Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rok 2012 [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#16

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nic Przemo, bardzo ladnie zaczales :)

Co na to Mike ? :smile:
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Juz Wy sie o to nie martwcie :D
  • 0

#18

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mike nie pozostanie dłużny, to jest pewne :) świetnie przedstawił argumenty w debacie o orbsach to i tutaj nie da za wygraną. Tak samo jak i Przemo. Dlatego szykuje się nam bardzo ciekawa debata :)
  • 0

#19

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No bardzo ciekawie - plus na pewno będzie za text o Kaczynach :D Zobaczymy co na to powie Mike :)
  • 0



#20

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, Przemo dobrze zaczol. Mimo iz moje zdanie na temat 2012 jest odmienne, to po przeczytaniu tego wpisu prawie uwierzylem w magie 2012roku :-D
  • 0

#21

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przynajmniej teraz będzie debata na poziomie, bo ostatnio to różnie bywało :-/ :D
  • 0

#22

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przemo bardzo asekurancko rozpoczął. Tak naprawdę nie broni tezy, że coś się w 2012 stanie, ale raczej tego, że nie zaszkodzi być otwartym na taką możliwość.
To daje mniejsze pole manewru Mike'owi, gdyż zawsze można będzie powiedzieć: "Ale może jednak, nie wiesz na pewno. Pozwól mi wierzyć w to co chcę".
Tak naprawdę najłatwiejszym do obalenia argumentem zwolenników 2012 są brednie Patricka Geryla i wszystkie głupoty związane z Nibiru, bo da się je obalić na gruncie czysto naukowym. Z channelingami i ogólnie ezoterycznymi sprawami ciężko jest dyskutować.
  • 0

#23 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

słabiutko Przemo, żadnych argumentów :( no ale to lepiej bo chce żebyś przegrał tą debate :) niewierze w takie idiotyzmy, powołujesz się na jakiś nacpanych proroków których nazwisk nawet nie wymieniasz, no oprócz Nostradamusa który z tego co pamiętam to przewidywał koniec świata na rok 2000 ale mniejsza o to, wiem że lubicie wszystko przekręcać żeby było po waszemu tak jak z tą apokalipsą wg św. Jana, skąd ten pomysł że chodziło mu o rok 2012 ? na jakiej podstawie to obliczyłeś ?

Zatem jedyne źródła na jakich mogę się oprzeć, wymykają się rozumieniu współczesnej nauki.


ta, wymkają się czy porostu nie mają z nauką nic wspólnego ?

Przekazy Channelingowe – Których jest cała masa. Właściwie to, że jest ich tak wiele, zdaniem niektórych podważa ich wiarygodność, (przecież każdy może sobie coś takiego stworzyć). Muszę przyznać, że wiele z nich nie budzi również mojego zaufania. Jednak są wśród nich prawdziwe perełki, zasługujące na uwagę i głębszą analizę. Ponieważ odznaczają się niebywałą spójnością prezentowanej filozofii, głębią ujęcia tematu i przede wszystkim – pozytywną motywacją. Jako szczególnie warte zainteresowania wskazał bym :
Materiały Ra, materiały Wingmakers, przekazy od Kasjopejan.
Na uwagę zasługują również:
Przekazy zawarte w książkach Barbary Marciniak czy Lissy Royal. Zachęcam do lektury.  


interesujące jest to że w kontrolowanych warunkach nigdy nie powiódł się żaden channeling, telepatia, telekineza itd. prawda ? ale wiem wiem, urządzenia wszystko zakłucały no nie ?

Wewnętrzne źródła informacji – do których zaliczył bym wewnętrzne wglądy, uzyskiwane w odmiennych stanach świadomości, jak OOBE, medytacje, czy prorocze sny o ważnych zmianach na naszej planecie. Zarówno sam doświadczałem takowych, jak i znam osobiście kilka osób, doświadczających podobnych wglądów. Dałem temu wyraz w kilku tematach na forum. Łączy je jedno. Zmiany na ziemi umiejscowione ok. roku 2012.


OOBE jest efektem pewnego rodzaju padaczki i nic więcej :) można je wytworzyć operacyjnie :) a zmiany sa umiejscowione na rok 2012 bo od paru lat tylko o tym się mówi więc trudno się spodziewać żeby ktoś wyskoczył nagle z rokiem 2030 bo 2012 jest bardziej popularny

Często słyszymy, czy czytamy, że „koniec świata” miał już nastąpić tyle razy, że już w to nie wierzę. Zaiste przedziwna logika. To tak jak by powiedzieć, nie umarłem w 1999, nie umarłem w 2000, więc nie wierzę, że umrę kiedykolwiek.


no niewiem co dziwnego w tej logice, co jakiś czas ktoś robi wielką afere że niedługo będzie koniec świata, potem okazuje się że nic się nie stało, więc po paru takich końcach dużo osób ma już dość takich idiotyzmów. To jest tak jak ktoś udawałby że cie chce kopnąć, po jakimś czasie przestaje się na to reagować :)

Czy to wszystko możemy nazywać bredniami??


możemy :)
  • 0

#24

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no no, Chruszczow planujesz udział w jakiejś debacie? Nadawałbyś się :D
  • 0



#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przemo jak chcesz linka do pewnej strony gdzie omawia się zbieżności z 2012 to daj mi znać na PW ;)
  • 0



#26

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmmmm czy świadome oferowanie pomocy jednej ze stron w debacie nie jest czymś... nie fair? Rozumiem, gdyby Przemo sam poprosił o pomoc, ale oferta.... W takim razie, zaoferuj podobną pomoc drugiej stronie, skoro chcesz włączyć się do debaty IMO.
  • 0



#27

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uzytkownicy chyba moga sobie na privie pomagac, tak mi sie wydaje. Jedynie sedziowie oceniajacy dana debate nie powinni tego robic.
  • 0

#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli to kłopot to przysięgam, że wstrzymam się z tą "pomocą"... :)

Ale w przyszłości może podejmiemy się polonizacji owej stronki ;)

Peace :)
  • 0



#29 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

no no, Chruszczow planujesz udział w jakiejś debacie? Nadawałbyś się :D


w żadnym wypadku, napewno bym się zresztą nie nadawał bo nie umiem pisac długich mądrych wiadomości :P zresztą jak sędziować mi nawet nie wolno to wziąć udział pewnie ani tyle

+=[dj_cinex]= wychodzi na to że nie wierzysz że Przemo, na jego miejsu to bym sie obraził :mrgreen:
  • 0

#30 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Pieknie pięknie :) nie dośc że wypowiedź "mądra" to jeszcze podwójna... i to taki przykład daje SMOD :(
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych