Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna postać obok domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myślę że to gra świateł generująca gdzieś w oddali ciemną postać a gwałtowna i histeryczna reakcja brata skłoniła cię do założenia tego tematu...
Ps.Urgon co Ty na to? zawsze twierdzisz że to kobiety zakładają takie wątki i masz na to nawet swoją teorię...
Ps.2 płód nawet do 2 m-ca nie przypomina nic....widziałbyś tylko skrzepy krwi.
Naprawdę nie rozumiem skąd Ci to przypominało ludzki płód...

,

Gra świateł, ale widze ją pierwszy raz. Trudno powiedzieć czy to gra świateł. Jestem raczej przekonany że prędkość tego była zbyt wielka jak na grę świateł. I to się nie rozjeźdzało.  Tak, histeryczne zachowanie brata, skłoniło mnie do założenia tematu, a raczej to co mogł widzieć. 

 

Kto powidział że to był 2 miesiąc i kto powiedział ze to było ludzkie dziecko, albo ogolnie, cokolwiek związanego z materią żywą. 

Jakoś tak dziwnie się poczułem jak na to patrzyłem...

 

 

Rosną w Twojej okolicy jakieś drzewa przed tymi neonami? Lub czy są jakieś inne ruchome obiekty na drodze neon-dom które mogą rzucać cienie?
Skąd wiesz jak wygląda wyskrobany płód, widziałeś taki? Może ktoś wyrzucił torbę ze zużytymi pieluchami.
Jakby co sarny wydają dzwięki, takie lekko piskliwe szczekanie, sam sie wystraszyłem kilka razy :P

 

Tak, są drzewa. Jest ulica u góry. 

Nie widziałem, i może właśnie dlatego sobie tak skojarzyłem. Możliwe, ale fekalia nie wyglądaja jak galaretowaty płyn rozlany przez pieluchy i papier toaletowy. 

Nic nie słyszałem, bo słuchałem muzyki na sluchawkach. 


  • 0



#17

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodziło mi o te odgłosy zarzynania świni, może tak skojarzyłeś ten dzwięk. Do tego pisałeś że sarny chadzają w twojej okolicy.
Nie wydaje Ci się że mógł to być jakiś cień rzucany przez gałęzie drzew, na który wcześniej nie zwracałeś uwagi?
Jaki kolor tej galaretowatej mazi?

Użytkownik Seba88 edytował ten post 01.11.2014 - 17:49

  • 0



#18

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodziło mi o te odgłosy zarzynania świni, może tak skojarzyłeś ten dzwięk. Do tego pisałeś że sarny chadzają w twojej okolicy.
Nie wydaje Ci się że mógł to być jakiś cień rzucany przez gałęzie drzew, na który wcześniej nie zwracałeś uwagi.
Jaki kolor tej galaretowatej mazi?

 

Nie, cień przez gałezie drzew rzucany, nie porusza się z taką prędkością...

Sarny nigdy nie słyszałem, być może, ale to było doprawdy przerażające.

Kolor nie pamietam, chyba coś żółty, czerwony i mieszanka tego typu. 


  • 0



#19

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

....a malutkie lisy skomlą i wydają odgłosy jak małe dzieci lub cierpiący dorosły...
Ps.galaretowaty płyn w pieluszce to zwykłe dziecięce rozwolnionko które jakiś burak wywalił w krzaki wraz z pieluszką
  • 0



#20

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli obiekt rzucający cień porusza się szybko to cień też, do tego jeszcze odległość obiektu od źródła światła ma wpływ na szybkość cienia.
Myślę ze kwestię cienistego(zwierz lub cień+noc+widzenie przez chwilę, kątem oka=zwidy), jak i dziwnego dzwięku mamy chyba za sobą.
Co do tajemniczej mazi to pewnie kupa niemowlaka one są rzadkie :)
  • 0



#21

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

Przypominam, że rozmawiamy o jakiejś "mazi" zawiniętej w papier toaletowy.

A dalej + pieluchy. Coś jak smółka? Tak mi się skojarzyło.


  • 0

#22

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat przeczyszczony. Kolejne vadery i inne tam - będą nagradzane!


  • 0



#23

GaGa_saNtaN.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Molzliwe ze widziales cienistego, poczytaj troche o tym bo zjawisko dosc powszechne. Sam widzialem za mlodu u siebie w pokoju, tak jak uzytkownik Zevs.


  • 0

#24

dzielawybrane.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieczór to ta pora kiedy wzrok płata największe figle - człowiek zaczyna odczuwać zmęczenie po dniu, no i przede wszystkim robi się ciemno. Wiele rzeczy można zobaczyć wieczorem. Dlatego za najbardziej prawdopodobną uznaj wersję z przywidzeniem. A brat był, hmmm, jeszcze bardziej podatny na "przywidzenia", więc jeśli podzieliłeś się z nim obserwacją, nie dziwota że on też coś takiego ujrzał.
  • 0

#25

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wieczór to ta pora kiedy wzrok płata największe figle - człowiek zaczyna odczuwać zmęczenie po dniu, no i przede wszystkim robi się ciemno. Wiele rzeczy można zobaczyć wieczorem. Dlatego za najbardziej prawdopodobną uznaj wersję z przywidzeniem. A brat był, hmmm, jeszcze bardziej podatny na "przywidzenia", więc jeśli podzieliłeś się z nim obserwacją, nie dziwota że on też coś takiego ujrzał.

 

 

Możliwe, ale widzieć coś kątem oka a wprost przez sekundę, jest różnica. Nie byłem zmęczony, ale cóż, musiałbym to coś widzieć wielokrotnie. 

 

 

 

 

Przypominam, że rozmawiamy o jakiejś "mazi" zawiniętej w papier toaletowy.

A dalej + pieluchy. Coś jak smółka? Tak mi się skojarzyło.

 

 

Całkiem możliwe, że to była smółka, dobry trop :)

 

Jeśli obiekt rzucający cień porusza się szybko to cień też, do tego jeszcze odległość obiektu od źródła światła ma wpływ na szybkość cienia.
Myślę ze kwestię cienistego(zwierz lub cień+noc+widzenie przez chwilę, kątem oka=zwidy), jak i dziwnego dzwięku mamy chyba za sobą.
Co do tajemniczej mazi to pewnie kupa niemowlaka one są rzadkie :)

 

Nic nie jechało, możliwe że coś leciało.


  • 1



#26

Adam89_PL.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A możesz cyknąć fotkę tej panoramy z balkonu? Wiele by to ułatwiło.


  • 0

#27

dzielawybrane.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, poszła prośba o fotkę i temat ucichł.


  • 0

#28

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dwa dni to nie tak długo. Też jestem zarobiony teraz jak i wiele innych osób, dajmy czas autorowi ;)


  • 0

#29

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie zrobię fotki, bo ktoś może poznać gdzie mieszkam i uznać mnie za wariata  :szczerb: To raczej proste na wyobraźnie. Dowodu w postaci zdjęc nie posiadam, tylko na slowo mozna mi wierzyć. 


  • -1



#30

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Raczej chodziło nam o wygląd tego miejsca gdzie obserwowałeś, aby ocenić czy widoczność jest tam dobra.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych