Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba 69


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#31

fifty50.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam podobny problem z liczbą 911
  • 0

#32

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fifty50, ja też
ciągle na forum widze 9/11 xD

zmieńcie nazwe tematu na "jaka liczba was prześladuje" bo teraz coś takiego tutaj sie dzieje
to jest temat o 69 ;)
  • 0

#33

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teraz Moja teoria :)
jest cos takiego jak ja to nazywam widokiem oka wewnetrznego - swiadomosci
co do zegarków przedstawia sie to troskze mniej prawdopodobnie ale warto pomyślec
moze byc poprostu tak ze idac sobie i myslac o czyms - rozgladajac sie ... zauwazyc podswiadomie liczbe ktora sie widzialo wczesniej 2-3 razy i uznało to jako cos dziwnego ... Mozg "widzac" taka liczbe automatycznie przypomina sobie o tym co myslisz o danym numerku i kieruje oczy w to miejsce :) a ty zapamietujesz kolejna liczbe hehe ... takie racjonalne tłumaczenie - choc w sumie teoria , no chyba ze widzisz wyimaginowane liczby to juz inna bajka :P
  • 0

#34

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm...to rzeczywiście ciekawe. Wiele osób lub nawet każdy z nas ma "swoją" liczbę, która ją prześladuje. Oczywiście nie wszyscy się do tego przyznają, czy też nie chcą o tym mówić uważając to za bzdure, może też nie przywiązują do tego dużej wagi, nie widzą codziennych zbiegów okoliczności et cetera...argumentów przeciwko liczbie prześladującej jest mnóstwo. Aczkolwiek takowe liczby istnieją. Sama się o tym przekonałam. Moje przyjaciółki również. Prześladuje nas liczba 7. Jak na złość jest w punktach naszych kartkówek, w zadaniach domowych bądź klasowych, w liczbie imion w różnych kombinacjach liczbowych czy też w reszcie jaka jest nam wydana przy kasie (moja przyjaciółka raz miała zapłacić 7.77 :/ ). Sceptycy uznaliby nasze spostrzeżenia za nadmierną wrażliwość na punkcie tej liczby, ale przecież nie moge świadomie ustawiać zdarzeń tak by wszystkie kręciły się koło siódemki, prawda? przecież nie zakładam z góry że napisze kartkówke i dostane siedem punktów- ja po prostu ją pisze. Nie rozumiem zbędnego paplania sceptyków na temat liczb pojawiających się w naszym życiu. Bo zgadzam sie z nimi że owe liczby nie mają nic w sobie magicznego- one po prostu się nasilają się kiedy zachodzi duża zbieżność zdarzeń. To prawie jak z deja vu- mózg wykorzystuje pewien fragment czasu i powtarza go dwukrotnie. W przypadku liczb nie ejst to z pewnością zjawisko deja vu, ale częste spotykanie się z pewną liczbą np. 14 czy 55 napewno nie jest normalnym porządkiem dziennym. Nie trzeba jednak dostrzegać w tym jakiejś wielkiej, tajemnej wiedzy czy magii

Także jestem nastawiona bezstronnie :D
  • 0

#35

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam w każdym zadaniu z matmy widze 69 xD . Jak nie zad. 69 to 6% z 9 xD . Serio o_o' .
  • 0

#36

ChrisTHC.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do liczb to jakos nienatrafiam na jakas co by mi sie ciagle powtarzala albo jej niezauwarzam
co do zegarka to czesto tak mam ze widze jakas godzine w stylu 11:11 czy 12:12 i wiele podobnych
co do liczby 69 to kojarzy mi sie z 2 rzeczami, jedna to taka jak prawie wszystkim a droga to z YING - YANG co oznacza równowagę między siłami przeciwnymi
moze cos ci sie stara przekazac ze brakuje ci równowagi albo ze ja juz masz mozna snuc jeszcze wiele innych teorii
moja rada przestan sie tym przejmowac albo sprobuj zrozumiec znaczenie tej liczby w twoim zyciu
  • 0

#37

sphinx123.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy byłem młodszy, zawsze gdy widziałem pewną kreskówkę to był ten sam odcinek, natrafiłem tak chyba 5 razy pod rząd ; D
  • 0

#38

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No 69 łatwo jest mi też zauważyć. Ale nasze obserwacje tracą sens, gdy przestajemy się nimi zajmować i interesować. Wtedy przestaniemy to wszystko widzieć - taka rada dla "cierpiących" z tego powodu ;)
  • 0



#39

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz duża dywersje do liczby 69.

Gdy zobaczysz ciąg liczb np. w zadaniu: 13, 42, 51, 62 , 69, 73. - Ty zobaczysz szczególnie liczbe 69. Tylko ci sie tak wydaje, ze widzisz tylko tą liczbe.
  • 0

#40

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce mi sie czytac wszystkiego, ale:
raz
dwa
link do tematu
  • 0

#41

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zagraj nią w Lotto. Jeszcze ją trochę poprzekształcaj np. zaznacz 6,9,69 (da sie?) 3, 15 itd. ;) Może wygrasz heh ;D
  • 0

#42

Sebaus.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze po prostu masz jakies zboczenie. :] Czysty zbieg okolicznosci.
  • 0

#43

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ostatnio miałem to samo, ale z liczbą 23.
Po kilku dniach przeszło...
  • 0

#44

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia czy wybrałem dobry dział do opisania tego tematu, ale nie widziałem innego bardziej odpowiadającego mojemu problemowi. No więc chodzi o liczbę 69, wielu osobom kojarzy się z pozycją seksualną. Z czym by sie nie kojarzyło, mam problem. Gdy prowadzę zwykły dzień w szkole, w domu, GDZIEKOLWIEK, natrafiam na tą liczbę. Dla przykładu:

w szkole:

- nauczyciel każe zrobić mi zadanie które jest na stronie 69, ma numer 69, lub jest w nim 69 pewnych przedmiotów, regułek
- wynik w zadaniu które robiłem przy tablicy wynosi 69

w domu, przy komputerze:

- czytając gazetę podczas pobierania jakiegoś pliku, zerkam na pasek pobierania, a tu widzę nagle 69!
- mając przed oczyma około 100, może więcej komentarzy na onecie, czy innym serwisie, widze w pierwszym, na który spojrzę - 69!

poza domem:

- rejestracje samochodów
- reszta otrzymana w sklepie

Dodam, że jest to jedyna liczba która wywołuje na mnie takie wrażenie. Nie trafia mi się często 31, czy tam 48 czy inna liczba, ale właśnie 69! Patrząc na nią, czuje coś na styl zdziwienia, taki lekki skurcz w brzuchu. Coś podobnego do Dejavu, ale nieco inne.

Czy coś jest ze mną nie tak? Czy takie coś występuje? Czy wy też tak macie? Może nie z liczbami, ale ze znakami?


od razu przypomina mi się film "Evan Wszechmogący" :D

poszperaj na googlach, może znajdziesz coś ciekawego na temat prześladującej cię 69 ;)
  • 0



#45

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w filmie "Liczba 23" to dopiero gosc miał akcje. po obejrzeniu filmu wkrecilem sobie i tez wszedzie bylo 23. pozniej pomyslalem o moich ulubionych liczbach czyli 6 i 8. one tez sie wszedzie pojawiały. tak sie dzieje jak sobie powkrecamy cos. zwracamy uwage na ta liczbe a na inne mniej.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych