Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co znaczy jak zmarły w śnie rozdziera na mnie ubranie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hanka60.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Śniła mi się moja koleżanka, która zmarła w tym roku. Teraz niedawno śniła mi się. Przyszła do mnie do domu, tak jak zawsze rozebrała się, torebkę odłożyła. Była na twarzy bardzo zmieniona, taka mocno postarzała i nic nie mówiła. Podeszła do mnie. Ja siedziałam w fotelu, objęła mnie i odeszła. Ja patrze, a mam rozdartą bluzkę. Miałam wychodzić, to jak przyjdę to zeszyje. Przebrałam się w lepszą bluzkę, patrze a jej niema w domu, ciekawe gdzie jest może poszła do toalety. Patrze, a ona stoi w przedpokoju za moimi plecami i znowu mnie obejmuje, a za jej rękami znowu ciągnie się i rozdziera moją bluzkę. Ja krzyknęłam, co ty robisz, a ona znikła. Ręce miała żylaste z długimi paznokciami w formie nożyczek.

Proszę o odpowiedz, bardzo mnie ciekawi ten sen, a nie wiem co oznacza.



#2

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie oznacza absolutnie niczego, poza tym, że dużo myślisz o zmarłej koleżance. Sny to wspomnienia, myśli, obawy i marzenia które mózg sobie obrazuje i odtwarza, sprawy nadprzyrodzone raczej nie mają tu nic do rzeczy.



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może rajcowała cię kiedyś. Ładna była?

 

To nie jest żaden żart. Tak mi się wydaje, że podłoże było takie.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 12.09.2015 - 19:45




#4

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może rajcowała cię kiedyś. Ładna była?

 

Wyjątkowo nieudany żart.

 

Tak jak pisze kolega @Legendarny, sny to obraz twoich myśli i skrytych lęków. Dużo myślisz o przyjaciółce i różne dziwne sny się z tego robią.





#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ubranie to znak, że czekają Cię kłopoty rodzinne lub finansowe.

Przebierać się – sen oznacza zmianę postawy, zainteresowań lub sposobu działania.

Biała bluzka - przeżywasz kryzys; postaraj się opanować swoje emocje i zmienić własne nastawienie do jakiejś sytuacji lub osoby, a zniszczona lub brudna - ktoś żywi do ciebie jakieś pretensje.





#6

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapewne dużo myślisz o swojej zmarłej koleżance i stąd jej obecność w fazie REM. Zwykły sen, którym nie warto się przejmować.

 

Ubranie to znak, że czekają Cię kłopoty rodzinne lub finansowe.

Przebierać się – sen oznacza zmianę postawy, zainteresowań lub sposobu działania.

Biała bluzka - przeżywasz kryzys; postaraj się opanować swoje emocje i zmienić własne nastawienie do jakiejś sytuacji lub osoby, a zniszczona lub brudna - ktoś żywi do ciebie jakieś pretensje.

 

Tak zwane interpretacje marzeń sennych to bzdury, które ktoś sobie wymyślił na potrzeby handlowe. Daruj  więc sobie ich przytaczanie.


Użytkownik Tempter edytował ten post 14.09.2015 - 12:53






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych