Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demoniczne zdjęcie....Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#106

Steven.
  • Postów: 117
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ta kobylka o ktorej mowisz to jakas szopa w tle. Tak wogole jaki jest sens opisu zdjecia?
  • 0

#107

Koci_Kroci.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i tak,zdjęcie jest tak nie wyrazne,a wyobraznia każdemu działa inaczej. Moim zdaniem na pewno się nie huśta na huśtawce, nie w takiej pozycji.
  • 0

#108

Steven.
  • Postów: 117
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wedlug mnie tez sie nie husta. Ale nie rozumiem po co ta analiza, zdjecie poprostu ma swoj klimat
  • 0

#109

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czytales pierwszy post?
  • 0

#110

Steven.
  • Postów: 117
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czytalem, a Ty czytales?
  • 0

#111

Koci_Kroci.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też czytałem i jest napisane że dużo ludzi je widziało i nikt nie potrafi opisać co ono przedstawia. To fakt zdjęcie jest niezwykłe i magluję je od rana na wszystkich programach. Zauważyłem pewną rzecz: Trzykrotnie ulepszyłem zdjęcie poprawiając ostrość i za każdym razem całość się wyostrza ,a postać zostaje nie naruszona
712c7bf77567926d4aa1e9f75261e749.jpg1ec13b1933f59445712597f2d275cabb3.jpg2fe3b0d3c7f8980b206edada23865670a.jpg3

Użytkownik Koci_Kroci edytował ten post 28.04.2015 - 17:36

  • 0

#112

SoScary.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać ze stoi na jakimś podescie
  • 0

#113

Headlesskid.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widac, wedlug mnie. Bo to nie podest tylko studnia, a postac jest znacznie blizej. Wydaje mi sie, ze postac "wisi" pomiedzy plotem, a tymi balami, ktore mialy byc ramionami demonicznej hustawki.
  • 0

#114

Koci_Kroci.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma możliwości żeby ta kobieta na tak wysokiej huśtawce trzymając się linek( których nie ma) rękoma na wysokości pępka nie spadła. Już wcześniej ktoś o tym pisał i miał rację. Każdy odruchowo łapie się na wysokości głowy ,albo wyżej.
  • 0

#115

Steven.
  • Postów: 117
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, może wy macie całkowicie inne mózgi, poniewaz mnie to wogole nie interesuje. Chodzi wam o to by wykazac czy postac lewituje czy nie? No to powodzenia życzę, ja myslalem ze chodzi autorce o pokazaniu tego zdjęcia ktore wywoluje rozne uczucia, rzeczywiscie w tym zdjeciu jest cos intrygujacego i nie chodzi tutaj wcale o niewyrazna glowe czy chude jak patyki ręce.

 

Dla mnie zdjecie to przedstawia nastolatkę o kruchej budowie ciała 15-20 lat, nie pochodzi ona z tej wsi i na codzien mieszka w miescie, przyjechala do rodziny na wies wraz z reszta rodziny w zwiazku z pogrzebem jakiegos czlonka rodziny. Wedlug mnie za aparatem stoi jej kuzynka lub siostra cioteczna w podobnym wieku, ktora robi jej poprostu zwykle zdjecie, a na codzien mieszka gdzies w okolicy. Jest goracy upalny i bezwietrzny dzień, wieś jest cicha i wszystko dzieje się bardzo powoli, stad uwazam ze jest to niedziela.


  • 0

#116

Koci_Kroci.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Wedlug mnie za aparatem stoi jej kuzynka lub siostra cioteczna w podobnym wieku, ktora robi jej poprostu zwykle zdjecie" kuzynka robi zwykłe zdjęcie ale wychodzi po wywołaniu niezwykłe.
  • 0

#117

Steven.
  • Postów: 117
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

"Wedlug mnie za aparatem stoi jej kuzynka lub siostra cioteczna w podobnym wieku, ktora robi jej poprostu zwykle zdjecie" kuzynka robi zwykłe zdjęcie ale wychodzi po wywołaniu niezwykłe.

 

Rozwin


  • 0

#118

Koci_Kroci.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



"Wedlug mnie za aparatem stoi jej kuzynka lub siostra cioteczna w podobnym wieku, ktora robi jej poprostu zwykle zdjecie" kuzynka robi zwykłe zdjęcie ale wychodzi po wywołaniu niezwykłe.

No i do tego wszystkiego ktoś je oddziela od innych zdjęć,pakuje w ładne opakowanie ,wyścielając je watą,czy co to tam było ? Moim zdaniem nie jest to takie zwykłe zdjęcie. Dla kogoś musiało dużo znaczyć . Ono jest przerażające. Nie chodzi o to czy osoba na zdjęciu lewituje,nawet o tym nie pomyślałem. Zastanawia mnie to co ktoś chciał uwiecznić na tej fotce ,i mu się to udało skoro w taki sposób ją przechowywał.
  • 0

#119

Steven.
  • Postów: 117
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jakby sie uprzec przy tej twojej wizjii to mozna wyciac z gazety taka sobie postac i sobie na nitce przed aparatem zawiesic, poczekac na odpowiednia chwile, pstryk pstryk i gotowe, ostre zakonczenia ubran, zle przyciete nogi, glowa oraz rece swietnie pasowalyby do zjecia, ponadto mozna wrzucic do skanera z przyklejona postacia z gazety i gotowe, duch jak nic  ;p  Takie cos jest banalnie proste i wytlumaczyloby wiele nieprawdaż?


  • 0

#120

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to strach na ptaki jest ;) z tylu widać sad wiec  mógł ktoś chronic zbiory takim straszydłem .

 

edit.

mam jeszcze jedną teorie - sf ;)

latający humanoid ewentulanie szarak - wielkością by pasował, chude cienkie rączki, duża glowa i widoczne gazy wylotowe lub maskowanie jakiegoś urządzenia latającego i tył drzew wygląda jakby przez szkło. to cos albo na tym stoi albo siedzi cos w stylu motoru. Samo położenie nadgarstków sprawia jakby trzymał je na manetkach lub jakiegoś rodzaju kierownicy.

 

link do fotki

rh349e.jpg


Użytkownik hubiii p edytował ten post 29.04.2015 - 09:35

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych