Skocz do zawartości


Zdjęcie

Charlie Charlie Challenge

charlie challenge

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Musi się strasznie dzieciakom nudzić na lekcjach w gimnazjum. Az strach się bać co jeszcze wymyślą. Teraz tylko czekać na RUSSIAN ROULETTE CHALLENGE. :facepalm:


  • 1

#17

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Jak dobrze że nie mam fejsa:) dzięki temu mija mnie choć część takich głupich pierdół...

Ja mam, ale znajomi nie wstawiają tego. Chyba zależy od tego, jakich się ma znajomych.


  • 0

#18

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musi się strasznie dzieciakom nudzić na lekcjach w gimnazjum. Az strach się bać co jeszcze wymyślą. Teraz tylko czekać na RUSSIAN ROULETTE CHALLENGE. :facepalm:

 

To akurat nie byłoby takie złe. Natura sama eliminuje zbędne jednostki :)


  • 0



#19

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To akurat nie byłoby takie złe. Natura sama eliminuje zbędne jednostki :)

 

Tia pamiętam jak był challenge aby wypić puszkę piwa na raz. Ludzie zaczęli eksperymentować i chyba w Australii ktoś przeholował i sobie zmarł(u nas to poł litra wódy walili jak widziałem i stali :v). Selekcja naturalna znów się potwierdza.


  • 0



#20

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Musi się strasznie dzieciakom nudzić na lekcjach w gimnazjum. Az strach się bać co jeszcze wymyślą. Teraz tylko czekać na RUSSIAN ROULETTE CHALLENGE. :facepalm:

Naprawdę kiedy TY byłeś młody młodzież nie miała głupich pomysłów? Takich, które teoretycznie mogły skończyć się uszkodzeniem czegoś, kogoś, albo po prostu były głupie?

 

Czy może działa dysonans podecyzyjny... Złamałem sobie nogę, w domu ojciec zlał mnie patelnią, ale to był w sumie dobry pomysł ;)

 

 

Tia pamiętam jak był challenge aby wypić puszkę piwa na raz. Ludzie zaczęli eksperymentować i chyba w Australii ktoś przeholował i sobie zmarł

A widziałeś ten challenge? :D

 


  • 0

#21

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Anglii swego czasu popularny był challenge polegający na łykaniu X tabletek paracetamolu i wyzywaniu innej osoby czy łyknie więcej. Paru nastolatków od tego zmarło.


  • 0



#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnio na czasie jest zjedzenie kilku bananów i popicie ich 500ml spritem.


  • 0



#23

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A czemu akurat Spritem?


  • 0

#24

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spytaj tych co to wymyślili.


  • 0



#25

lorcia.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko dzieci mogły coś takiego wymyślić.

Dokładnie jestem tego samego zdania


  • 0

#26

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam fejsa od dawna i jakoś NIGDY na żadne challenge poza water bucket się nie natknęłam.  Współczuję tym którzy czasem zabłądzą  po dziwnej stronie Internetu czy też facebooka ;)  A domorosłe wzywanie duchów przez nastolatki  to sprawa stara jak świat zapewne sprzed epoki Internetu.


  • 0

#27

MAHARET.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

Musi się strasznie dzieciakom nudzić na lekcjach w gimnazjum. Az strach się bać co jeszcze wymyślą. Teraz tylko czekać na RUSSIAN ROULETTE CHALLENGE. :facepalm:

Naprawdę kiedy TY byłeś młody młodzież nie miała głupich pomysłów? Takich, które teoretycznie mogły skończyć się uszkodzeniem czegoś, kogoś, albo po prostu były głupie?

 

Czy może działa dysonans podecyzyjny... Złamałem sobie nogę, w domu ojciec zlał mnie patelnią, ale to był w sumie dobry pomysł ;)

 

 

Tia pamiętam jak był challenge aby wypić puszkę piwa na raz. Ludzie zaczęli eksperymentować i chyba w Australii ktoś przeholował i sobie zmarł

A widziałeś ten challenge? :D

 

 

 

No wyobraź sobie ze ciągle czuje się młoda i tak ogólnie to płci żeńskiej jestem. Zafascynowany moim leciwym wiekiem nie zdążyłeś chyba tego zauważyć! Powiem Ci w sekrecie ze czasem nawet takiej starowince jak ja przychodzą do głowy głupoty! Problem się pojawia, jak trafi głupi na głupszego i dzielą się tym na portalach społecznościowych rozsiewając głupotę na jeszcze głupszych od siebie! Moze miałam to szczęście urodzić się w tych prehistorycznych, zamierzchłych czasach kiedy nie było (o zgrozo!) Fejsa. Dziękuje za to opatrzności, ze kiedy BYŁAM młoda nikt nie uczył mnie jak się wessać w otwór od plastikowej butelki by mieć usta jak KIM K. Nie zwalajmy wszystkich błędów na młodość...


Użytkownik MAHARET edytował ten post 29.05.2015 - 01:51

  • 0

#28

Carnivall.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś chce zrobić coś głupiego to to zrobi, nieważne co to będzie. Tu nie chodzi o przywoływanie duchów, po prostu się nudzą.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych