zmartwychwstałego Jezusa"
Ja moge sie podpisac za Hitlera, ale po co?
I dalej podtrzymuje że to jest jaka¶ propaganda... :-/
  • 0



#12

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blach, blach, blach... więc przyszedł już "w chwale s±dzić żywych i umarłych"? Tylko tej chwały jako¶ mało...

Ehhh... paranoja :panika:





_________________
Jestem kosmit±, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopat±... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#13

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

ja się podpisuję pod opini±, że to jak łancuszek szczę¶cia wygl±da :]

Damczer mnie nie lubi, więc zaraz mnie zjedzie równo, co¶ czuję.

po prostu nie przemawia do mnie ten tekst i do żadnych refleksji mnie nie namówił.
  • 0

#14

Solaris.
  • Postów: 62
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

damczer bardzo ładne jest to, co zamie¶ciłe¶. Dzięki, bo sam bym raczej się na to nie natkn±ł. Tylko wydaje mi się, że to niewła¶ciwe forum do takich rzeczy. Tutaj się tylko -w najlepszym przypadku - krytykuje, a w najgorszym - bluzga na Chrze¶cijaństwo i Ko¶ciół. Dlatego pamiętaj:

Nie dawajcie psom tego, co ¶więte, i nie rzucajcie swych pereł przed ¶winie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały.


  • 0

#15

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest żaden łańcuszek, chodze na nauki przed bierzmowaniem i dostałem to jako list od księdza, do przeczytania w samotno¶ci i pomy¶lałem że przyda się wam jaka refleksja
  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych