Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo być moze uprowadzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

szyszaaaa.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam mam pewien problem nie potrafie tego zrozumieć może jest to smieszne ale dla mnie juz przestaje.
Miałem sen a może nie o tym że obudziłęm sie ze snu pomiedzy 2 a 3 rano i widziałem nad łózkiem stojących 2 obcych wiadomo szara skóra dziwne palce itp co najlepsze to nie widziałem ich twarzy mieli jakby zamazane przez mgłe(tak to pamietam) i miałem równiez coś jak paraliż senny mogłem sie ruszyć ale strach mnie tak przeszywał że nie potrafiłem .Do tego moje okno balkonowe było otwarte a jestem pewien że zamknięte było pytałem sie również osób w domu który byly w tym czasie czy ktoś otwierał nikt a wiadomo okna sie same nie otwierają.
Problem do tego dochodzi że było to 2 lata temu a do dzis mam bóle glowy i budze sie od tego czasu zawsze pomiedzy 2 a 3 rano gdziekolwiek by nie byłem do tego zauważylem ze mam zaniki pamieci typu ktoś coś mówi do mnie ja za chwile potrafie sie go  o to samo spytac a nigdy nie miałem problemu z pamięcią czy coś zaznaczam mam 21 lat a nie 40+

dzięki za pomoc 


  • -1

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obstawiam, że miałeś paraliż przysenny połączony z halucynacjami. Zdarzają się dosyć często przy paraliżu przysennym - nawet u 30% przypadków, a ich treść jest związana z wiedzą i wyobrażeniami danej osoby.


  • 0



#3

Dobo.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A palisz coś lub bierzesz? Warto się też przebadać bo bóle głowy mogą sygnalizować jakieś świństwo. A poza tym za bardzo nikt na słowo Ci nie uwierzy że ufo Cie porwało. Spróbuj dostarczyć jakieś dowody.


  • 1

#4

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do otwartego okna balkonowego - zapewne było przyczyną paraliżu, zauważyłem że następuje on gdy w pokoju jest coś "nie tak", u mnie to była odsłonięta żaluzja której nie ruszałem przez dłuższy czas (w efekcie rano było więcej światła niż zazwyczaj). A otworzyć się mogło od przeciągu, zapewne było niedomknięte.


  • 0

#5

szyszaaaa.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Problem w tym że nie pale nie pije,wiem co to paraliż senny bo posiadam zdolnośc kontroli snów bardzo długi czas i tak jak pisze w tym spotkaniu jak to nazwac było coś dziwnego.


  • 0

#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6636
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 ...zaznaczam mam 21 lat a nie 40+

Sugerujesz, że po 40-stce ma się kłopoty z pamięcią? Radzę dobrze dobierać słowa, bo to nie jest forum gimbazy, a pamięć po 40-stce funkcjonuje czasami dużo lepiej niż po 20-stce, czego dowodem są Twoje z nią problemy. Proponuję zacząć od wizyty u neurologa, ponieważ bóle głowy z takimi nawrotami i do tego problemy z pamięcią i koncentracją mogą wskazywać na coś zupełnie innego, niż uprowadzenie przez UFO. Rzeczy oczywiste, czasami nimi nie są...





#7

Gamdela.
  • Postów: 217
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wypraszam sobie z tym 40 plus i proponuję skorzystać  z rady Staniq


  • 0

#8

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może szyszaaaa popełniałeś jakieś przestępstwa?,to jakieś tajne służby wczepili ci jakieś podsłuchy w głowę?

 

To co widziałeś znieczulony eterem,albo pochodnymi,to dwóch skorumpowanych lekarzy,a nie kosmitów?


  • -1

#9

AlanX.
  • Postów: 88
  • Tematów: 0
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Z tego co napisałeś można z całą pewnością potwierdzić uprowadzenie przez obcych. Bóle głowy? Normalne, przecież robili eksperymenty na Tobie. Takie jest moje zdanie. To było 2 lata temu, więc się ciesz, bo mogłeś wrócić w ciąży, ale obcy nie wykluwają się przez 2 lata.


Użytkownik AlanX edytował ten post 03.11.2014 - 16:33

  • 1

#10

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widziałem UFO trzy razy w życiu.Raz kilkadziesiąt spodków na obrzeżach darłówka.Raz jeden spodek we wrocławiu nad odrą.Trzeci raz widziało to dużo moich kumpli,razem ze mną,jak stożkowaty czerwony spodek przeleciał nad osiedlem.

 

Skoro SAM NA WŁASNE OCZY WIDZIAŁEM,że takie obiekty latają po niebie,to czemu nie mieli byśmy wierzyć ludziom,którzy twierdzą,że kosmici robili na nich badania?

 

Podejrzewam,że jak prawdą są uprowadzenia w celu badań,oraz ludzie uwalniani są po kilku godzinach,to nawet jeśli to prawda,że obce cywilizacje istnieją,to skoro

nie robią ludziom krzywdy,to nie ma się s


  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś usunął a więc napiszę jeszcze raz
 

 

To było 2 lata temu, więc się ciesz, bo mogłeś wrócić w ciąży, ale obcy nie wykluwają się przez 2 lata.

Autor jest facetem. więc nie bardzo z tą ciążą, No way po prostu.


  • 0



#12

dzielawybrane.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh, teraz to wystarczy dziwny sen, a ludzie już podejrzewają sprawkę złowrogich ufoludków otwierających balkony.
A różne problemy z głową? Może zaczynasz bć chory, ja ostatnio ot tak obudziłem się z jakimś popsutym błędnikiem, dwa dni chodziłem jak pijany, finalnie miałempo prostu grypę żołądkową. Pewnie w twoim przypadku jest podobnie.
  • 0

#13

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem,że w takim przypadku najlepiej poddać się regresji hipnotycznej,ale nic o niej nie wiem.Może w Polsce ktoś taką regresję wykonuje.

 

Wątpie,żeby ktoś pomylił sen z takim wydarzeniem.Raczej nie ma takiej możliwości.


  • 0

#14

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Skoro SAM NA WŁASNE OCZY WIDZIAŁEM,że takie obiekty latają po niebie,to czemu nie mieli byśmy wierzyć ludziom,którzy twierdzą,że kosmici robili na nich badania?

Pics or didnt happen. Dlaczego ty i on nie mielibyście kłamać?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 04.11.2014 - 14:13

  • 0



#15

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pics or didnt happen-Czyli dowody,albo się nie zdarzyło. WIELKI SZACUNEK ZA TO ZDANIE.

 

Bardzo szanuje twoją wypowiedz.Jeszcze nie widziałem nigdzie takiego filmu filmu,żeby obcy kogoś uprowadzili.

 

Co do niezidentyfikowanych obiektów,to zdjęć i filmów jest na necie bardzo dużo. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych