Skocz do zawartości


Zdjęcie

W Watykanie po staremu... Krycie domniemanych pedofilów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

NTM.

    Nie dotykaj mnie...

  • Postów: 444
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

http://www.tvn24.pl/...m,559604,s.html

 

Papież Franciszek, który w Paragwaju odwiedził szpital dziecięcy, opowiadał, że dzieci są ważne i trzeba je chronić. Tymczasem w Rzymie proces stulecia podejrzanego o pedofilię abp. Wesołowskiego został zawieszony. Wywołało to lawinę komentarzy i podejrzeń, co do nagłej choroby duchownego. Włoskie media piszą, że zaniemógł z powodu upału, stresu i wieku.

 

Był w dobrym stanie

- Jego prawnik powiedział, że o niczym nie wiedział. Nie wie, jaka to choroba. A gdy dwa dni temu się z nim widział, to ten - biorąc pod uwagę okoliczności - był w całkiem niezłym stanie - powiedziała Frances D'Emilio, dziennikarka agencji prasowej "Associated Press".

Prokurator z Dominikany na Twitterze pisze zupełnie otwarcie: "Wesołowski jasno pokazał, że będzie się chował przed sprawiedliwością po pozorem problemów ze zdrowiem".

 

 

Cóż, a jak się mówiło, że "proces" w Watykanie będzie dla byłego abepe wczasami to jakoś nikt nie wierzył.


  • 1

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Jakoś mnie to nie dziwi, ale nikt z tym nic nie zrobi, bo Watykan jest niemal nietykalny. Wesołowski powinien być sądzony jak zwykły człowiek, przestępca, którym zresztą jest. Niezależnie od stanu zdrowia.
  • 1



#3

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Jakoś mnie to nie dziwi, ale nikt z tym nic nie zrobi, bo Watykan jest niemal nietykalny. Wesołowski powinien być sądzony jak zwykły człowiek, przestępca, którym zresztą jest. Niezależnie od stanu zdrowia.

 

A zauważyliście, że KAŻDY przestępca zagrożony wieloletnią odsiadką, nagle zapada na wszelkiej maści choroby, nie może wstać z łóżka. Jaruzelski, Kiszczak teraz ten pedofil. Powinni go oddać rodzicom molestowanych dzieci, oni by z nim zrobili porządek. Ale przecież prawa człowieka!! Paranoja.


  • 0



#4 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Oddanie kogoś pod sąd to nie tylko kara ale przede wszystkim symbol. Samosąd może i niektórym wydawałby się uczciwszy ale byłby mniej cywilizowany i w moim mniemaniu nie do końca uczciwy czy obiektywny. Choć nie ukrywam, że jak czytam o niektórych przypadkach to sam mam ochotę ukarać taką osobę.

 

Ukrywanie pedofilii przed kościół to żadna nowość i wcale nie trzeba kolejnych newsów żeby to wiedzieć. Pytanie tylko czym naprawdę jest kościół. Tuszowanie takich przypadków pedofilii ma spowolnić pogorszanie się opinii kościoła w oczach ludzi, choć paradoksalnie prowadzi do czegoś odwrotnego. Nie lepiej po prostu być uczciwym i sprawiedliwym? Co jak co ale kościół właśnie tak powinien myśleć.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 13.07.2015 - 16:31

  • 0

#5

PWU.
  • Postów: 93
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z karaniem pedofilów w ogóle jest jakiś problem.
  • 0

#6

Seth Putnam.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imo powinni go sądzić jak każdego innego pedofila, pod trybunał i do naszej polskiej celi z chłopakami, którzy by go "gorąco" powitali.


  • 0

#7

PWU.
  • Postów: 93
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pedofile są izolowani i nic im nie grozi.
  • 0

#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NTM, żebyś Ty wiedział, jak odczytałem tytuł: "Krycie domniemanych pedofilów", aż mnie się gile śmiechowe zwiesiły. Chwilę później, mózgownica zaskoczyła prawidłowo...





#9

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A zauważyliście, że KAŻDY przestępca zagrożony wieloletnią odsiadką, nagle zapada na wszelkiej maści choroby, nie może wstać z łóżka. 

 

Ten akurat  szczęśliwie zdechł.


  • 0



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

A zauważyliście, że KAŻDY przestępca zagrożony wieloletnią odsiadką, nagle zapada na wszelkiej maści choroby, nie może wstać z łóżka. 

 

Ten akurat  szczęśliwie zdechł.

 

 

 

... ale problem i naga prawda nie.


  • 0



#11

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

I co z tego? Nikt nie będzie sądził Wesołowskiego post mortem, choć kiedyś niejednego heretyka tak sądzili. Sprawę można spokojnie zamieść pod dywan. Nie ma winnego - nie ma sprawy. Watykan może spać spokojnie, przynajmniej dopóki świeckie władze nie złapią kolejnego księdza-pedofila.
  • 0



#12

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

A zauważyliście, że KAŻDY przestępca zagrożony wieloletnią odsiadką, nagle zapada na wszelkiej maści choroby, nie może wstać z łóżka. 

 

Ten akurat  szczęśliwie zdechł.

 

Myślę, że nieco mu pomogli koledzy z podwórka ale nie boli mnie z tego powodu głowa.


  • 0

#13

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to mamy następnego nawiedzonego :(

 

"Dzieci, "szukając uwagi", często prowokują księży do czynów pedofilskich - oświadczył 75-letni ojciec Gino Flaim na antenie stacji La 7."

 

http://wiadomosci.ga...cal#BoxNewsLink


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych