Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legendary


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam forumowiczów,

 

Niech no się przedstawię. Jestem z Mińska Mazowieckiego, mam 17 lat (uprzedzenia wobec nastolatków w internecie nie są niestety takie bezzasadne, niech Was jednak mój wiek nie myli). Paranormalne.pl przeglądam już od dobrych paru lat (jak dotąd jako gość), od małego ciągnęło mnie do tematyki zjawisk paranormalnych. Ogólnie interesują mnie tematy ciekawe i niekonwencjonalne, nie tylko związane z paranormalnością. Interesuję się też ogólnie światem - polityką (w szczególności międzynarodową), geografią, obcymi krajami, naukami o człowieku i człowiekiem (humanista ze mnie oraz patriota), a także paroma nieco bardziej codziennymi, ''męskimi'' tematami - w szczególności motoryzacją i wojskowością. No i uwielbiam gry komputerowe  :szczerb:   (choć z powodu kiepskiego kompa, nie we wszystkie które bym chciał mam możliwość zagrać). Czasem może uda mi się spleść jakiś artykuł na któryś z tych tematów.

Choć nigdy chyba nie miałem okazji zetknąć się z czymś paranormalnym, to jestem, można rzec, umiarkowanym entuzjastą. Moja wiara w istnienie tego typu zjawisk opiera się z jednej strony na całej mojej pochodzącej z internetu wiedzy na ten temat, która jest niestety czysto teoretyczna, a z drugiej jest po prostu ślepą wiarą w to, że otaczający nas świat (choć i tak piękny i ciekawy) musi być czymś więcej niż tylko tym co na co dzień widzimy, słyszymy i czujemy (chciałbym żeby tak było, bo kto by nie chciał). Aczkolwiek staram się zachowywać otwarty umysł i po prostu poszukiwać prawdy. Żadnych szczekających firanek i znikających tostów z mojej strony nie musicie się obawiać  :szczerb: .

Żywię nadzieję, że wniosę do tego forum możliwie jak najwięcej dobrego i pozostanę tu możliwie jak najdłużej.

 

Pozdrawiam wszystkich.


Użytkownik Legendary edytował ten post 23.06.2015 - 23:56




#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cze. Mogę ewentualnie przełknąć historię o gadającym tosterze, ale pod warunkiem, że jest skłócony z blenderem.

Aaaaa... i witamy chlebem i kotem.





#3

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żadnych szczekających firanek i znikających tostów z mojej strony nie musicie się obawiać  :szczerb: .

Widzę, że kolega dobrze obeznany :D

 

Witaj i baw się dobrze ;)







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych