Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktoś wie jak kontrolować 6 zmysł?

6 zmysł kontrola parapsychologia przyszłość

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zux.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam wszystkich to jest moj pierwszy post i chcialabym dowiedziec sie czy dobrze trafilam.

 

Otoz od dziecka zdaza mi sie przewidziec przyszlosc czasem jest to konkret - sen ze szczegolami a czasem uczucie i mętlik w glowie bez ladu i skladu ktory daje mi konkretne wskazowki.

 

Za dzieciaka wydawalo mi sie ze wszyscy tak maja wiec nie dociekalam o co w tym biega ale po latach meczy mnie nie wiedza. Zastanawiam sie czy jest jakis sposob na kontrolowanie tzw 6 zmyslu bo tak go nazywam. 

 

z ciekawszych histori moge wspomniec np zaliczenie z geografi w ogolniaku kiedy w nocy przed egzamem przysnily mi sie wszystkie pytania i oczywiscie zdalam najlepiej z calej szkoly :) albo impreze ktora przezywalam 2 razy ze wszystkimi szczegolami...

 

za to ostatnio przewidzialam wypadek mojego znajomego - zabil sie w wypadku motorowym; mialam takie dziwne niespokojne uczucie podpowiadajace mnie ze cos tragicznego sie zdazy. wracalam na motorze do domu i normalnie nie moglam sie zgrac ze swoim moto - po powrocie kazalam mezowi sie nim przejechac zeby zobaczyl czy wszystko z nim wporzadku ... pare dni pozniej moj znajomy zabil sie na doslownej kopi mojego motoru

 

podobnych historii jest pelno .

 

czy ktos ma tak samo ?

 

Możesz zacząć dodawać polskie znaki? Nie da się tego czytać.

ultimate


  • 0

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Też tak miałem. Wydawało mi się, że mam prorocze sny przewidujące całe sceny z mojego życia. Zabawne, że przypominały mi się w trakcie lub po owych scenkach z życia. Mózg w ten sposób oszukuje świadomość. Nie przejmuj się, bo nie ma w tym nic nadprzyrodzonego.
  • 0



#3

Zux.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja cos jakby zaczynam kumac o co w tym biega i raz na jakis czas jak sie skupie cos mi moj 6 zmysl podpowie w konkrecie ale w wiekszosc mam chwilowki  - wiem ze cos dzwoni w kosciele tylko nie znam adresu tego kosciola hahah

jakis czas temu udalo mi sie nawet przerzucic mysli na samochod - wiem ze to brzmi smiesznie ale ni stad ni z owat moje radio w samochodzie zaczelo przerzucac slowka w piosenek zupenie jak Bumblebee z transformersow :/

zalapalam schize bo nie bardzo wiem czy moj samochod zmienia sie w transformersa czy zamiast skupiac sie na jezdzie - moja podswiadmosc podrzuca mi cos konkretnego..

 

jw.

ultimate


  • 0

#4

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Coś Ci się zwyczajnie uroiło. Świadomie lub nieświadomie konfabulujesz. Jak świadomie, to forum literackie jest dwa fora w lewo. Jak nie, to po prostu masz taki typ osobowości, mieszasz fantazje z rzeczywistością...
  • 0



#5

Zux.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety jestem na 100% pewna ze tego nie wymyslam - mam swiadkow [niezleznych] ktory uwazaja ze jestem czarownica ... dobrze ze stosow juz sie nie robi bo mialabym swoja grzanke na nim :/

 

az tak bujnej fantazji nie mam niestety...

 

jw.

ultimate


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musisz zrozumieć jedną sprawę. Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłych wydarzeń w ilości większej od przypadkowej. I nie ma szóstego zmysłu, jest tylko 5. Zacytuję pewnego magika ,, wykorzystuję pięć swoich zmysłów żeby stworzyć iluzję szóstego"
  • 0



#7

Zux.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to jak wytlumaczyc to ze moj 6 zmysl wiele razy uratowal mi zycie i moim znajomym... zdarza mi sie widziec fakty, ludzi i szczegoly wydarzen ktore beda mialy miejsce  zepelnie jak de ja vu. myslalam ze to forum bedzie pelno ludzi otwartych na ciekawostki a nie negujacych to czego nie widza czy nie doswiadczyli.

moj 6 zmysl jest czyms ciekawym i kiedys znajde sposob zeby go okielznac. chce miec te wizje na zawolanie poki co zalaczaja sie spontanicznie w roznych sytuacjach.

nikomu z was nie zdazylo sie miec przeczucia ?  .. moje przeczucie niestety zawsze sie sprawdzaja

 

jw.

ultimate


  • 0

#8

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczucia to jest dla mnie intuicja ale nazywaj jak tam chcesz.

Dawaj przepowiedz komuś z forum przyszłość, wtedy pogadamy ;)


  • 0



#9

Ebola.

    sceptyczny sceptyk

  • Postów: 341
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O to ja jestem chętny na przepowiednie;) najlepiej numery totka, ale to na priw;)
  • 0



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napisałaś w temacie powitalnym że nie lubisz czegoś nie wiedzieć. A tutaj widać że jest inaczej. Przewidujesz zjawiska które da się przewidzieć.
Wiadomo każdy chce być kimś wyjątkowym mieć dar, jakąś moc. Teraz już się nakręciłaś i nie chcesz żeby ktoś ci psuł marzenia o swojej wyjątkowości. To jest tak jak się idzie po chrupki do sklepu ale się okazuje że chrupek nie ma i wtedy jest ci smutno i przykro.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 27.09.2014 - 15:26

  • 2



#11

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

To jest tak jak się idzie po chrupki do sklepu ale się okazuje że chrupek nie ma i wtedy jest ci smutno i przykro.

 

Jeśli ma się namiastkę czegoś niepowtarzającego na wyciągnięcie ręki i robi się o wiele za wiele, by to złapać, to jest j.w.

 

zrozumiano sir oty


  • 0

#12

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poza tymi pytaniami z geografii to całą resztę można wytłumaczyć deja vu albo zbiegiem okoliczności.

 

Poza tym, naucz się pisać.

 

Odbiegając lekko od tematu, człowiek ma kilkanaście zmysłów ;)


  • 0



#13

Zux.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z gory pozdrawiam wszystkich ktorym brak polskich znakow robi roznice jak juz pisalam jestem za granica i nie mam polskich znakow na komputerach z ktorych kozystam.. jak widac ten portal to jedna wielka lipa dlatego dziekuje wszystkim za uwage i usune profil jak rozpracuje jak to sie robi

:papapa: :papapa: :papapa:


  • 0

#14

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Także cię pozdrawiam i korzystaj mądrze ze znaków interpunkcyjnych i wielkich liter, których też CI zabrakło ;<. Pielęgnuj też swoją intuicję.

Jak się nie umie dyskutować to zawsze się tak ucieka. Nie będę tęsknił, wole "lipny" portal niż bajki "wróżbitów".


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 28.09.2014 - 13:08

  • 3



#15

Strega.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz świadków niezależnych,którzy twierdzą,że jesteś czarownicą?
Poddali Cię próbie wody? Dałaś im pobawić się miotłą? A może uleczyłaś jednego z nich miksturą z oka traszki?
Nie sądzę.
Jak ktoś wyżej pisał,każdy chciałby być wyjątkowy,ale zejdź z miotły na ziemię.
Też jestem czarownicą. Mam kota Klakiera i często gotuję mikstury.A nie,przepraszam. Poniosła mnie fantazja.
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: 6 zmysł, kontrola, parapsychologia, przyszłość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych