Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba 69


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1

insolite.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia czy wybrałem dobry dział do opisania tego tematu, ale nie widziałem innego bardziej odpowiadającego mojemu problemowi. No więc chodzi o liczbę 69, wielu osobom kojarzy się z pozycją seksualną. Z czym by sie nie kojarzyło, mam problem. Gdy prowadzę zwykły dzień w szkole, w domu, GDZIEKOLWIEK, natrafiam na tą liczbę. Dla przykładu:

w szkole:

- nauczyciel każe zrobić mi zadanie które jest na stronie 69, ma numer 69, lub jest w nim 69 pewnych przedmiotów, regułek
- wynik w zadaniu które robiłem przy tablicy wynosi 69

w domu, przy komputerze:

- czytając gazetę podczas pobierania jakiegoś pliku, zerkam na pasek pobierania, a tu widzę nagle 69!
- mając przed oczyma około 100, może więcej komentarzy na onecie, czy innym serwisie, widze w pierwszym, na który spojrzę - 69!

poza domem:

- rejestracje samochodów
- reszta otrzymana w sklepie

Dodam, że jest to jedyna liczba która wywołuje na mnie takie wrażenie. Nie trafia mi się często 31, czy tam 48 czy inna liczba, ale właśnie 69! Patrząc na nią, czuje coś na styl zdziwienia, taki lekki skurcz w brzuchu. Coś podobnego do Dejavu, ale nieco inne.

Czy coś jest ze mną nie tak? Czy takie coś występuje? Czy wy też tak macie? Może nie z liczbami, ale ze znakami?
  • 1

#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fajna liczba, ale każdy ma tak, że widzi to co chce. Przyjmij, że to tylko takie mylne wrażenie. ;-)
  • 0



#3

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No w UT jest taki klan "ldm69"
  • 0

#4

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na moje oko to za duza wage do tego przykladasz, czysty przypadek 8-)
  • 0

#5

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

insolite, a jak Ci mamy pomóc :lol :
hah, po prostu zbyt wielka wage przykładasz do takiego czegos, chyba Ci to w zyciu nie przeszkadza nie ?
a taka liczbaa 69 moze Ci się jeszcze kiedyś przydać :P
  • 0

#6

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może zagraj nią na jakiejś loterii?

Nie, nie mam pojecia, czemu akurat ta liczba cię napada. Może poprostu sobie to wmawiasz? Zauważyłeś raz to nieszczęsne 69 i teraz wydaje ci się, że jest wszędzie, chociaż tak naprawdę wystepuje w takiej samej częsttliwości jak inne liczby.

Spójż na to obiektywnie, bo oczywiscie możesz zacząć się wykłucać, że jesteś przekonany, ale to by nie miało sensu.
  • 0

#7

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

insolite, a moze zacznij szukać innych liczb w swoim życiu, skoncentruj się na nich a na pewno bedizesz je tak czesto widział
albo zróbmy eksperyment
niech kazdy się np jutro skupi na jakieś liczbie i niech opisze wrażenia :D
po prostu widzisz duzo liczb tylko skupiasz sę na 69, jestem pewny że liczbę 1 widzisz tyle razy co 69 :)
  • 0

#8

rapel.
  • Postów: 43
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja po prostu nie przywiązywałbym do tego takiej uwagi. Sam kiedyś miałem coś takiego, wszedzei widziałem liczbe 16. Jest to moja ulubiona/szczęśliwa liczba :smile: jak też jest to dzień moich urodzin więc może ma to jakiś związek z tobą
  • 0

#9

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Liczba 69 ma wiele znaczeń ja na twoim miejscu nie przejmowałbym sie tym tak bardzo... Mój kuzyn ma na przykład tak, że jak spojrzy na zegarek żeby sprzawdzić która godzina to zawsze jest np. 11:11 albo 12:12 nie wiem czy to coś oznacza..
  • 0



#10

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może oznacza, że zegarek ma popsuty :D
  • 0

#11

insolite.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisałem, że tylko ta liczba często występuje. Dopuściłem możliwość że sobie to wmawiam, ale to nie mozliwe, bowiem przez 3 dni wybieralem rozne liczby (13, dosyć popularna / 28 / 95) i ŻADNA nie pojawiała się czesto, 95 wogóle.

Ktoś napisał że są różne znaczenia tej liczby - jakie?

ps. oglądałem odcinek Lost (Zagubieni, 3x02), angielski był bardziej zaawansowany niż przypuszczałem, ale i tak oglądałem bez napisów, w końcowej fazie odcinka jeden koleś mówi do drugiego że jest już w tym miejscu 69 dni, tylko to słowo zrozumialem z calego filmu

:(
  • 0

#12

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie w podobny sposób prześladuje liczba 27, ale traktuje to z przymróżeniem oka, jako swoją małą obsesję ;-) I zawsze patrze na zegarek gdy jest 14:14 :smile: No i jeszcze budzę się dokładnie o 3:00 w nocy. Tylko na chwile. Patrze na zegarek i spie dalej :smile:
  • 0

#13

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ha! jak spojrzysz na zegarek i jest godzina np: 12:12 czy 7:7 to znaczy że ktoś o Tobie myśli :)) no u mnie sie to sprawdza.... :D a co do tej liczby to sie przydaje w różnych sytyacjach. spróbuj zagrac na loteri przez różne kombinacje tych dwóch liczb, w sensie 6+9 9-6 it ^ * no próbuj jakie liczby będą wychodzić to graj, w dużego lotka, bo to w sumie nie musi być czysty przypadek, ale możliwe że.... jakiś znak :D :D i powineineś to jakoś wykorzystać, pomyśl ;)



///////////PS przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne, mile widziane poprawianie mnie ;)
  • 0



#14

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No bo jesli podchodzisz do tego z założeniem ,,przesladuje mnie 69, sprawdzę, czy tylko mi sie wydaje" to i tak nie będziesz zauważał innych... Ale nie zamierzam się kłócić, pewnie masz troche prawdy.

Może każdego z nas prześladuje jakas liczba, ale tylko niektórzy ją zauważają?
  • 0

#15

elded.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm moją "zegarkową" liczbą jest 11. Czasami natężenie kombinacji godzin z 11 się nasila i widzę ją kilkakrotnie w ciągu dnia. Czasami natomiast nie widzę jej przez kilkanaście tygodni - ot tak mi się skojarzyło czytając te posty.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych