Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozprzestrzenia się moda na skaryfikacje a'la Popek (drastyczne, +18)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#31

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat pączki na czole znikają, bo to tyko sól fizjologiczna, ale nie możemy tego powiedzieć o pociętej twarzy.



#32

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cadavera:

Zagojona czy też niezagojona mysle że ta szrama i tak moze się paprać ze wzgledu na dużo cieńsza skórę w tym rejonie.


W zasadzie każda rana może się "spaprać", jeśli nie dba się o jej czystość albo nie zmienia regularnie opatrunków. Z tego, co widzę, chłopaczek defiluje z odsłoniętą raną i aż się prosi, żeby wdało się jakieś zakażenie.

Barwienie gałek ocznych wyglada czasem bardzo ciekawie ale nieudolny zabieg ponoć może pozbawić wzroku.

Nie "ponoć" tylko na pewno. ;) Jeden fałszywy ruch i po oku. Tak się zastanawiam: dlaczego nie kupi sobie kolorowych szkieł kontaktowych?



#33

Twoja stara.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przedstawienie salonu modyfikacji

 



#34

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do samej skaryfikacji czy tatuowania się nic nie mam. Wręcz przeciwnie, jakiż tatuaż bym chciał mieć. Twoje ciało, rób co chcesz, może sobie jak dla mnie nawet ręce poucinać, jak mu się to podoba. Ja nic na tym nie tracę. Za to mam dużo do oklepanych frazesów w stylu "braci sie nie traci, pzdr elo z fartem !" jak na podanym fanpage. Pisze, że zrobił to dla siebie, a nie dla innych, ale założył fanpage i robi z siebie atencyjną [pannę]... to jak w końcu? I jeszcze ten tatuaż "Szacunek ludzi ulicy"... a braci się nie traci, nie no, oryginalny koleś :facepalm:



#35

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale na ulicy byś się z niego nie śmiał mam nadzieję?





#36

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niech każdy robi co chce i pilnuje własnego nosa.

Tracicie cos na tym że ktos sobie robi skaryfikacje? Ich sprawa


Użytkownik OpenYourMind edytował ten post 17.07.2015 - 23:36


#37

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam w zwyczaju śmiania się z kogokolwiek, Daniel. Pocięty ryj wygląda nawet fajnie, kiedyś lubiłem oglądać takie rzeczy, ale subkultury hiphopowej nie trawię. Chyba jedna z subkultur, gdzie jest najwięcej pozerów (zaraz po kindermetalach :D ). Mam takich znajomych, ale po prostu z nimi nie zaznajamiam się bliżej - mam neutralne nastawienie. Mam nadzieję, że twoje wątpliwości są rozwiane :P



#38

Clark Kent.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musze zwrócić honor temu chopaczkowi. Oglądnąłem filmiki i ta krzywda na twarzy wykonana była w profesjonalnym studio,
a nie w swoim czy kolegi pokoju jak początkowo sądziłem. Nie zmienia to oczywiście faktu, że zrobił najprawdopodobniej największy błąd w życiu.

 

Niech każdy robi co chce i pilnuje własnego nosa.

Tracicie cos na tym że ktos sobie robi skaryfikacje? Ich sprawa

 

Masz racje. Jego twarz jego sprawa ale jak już się podpisuje jako "osoba publiczna",
to ludzie mają prawo wyrazić swoją opinie. Mimo pełnoletności, to jest to jeszcze szczeniacki okres, ludzie w tym wieku robią głupie rzeczy i szkoda, że nie ma jakichś wzorców, którzy wybiliby mu to z głowy, bo to, że prawnie jest pełnoletni nie oznacza, że jest w pełni dojrzały. Chłopak sobie po prostu zrobił krzywde i kiedyś może tego żałować. To wszystko za 5 minut sławy...

Różnica między Popkiem a Karolem jest taka, że Popek ma sławe i kase, świetnie się ubiera i mimo, że to kompletnie nie mój styl, to wykreował swój image unikalnie,
a Karolek nawet poważnego startu życiowego nie ma. Jak sobi wytatuuje oczy, to nawet nie doświadczy tego startu, bo bęzie z miejsca skreślony.



#39

Foxtrot-One.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie jaranie się Gangiem Albanii jest chore. Wgl nie rozumiem jednego, skoro Popek promuje narkomanię, to czemu nie ma problemów z prawem?



#40

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, że jestem dziwna, ale podobają mi się niektóre blizny, mam takie wrażenie wtedy, że człowiek coś przeżył i że jest w pewnym sensie bohaterem. Oczywiście mówię o takich, które powstały w wyniku walki, czy coś w tym stylu. Zawsze mi się to podobało w kreskówkach xD 



#41

Foxtrot-One.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blizny ok, ale wykonane jak wspomniałaś przez walkę czy wypadek a nie że jakiś pajac sam sobie robi.



#42

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gang Albanii to Bracia Figo Fagot rapu ;)



#43

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie jaranie się Gangiem Albanii jest chore. Wgl nie rozumiem jednego, skoro Popek promuje narkomanię, to czemu nie ma problemów z prawem?

Też się zawsze nad tym zastanawiam. Przecież połowa raperów oficjalnie bezczelnie wprost przyznaje, że ćpa, handluje i jeszcze namawia do tego dzieciaków. Czy naprawdę teledyski nie są wystarczającym materiałem, żeby tych ćwierćinteligentów wsadzić za kratki? Tym bardziej, że na co drugim te tłumoki afiszują się z narkotykami.





#44

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Daniel ma rację, Bonus RPK rapuje, że "nigdy mało zioła" (z teledyskiem - "Nigdy mało"), ale jakoś to nie budzi podejrzenia... W "Zachowanie podłe" jest nawoływanie do przemocy i to dość wulgarne. Ale wszystko spoko, pewnie chłopcy palą kocimiętkę, a kto by się tam przejmował jakimiś tekstami z pogróżkami za wsypanie tudzież szpagat na komendzie? Ot takie niegroźne żarciki... Za taką patologię powinni się brać w pierwszej kolejności - nie za łapanie kierowców, którzy zastawili kawałek pasa, nie za denne pogadanki i spoty o tematach, o których guzik wiedzą tylko za rozbijanie takich stad "ludzi ulicy". W dodatku zostawiających malowidła naskalne, jak ludzie pierwotni :D

 

To jedna z rzeczy, których nie rozumiem - pijesz, ćpasz? Rób co chcesz, ale po cholerę to nagrywają i poświęcają temu tyle tekstu, jeszcze podając swoje nazwiska (jak nie są twórcami anonimowymi) i twarze. Atencyjność na poziomie gimnazjum, tam też melanże :P

 

Tak btw to jeśli chodzi o młodzież uświadamianie leży i kwiczy. Mieliśmy pogadankę o odpowiedzialności karnej nieletnich. Pani opowiada coś o niewiadomo jakiej substancji - nic nie utajała, sama nie wiedziała! - i przeżyciach z "drugiej ręki", do tego dowiedzieliśmy się już na starcie, że nie mamy empatii ani ambicji ponad imprezy (dodam, że to obecnie 1. najlepsze liceum w mieście, nie żadna zawodówka). Ten ostatni spot o dopalaczach to w ogóle żenada - kosztował 3 tysiące, a dialogi są takie sztuczne i wymuszone, że aż żałosne - to nie jest naturalna mowa. Za to gość w kapturze miał przyczepiony mikrofon do kaptura - super profesjonalizm :facepalm:


Użytkownik McNugget edytował ten post 18.07.2015 - 17:02


#45

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kretyni i tyle, jak oszpecenie sobie mordy może być fajne .

Tacy ludzie potem mają być przyszłością naszego kraju, bezrobocie, patologia i bandytyzm tylko tyle będzie z większości takich baranów , trzeba by ich od razu deportować na bezludną wyspe.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych