Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy we śnie mogą powrócić zaginione wspomnienia?

sny wspomnienia zaginione dziwne czirliderki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

chrupek14.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śniło mi się, że byłem w domu swojej babci. Akcja toczyła się w nocy, a księżyc był czarny i widoczne były na nim czerwone krzywe linie (lawa?). W ogrodzie było kilka czirliderek (niezłe), a w swoim pokoju znalazłem kartę pamięci. Włożyłem ją do cyfrówki i zobaczyłem zdjęcia: swoje i rodziców na jakimś festynie z datą 10 marca 2004 (urodziłem się w 1999, być może to autentyczne wspomnienie). Przypomina mi się również sen, w którym jadę ze swoim wujkiem białym samochodem z szyberdachem (mój wujek miał taki, ale sprzedał go około 2003 roku), a także dwie rozmazane twarze kobiet pochylających się nademną.



#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mogą się pojawiać przebłyski rzeczy które kiedyś widziałeś, ale mogą być przemieszane z fantazjami.





#3

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobno wspomnienia nie giną, tylko tracimy do nich dostęp..





#4

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Generalnie jest możliwość zobaczenia/przeżycia wspomnień ale najłatwiej chyba jest przez LD. Sam kiedyś się zastanawiałem nad tym. To co napisał Zaciekawiony czyli, że wspomnienia przemieszane z fantazją, to też prawda.








Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sny, wspomnienia, zaginione, dziwne, czirliderki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych