Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna katastrofa malezyjskiego Boeinga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
436 odpowiedzi w tym temacie

#91

itsONLYinstinct.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie zastanawia, jeżeli ta trajektoria na jednej z fotek jest prawdziwa i jej zmiana również i że samolot zmienił ją przez złe warunki na tym pasie nad naszym krajem, to czemu potem nie wrócił na odpowiednią trajektorie? wydaje mi się że gdyby leciał tam gdzie miał (o ile to zdjęcie obrazuje całą prawdę) to do zdarzenia by wgl nie doszło.

inną sprawą jest to czemu samolot wgl został zestrzelony, czy oni naprawde nie potrafią zidentyfikować maszyny? czy zrobili to specjalnie.


Użytkownik itsONLYinstinct edytował ten post 18.07.2014 - 09:41

  • 0

#92

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ciekaw jestem co będzie jak się okaże że to ruscy wystrzelili rakietę?

Amerykanie posiadają dane dot. startu i zestrzelenia samolotu. 

 

"Amerykańskie władze mają pewność, że to z tej wyrzutni wystrzelono pocisk, który strącił samolot. Nie są jednak pewne tego, czy zrobili to separatyści, czy Rosjanie. W tej chwili analitycy sprawdzają wszystkie możliwe dane, by doprowadzić do rozwiązania tej zagadki, ale fakt pozostaje faktem: to z rosyjskiej broni zestrzelono malezyjski samolot rejsowy - zakończył swoją korespondencję Miklaszewski."

http://www.tvn24.pl/...k,451058,s.html


  • 0

#93

razzish.
  • Postów: 90
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ciekaw jestem co będzie jak się okaże że to ruscy wystrzelili rakietę?

Amerykanie posiadają dane dot. startu i zestrzelenia samolotu. 

 

"Amerykańskie władze mają pewność, że to z tej wyrzutni wystrzelono pocisk, który strącił samolot. Nie są jednak pewne tego, czy zrobili to separatyści, czy Rosjanie. W tej chwili analitycy sprawdzają wszystkie możliwe dane, by doprowadzić do rozwiązania tej zagadki, ale fakt pozostaje faktem: to z rosyjskiej broni zestrzelono malezyjski samolot rejsowy - zakończył swoją korespondencję Miklaszewski."

http://www.tvn24.pl/...k,451058,s.html

 

Teraz dzielni amerykanie opublikują nagranie z satelity jak to z terenu Rosji zostaje wystrzelony pocisk.

Co będzie dalej?

Atak ten zostanie odebrany jako akt agresji na niezależnym państwie, sami amerykanie będą skandować i namawiać do zbrojnej interwencji, bingo...mamy pretekst.

Czemu Satelity nie pokazały kto tak naprawdę odpalił Sarin w Syrii i dlaczego tak szybko o tym ucichło?

Nie widzicie w tym czegoś nieprawdopodobnego?

Putin który ostatnio ogrywa Obame na każdym polu, nagle strzela sobie w kolano?


  • 1

#94 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Moim skromnym zdaniem fakty zostaną zatuszowane przez wschód i zachód dla "wspólnego dobra"

Kozłem ofiarnym zostanie osoba która chwaliła się na necie, że prze pomyłkę zastrzeliła ten samolot i po sprawie.

Wszyscy będą zadowolenia a w szczególności Niemcy i Francuzi z wiadomych przyczyn.

 

 

Te cytaty poniżej to jest analiza? O taki poziom komentarzy chodzi?

 

 

Ja mogę ustosunkować się do swoich wypowiedzi a za tamte niech odpowiadają ich autorzy a moderatorzy nie odpowiednią na nie reagują.


Użytkownik osiris edytował ten post 18.07.2014 - 09:51

  • 0

#95

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Taka Ciekawostka dotycząca domniemanego przelotu Putina nad Ukrainą:

e5f477a03959.jpg

 

Szczerze wątpię żeby byli to separatyści, a jeżeli się mylę to był to "cholerny" błąd.

Nie jestem sympatykiem Rosji tylko nie wiem co ona miała by osiągnąć przez zestrzelenie Boeinga. Wszyscy teraz traktują to jako akt agresji, Putin jest za dobrym politykiem żeby do czegoś takiego doprowadzić, nie jest idiotą.

 

On może nie jest, ale to nie on obsługiwał BUK.

 

iii

"Russia's rebels BUK missle system escaping Torez/Sneznoe area"


Użytkownik Mortalis edytował ten post 18.07.2014 - 10:14

  • 0

#96

kupa.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale fakt pozostaje faktem: to z rosyjskiej broni zestrzelono malezyjski samolot rejsowy - zakończył swoją korespondencję Miklaszewski."

http://www.tvn24.pl/...k,451058,s.html

No i znowu manipulacja tvnu. Gdyby z włoskiej Beretty zastrzelono kogoś w Polsce, to też takim istotnym faktem byłoby, że Berette wyprodukowano we Włoszech? Albo gdyby gdziekolwiek na świecie zastrzelono kogoś z Glocka,to, też podkreślano by, że jest to broń austriacka? Nie ma kompletnie żadnego znaczenia gdzie wyprodukowano broń, tylko kto jej użył. Tak poza tym, jeśli opublikowane rozmowy są prawdziwe, to chyba już wszystko w tej sprawie wiadomo i nie ma co się podniecać. Można tylko współczuć rodzinom i pomodlić się za zmarłych lub ewentualnie podważyć prawdziwość nagrań..


  • 0

#97

razzish.
  • Postów: 90
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

Taka Ciekawostka dotycząca domniemanego przelotu Putina nad Ukrainą:

e5f477a03959.jpg

 

Szczerze wątpię żeby byli to separatyści, a jeżeli się mylę to był to "cholerny" błąd.

Nie jestem sympatykiem Rosji tylko nie wiem co ona miała by osiągnąć przez zestrzelenie Boeinga. Wszyscy teraz traktują to jako akt agresji, Putin jest za dobrym politykiem żeby do czegoś takiego doprowadzić, nie jest idiotą.

 

 

On może nie jest, ale to nie on obsługiwał BUK.

 

iii

"Russia's rebels BUK missle system escaping Torez/Sneznoe area"

 

 

Ciężko jest mi w to uwierzyć, załoga systemu BUK potrzebuję co najmniej miesięcznego przeszkolenia.

W dodatku idąc drogą dedukcji, jeżeli potrafiliby użyć sytemu BUK to analogicznie potrafiliby rozpoznać samolot...

 

Irak, Libia, Egipt, Syria, Afganistan, Ukraina?. Nie będę mówił który kraj ma monopol na wojnę i 17 bilionów zadłużenia...


Użytkownik razzish edytował ten post 18.07.2014 - 10:24

  • 0

#98

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż. Na stronę rebeliantów przeszło wielu żołnierzy, niektórzy mogli być przeszkoleni w obsłudze zestawu. Pytanie tylko czy użyto go zgodnie z typowymi normami?

 

Ciekaw jestem czy okaże się że na pokładzie faktycznie był jakiś indonezyjski student z Uniwersytetu Thompsona - gdy ukraińskie MSW publikowało nagrania rozmów separatystów, nie była jeszcze podana lista pasażerów. Gdy by się to potwierdziło, nagrania stały by się wiarygodne.

 

Edit.

Na stronie Uniwersytetu Thompson River pojawił się dość ogólnikowy komunikat, że w związku z tą katastrofą wyrażają zaniepokojenie o swych studentów, ale nie chcą ujawnić danych które mogłyby naruszyć czyjąś prywatność, oraz proszą o kontakt rodziców którzy stali się niespokojni. Nie wiem czy traktować to jako potwierdzenie, czy też sami jeszcze nie wiedzą czy ich student tam był.

 

http://inside.tru.ca...es-flight-mh17/


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 18.07.2014 - 10:33

  • 1



#99

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nic nie będzie zatuszowane bo w mediach od rana trąbią że to separatyści .

 

@Pishor Separatyści to rosjanie, przestańmy przymykać oko. Skoro separatyści zestrzelili ten samolot to jest to akt terroryzmu. Gdyby nie rosjanie to nie doszłoby do tej tragedii, tam gdzie tragedia szuka się winnych. Tutaj winnych już mamy więc cały gniew za śmierć niewinnych ludzi jest ukierunkowany w Rosję. Tam gdzie zabijają się żołnierze nazywamy wojną i takie są jej prawa ale tam gdzie giną już niewinni ludzie a zwłaszcza dzieci, to już wywołuje oburzenie aktualnie , to nie wojna światowa (jeszcze) gdzie takie sytuacje stają się normą.  I jestem przekonany że gdy minie smutek i żal bliskich osób ofiar(bardziej "opadnie" niż minie, bo te uczucia nigdy nie miną) to gniew i złość będzie ukierunkowana w Rosję i separatystów.


Użytkownik Cascco edytował ten post 18.07.2014 - 10:36

  • 0

#100

Aisengard.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

 


Trzeba to komentować i analizować pod kątem tragedii i sposobu jej wyjaśnienia.

 

Te cytaty poniżej to jest analiza? O taki poziom komentarzy chodzi?

 

 

"Tak bronisz tych prorosyjskich śmieci, że chyba całkowicie zapomniałaś o ludzkich wartościach."

 

"...teraz każdy wie co to jest ta ruska dzicz"

 

"Co za gnidy, ile ja bym dał, żeby ktoś te śmieci zutylizował"

 

"To są kundle Putina, ciągnie psa do budy."

 

"Ten człowiek jest drugim Hitlerem, i za ten atak na cywilny samolot powinien zostać osądzony i skazany na śmierć !"

 

"Bo wiedzą, że Europejczycy i nowocześni Amerykanie nie mają sisiora między nogami i mdleją na widok krwi i trupa."

 

"Jeśli to rzeczywiście radzieckie terrorystyczne ścierwa zestrzeliły samolot to cały ten konflikt wszedł w nowy wymiar."

 

"Rusek jaki jest każdy mniej więcej wie, to wszystko sprzed '89 jeszcze nie pomarło i niejeden polski polityk musi się tłumaczyć przed radzieckim agentem."

 

"Tych separatystów najchętniej wszystkich rozstrzelać... bo nic innego się im nie należy."

 

 

 Miałem własnie pisać, ze większość osób w tym temacie zachowuje się jak ta znienawidzona przez nich samych "ruska dzicz". Wszystko to domysły, a niektórzy już spaliliby, wyrżnęliby domniemanych sprawców. I oczywiście czyimiś innymi rękoma. Mam nadzieję, że tą nienawiścią epatujecie tylko w sieci, bo w innym wypadku sąsiędzi mają z wami niezłe jazdy...

 

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

upomnienie.gif

edycja:

ultimate


  • 1

#101

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prokurator generalny Ukrainy Witalij Jarema zaprzeczył, jakoby bojownicy prorosyjscy we wschodnich obwodach jego kraju dysponowali bronią przeciwlotniczą przechwyconą od ukraińskiej armii.

 

- Po tym, jak zestrzelony został malezyjski pasażerski samolot, wojskowi przekazali prezydentowi (Petrowi Poroszence), że terroryści nie posiadają naszych kompleksów rakietowych Buk i S-300. Taka broń nie została przechwycona - powiedział Jarema gazecie internetowej "Ukrainska Prawda".

 

źródło

http://www.tvn24.pl/...j,451082,s.html

 

No prosze... a tak nawiasem mówiąc 'False Flag' jak stąd do Tokio


  • 0

#102

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawiam się, co za kretyn, pozwolił malezyjskiemu pasażerowi lecieć nad strefą, gdzie są prowadzone działania wojenne. Przecież wczoraj separatyści zestrzelili ukraiński Su-25 lecący również na dużej wysokości. Z wysokości 10 km trudno rozpoznać transportowego Iła od pasażera.

 

Pytanie, zadane w tak chętnie minusowanym wpisie wydaje się być jednak zupełnie zasadne.

Tym bardziej, że parę dni wcześniej, w tym samym rejonie, został zestrzelony ukraiński An-26 lecący na podobnej wysokości (przynajmniej według relacji medialnych) co malezyjski Boeing.

Poniżej odpowiedź na pytanie Kpiarza

 

cyt.

"Coraz częściej pojawia się także pytanie, dlaczego pozwolono, by pasażerski samolot przelatywał nad terenem ogarniętym wojną. - Popełniono straszny błąd, wysyłając samolot przez Ukrainę – przyznali dziś przedstawiciele malezyjskich linii lotniczych.

 

Boeing 777, który roztrzaskał się na ukraińsko-rosyjskim pograniczu, leciał niewiele ponad 300 metrów nad strefą zakazu lotów, wyznaczoną przez ukraińskie władze – podaje dziś brytyjski "The Independent". To najniższy pułap, jaki wolno mu było osiągnąć – podkreśla.
 
Dlaczego w ogóle lecący do Kuala Lumpur samolot się tam znalazł? Przedstawiciele linii lotniczych Malaysia Airlines oświadczyli, że wybrana przez samolot trasa była zadeklarowana jako bezpieczna przez ONZ-owską Międzynarodową Organizację Lotnictwa Cywilnego.  Fakt, że "przestrzeń powietrzna, przez którą leciał samolot, nie podlegała żadnym restrykcjom", potwierdziło również Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Powietrznego (IATA)."
 

  • 1



#103

razzish.
  • Postów: 90
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bez wątpienia mamy do czynienia z zestrzeleniem...

http://www.liveleak....se_old_player=0

 

 

EDIT:

To AN-30


Użytkownik razzish edytował ten post 18.07.2014 - 11:14

  • 0

#104

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To ponoć stare nagranie gdzie zestrzelono An-30. 


  • 0

#105

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O kurcze, sfilmował upadek płonącego samolotu. Dobry film. Ciekawe czy pojawi się jakieś nagranie na którym widać skąd mogła lecieć ta rakieta?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych