Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam serdecznie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej!

Jestem Mateusz, mam 18 lat. Interesuję się informatyką i sprawami paranormalnymi.
Lubię samochody i E-sport.
Jeśli chodzi o muzykę to wszystko prócz ''słitaśnego'' popu i Disco Polo na które mam alergię.

Pozdrawiam serdecznie.

Użytkownik Snaker edytował ten post 25.07.2015 - 13:22


#2 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam i nie zniknij tak szybko jak się pojawileś. Bądź aktywny i dużo pisz :P


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 25.07.2015 - 13:32


#3

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ello, jeździsz Hondą ? 

Co to jest e-sport ?

 

Pozdro !



#4

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj :)

E-sport? Czyżby LOL?





#5

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hondy takiej nie mam bo dopiero prawo jazdy zaczynam robić. A E-sport to jest to https://pl.wikipedia...t_elektroniczny

#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hondy takiej nie mam bo dopiero prawo jazdy zaczynam robić. A E-sport to jest to https://pl.wikipedia...t_elektroniczny

 

Czyli po prostu grasz w gry. Trzeba to ubierać w takie słownictwo? :D pewnie sami sobie je wymyśliliście, żeby rangę podnieść, a to dalej marnowanie oczu i życia na LOLe i inne ;)





#7

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę nie śmiać się z moich zainteresowań, dla wielu ludzi to ciekawe hobby, z oczami problemu nie mam a E-sport to nie tylko LoL ale też WoT i CS:GO :) No i E-sport trochę się różni od zwykłego grania.
Jedni wolą spotkać się z kolegami i upić się a inni wolą spotkać się z innymi w jakiejś grze.

Użytkownik Snaker edytował ten post 25.07.2015 - 16:30


#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę nie śmiać się z moich zainteresowań, dla wielu ludzi to ciekawe hobby, z oczami problemu nie mam a E-sport to nie tylko LoL ale też WoT i CS:GO :) No i E-sport trochę się różni od zwykłego grania.
Jedni wolą spotkać się z kolegami i upić się a inni wolą spotkać się z innymi w jakiejś grze.

 

Zakładam, że masz ok 20 lat, zobaczysz za 10-20 czy takie wyczynowe granie nie wpłynie na Twoje oczy. Nie musisz podawać od razu za przykład upijania się, bo są wyobraź sobie ludzie, którzy to samo co Ty w internecie, robią w realu ( i Tesco) ;) uprawiają sport, zwiedzają, biegają.

Jeśli Ci to pasuje to powodzenia, mnie nic do tego. Rozśmieszyło mnie tylko nazewnictwo tego "sportu".

Swoją drogą niedługo sportem będą nazywali także jedzenie burgerów na czas - co to się porobiło...:(





#9

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mateusz, a skąd klikasz? Świętokrzyskie?



#10

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no niezłe nazewnictwo sobie gracze wymyślili... e-sport, dobre !

Każdy robi to co lubi, ale jednak proponowałbym real-sport, na lepsze wyjdzie..

Wiem, że w CeEsa są goście co zarobili miliony, ale to tylko ułamek procenta ogółu graczy.



#11

Piotr_Dark.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witaj  :beer2:



#12 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Szczerze, jeśli lubisz grać i sprawia ci to radość to po prostu to rób i nie bacz na opnie. Pamiętaj tylko, że trzeba mieć odpowiednie priorytety. Mówię tu o edukacji i pracy. Jeśli uda ci się to wszystko połączyć to będziesz wyłącznie na tym zyskiwał.



#13

Sanczez.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozśmieszyło mnie tylko nazewnictwo tego "sportu".

Swoją drogą niedługo sportem będą nazywali także jedzenie burgerów na czas - co to się porobiło... :(

 

 

E-sport jest niczym innym jak sportem w wirtualnym świecie, w Internecie. Czym jest sport? Jakie ma właściwości? Tak na chłopski rozum, na pewno współzawodnictwo, ciągłe pokonywanie własnych słabości i rozwijanie się, udoskonalanie tego, co w danej dziedzinie się zastało, a także czerpanie z tego przyjemności tudzież pieniędzy, lub obojga. Czy chcesz, czy nie, technika idzie do przodu, świat wirtualny staje się coraz bardziej "rzeczywisty". W tym wirtualnym świecie poprzez Internet ludzie grający w gry doświadczają dokładnie tego samego, co osoby uprawiające piłkę nożną, kajakarstwo, kolarstwo czy strzelectwo. Współzawodniczą między sobą, rozgrywają turnieje, doskonalą się, doskonalą technikę gry, a bardzo, bardzo często ostatnimi laty zarabiają pieniądze, o których przeciętna osoba może pomarzyć. Nie bez przyczyny chociażby w Korei Południowej powstają "domy klanowe", w których mieszkają gracze danego teamu, a ich praca polega na ćwiczeniu kilka/kilkanaście godzin dziennie grania właśnie. Za to później dostają pieniądze, zarabiają, mają sponsorów, przeżywają emocje nie mniejsze niż ludzie występujący na Olimpiadzie. To tak w skrócie...

 

E-sport to więc nic innego jak nowa nazwa nowego zjawiska, które zaczęło występować ostatnimi laty na masową skalę. Ludzie z tego żyją, piszą o tym prace magisterskie, doktoryzują się, grają, oglądają mecze turniejowe w gry komputerowe tak samo jak starsze pokolenie klasyczne dyscypliny sportowe. Widać tutaj piekna różnicę w pokoleniu "X" oraz "Z", z pominięciem "Y", którzy są pośrodku. "Zetki" nie muszą wiedzieć, jakie dyscypliny są na Olimpiadzie, jakie kraje wiodą prym, jak się to zaczęło... Dla nich ważna jest historia E-sportu, ich ulubionej gry, czyli dyscypliny można by rzec. Znają nazwiska topowych graczy, teamy, sponsorów, turnieje, śledzą na bieżąco rozwój wydarzeń. Śmiem twierdzić, że za XX lat klasyczne dyscypliny sportu będą w mniejszości do E-sportu. Tak samo jak dawniej ludzie śmiali się z maszyn, że nic nie zastąpi pracy człowieka. Każdy kto zdał historię w liceum wie, jak skończyła się rewolucja przemysłowa... :)

 

E-sport, czy chcesz, czy nie, istnieje, rozwija się i ma się bardzo dobrze. Śmianie sie z tego pokazuje tylko pewien brak wiedzy, którą mam nadzieje trochę uzupełniłem i zachęciłem do jej pogłębienia. :) Wszak nikt nie wie wszystkiego, ale nie pogłębiać swojej wiedzy, to dopiero wstyd... :)



#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

E-mail, E-papieros, E-sport, niedługo E-żona, E-rodzina, etc...

 





#15

WueRZet.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro szachy można nazywać sportem, to nie widzę przeszkód by zawodowe granie w gry tez tak nazywać

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych