Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna katastrofa malezyjskiego Boeinga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
436 odpowiedzi w tym temacie

#61

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę o niezamieszczanie w temacie zdjęć zwłok - tak na przyszłość.

 

 

Pragnę dodać od siebie, że kolejne próby zamieszczania drastycznych zdjęć, zostaną nagrodzone. Macie od tego inne portale. Nie tu! Trochę szacunku dla ofiar!

edycja:

ultimate


  • 0



#62

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli to rzeczywiście radzieckie terrorystyczne ścierwa zestrzeliły samolot to cały ten konflikt wszedł w nowy wymiar. Bardzo międzynarodowy. Społeczeństwa będą domagały się wyjaśnień, politycy będą musieli zareagować.

 

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

 

upomnienie.gif

edycja:

ultimate


  • 1



#63

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powtórzę jeszcze raz żadnej POWAŻNEJ wojny.

 

Każda wojna jest poważna. Strasznie głupio jest twierdzić że nie było poważnej wojny.Dopóki są ofiary na wojnie, to wojna jest poważna, a były ofiary nawet w wojnie o której napomknąłem.

 

 

Czy ktoś ma informacje co na to Holendrzy albo Malezja? Czy ktoś wie co piszą u nich na stronach? Ciekawi mnie to .


  • 0

#64

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Holendrzy publikują listę ofiar a Malezyjczycy uruchamiają śledztwo. Póki co tyle.


  • 0



#65

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Niektórym widzę nienawiść do narodu rosyjskiego przysłania szare komórki. Mniej telewizji i zachodniej propagandy, więcej samodzielnego myślenia. Rosyjscy separatyści zestrzelili samolot, super, nie znaczy to, że macie teraz pluć jadem pewnego polskiego ugrupowania politycznego na cały rosyjski naród.

 

upomnienie.gif

7.14 Zabronione jest poruszanie jakiejkolwiek tematyki związanej z polityka, a w szczególności prowadzenie agitacji politycznej na  forum, czyli zamieszczanie wypowiedzi mającej na celu wyłącznie zaprezentowanie własnych i/lub ośmieszenie innych poglądów politycznych. Zakaz obejmuje cały obszar Forum, czyli również Shoutbox, Prywatne Wiadomości oraz Sygnaturę.

edycja:

ultimate


  • 1

#66

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przed holenderską ambasadą w Kijowie:

BsxnmQtCMAA8Ylk.jpg

 

Malezyjski wicepremier podał, że piloci tuż przed katastrofą wysłali sygnał o pomoc odebrany przez linie lotnicze. Być może tą drogą czegoś się dowiemy.


  • 0



#67

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niektórym widzę nienawiść do narodu rosyjskiego przysłania szare komórki. Mniej telewizji i zachodniej propagandy, więcej samodzielnego myślenia. Rosyjscy separatyści zestrzelili samolot, super, nie znaczy to, że macie teraz pluć jadem pewnego polskiego ugrupowania politycznego na cały rosyjski naród.

 

 

 

A na kogo? Mam dzielić Rosjan na dobrych i złych? Z pewnością tacy są ale będę pisał ogólnikowo i tak będe się odnosił ,tak jak oni o nas. Oni nie mówią "Niektórzy Polacy" tylko "Polacy". Kompletnie nie pojmuję twojego przesłania w poście.

 

Amerykański wywiad potwierdził, że samolot został zestrzelony rakietą ziemia-powietrze - podaje Wall Street Journal.

 

 

Malezyjski wicepremier podał, że piloci tuż przed katastrofą wysłali sygnał o pomoc odebrany przez linie lotnicze. Być może tą drogą czegoś się dowiemy.

 

Bez czarnych skrzynek to trochę ciężko a czarne skrzynki pewnie właśnie są w drodze do Moskwy.

 

 

Przedstawiciele malezyjskich linii lotniczych poinformowali, że wśród ofiar było 154 Holendrów, 27 Australijczyków, 23 Malezyjczyków, 11 Indonezyjczyków, 6 Brytyjczyków, 4 Niemców, 4 Belgów, 3 Filipińczyków i jeden Kanadyjczyk.

 

Sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon zaapelował o przeprowadzenie "pełnego i przejrzystego międzynarodowego dochodzenia" ws. katastrofy samolotu.

 

Prezydent Rosji Władimir Putin stwierdził, że za katastrofę Boeinga jest odpowiedzialna Ukraina.

 

Źródło TVN24

 

 

Amerykańska telewizja CNN pokazuje moment spadania malezyjskiego samolotu. Maszyna została prawdopodobnie trafiona w prawe skrzydło.

 

Źródło Niezależna.pl


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 18.07.2014 - 10:29

  • 1

#68

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zasłyszana informacja, od kogoś, kto słyszał od kogoś, nie mam więc żadnego potwierdzenia:

Podobno jakiś hiszpański dyspozytor stwierdził, że samolot zestrzeliły ukraińskie myśliwce. Boeing miał się minąć w locie, gdzieś nad Polską z samolotem na pokładzie którego miał znajdować się Putin, a ukraińskie służby pomyliły te dwa pojazdy.

 

Być może to tylko plotka, a zamieszczając ją.tutaj, przyczyniam się tylko do jej rozpowszechniania. Wątpię, by ktokolwiek na Ukrainie miał zdecydować o ataku na prezydenta Rosji, gwarantując tym samym pewną interwencję militarną tego kraju, chyba że była by to prowokacja.


  • 0



#69

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taką informację podały rosyjskie media -- że podobną trasą leciał samolot z Putinem, i że ukraińcy chcieli zestrzelić Putina i doszło do pomyłki. Tylko że samolot z Putinem w ogóle nie wleciał w przestrzeń powietrzną ukrainy, o czym ukraińcy na pewno wiedzieli, bo takie rzeczy są kontrolowane. na pewno wiedzieli też że ten samolot to Malesia Airlines, bo leciał nad tym krajem ponad godzinę i z pewnością musiał się meldować lotnictwu (tym bardziej że przelatywał blisko Kijowa).


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 18.07.2014 - 00:35

  • 0



#70

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

A na kogo? Mam dzielić rosjan na dobrych i złych? Z pewnością tacy są ale będę pisał ogólnikowo i tak będe się odnosił ,tak jak oni o nas. Oni nie mówią "Niektórzy polacy" tylko "polacy". Kompletnie nie pojmuję twojego przesłania w poście.

 

Nie mam nic przeciwko by tak pisali. Zachowanie Polaków zakochanych w Ameryce jest powszechne i przeważa nad tymi zdrowo myślącymi. Przebywam w Rosji bardzo często i (może trafiam na szczęśliwe rejony) pozostaje nam tylko ubolewać, że nasze narody przez propagandy tak się podzielily. Przeciętny Rosjanin jest nastawiony do Polaków lepiej niż przeciętny Polak do Rosjanina.

Z resztą ja ci nie bronię pisania ogólnikowo. Ale "rosyjskie zwierzęta", "czerwone ścierwo" zalatuje p**owskim fanatyzmem.


  • 4

#71 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Ja też bym chciał, żeby losy naszych narodów potoczyły się inaczej, ale niestety jest jak jest. Moje kontakty z Rosjanami też początkowo wyglądały w sumie spoko, do czasu jak nie pojawił się temat polityki i historii, wtedy nagle ze słowiańskiego brata stawałem się polaczkiem który bez sowieckiego buta nic nie ogarnie, dowiedziałem się też, że jesteśmy nikim jako naród bez nich i w ogóle to powinniśmy wrócić do Rosji na kolanach i z pocałowaniem dłoni prosić o wybaczenie za ZDRADĘ w 1989 roku, dziękuję Ci bardzo za takich braci. Każdy Rosjanin z którym pracowałem myślał w ten sposób, fakt jeden mniej o tym mówi, drugi więcej, ale "rdzeń" pozostawał zawsze ten sam. Ten naród jest "bratni" ale kiedy będzie trzeba, kiedy przyjdzie polecenie z góry, to podstawi pod ścianę i rozstrzela. Sorry, taką mamy historię. A teraz proponuję powrócić do tematu zestrzelonego malezyjskiego Boeinga, bo zaczynamy zbaczać z kursu.


  • 11

#72

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dobrze, zatem kończąc ten rosyjski wątek postawię tylko jedno pytanie, niech będzie retoryczne. Czym jest Polska? Amerykańskim sługusem? Niewolnikiem Zachodu? Tanią siłą roboczą? Może kiedyś to się zmieni, ale nie przy obecnej polityce zagranicznej i wewnętrznej.


Użytkownik fakolpet edytował ten post 18.07.2014 - 01:33

  • 0

#73

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rosja zawsze jest "be" a złoci chłopcy z pod znaku Bandery są nieskazitelnie czyści.

 

Separatyści którzy co chwile jęczą, że nie dadzą już dłużej rady nagle mieli by zestrzelić samolot na 10000m. 

Rosja? zastanówmy się kto tutaj gra na emocjach i chce wciągnąć inne kraje w ten konflikt. Rosja na pewno nie potrzebuje niczyjej pomocy a tym bardziej takiego skandalu.

Ukraina już wzywa USA i NATO do podjęcia akcji zbrojnej przeciw separatystom.

 

 

Igor Striełkow nie zamieszcza informacji na portalach społecznościowych tylko na swojej oficjalnej stronie http://icorpus.ru/. 

W taki kit, że Rosjanie pochwalili się zastrzeleniem (za wcześnie) uwierzą chyba tylko sympatycy upowskiej junty.


  • 0

#74 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

fakolpet Suwerennym państwem, które od 25 lat podnosi się z kolan, a co za tym idzie przeżywa klasyczne problemy państw po transformacji ustrojowej.


Użytkownik Rolland edytował ten post 18.07.2014 - 02:08

  • 1

#75 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Rosja zawsze jest "be" a złoci chłopcy z pod znaku Bandery są nieskazitelnie czyści.

 

Separatyści którzy co chwile jęczą, że nie dadzą już dłużej rady nagle mieli by zestrzelić samolot na 10000m. 

Rosja? zastanówmy się kto tutaj gra na emocjach i chce wciągnąć inne kraje w ten konflikt. Rosja na pewno nie potrzebuje niczyjej pomocy a tym bardziej takiego skandalu.

Ukraina już wzywa USA i NATO do podjęcia akcji zbrojnej przeciw separatystom.

 

 

Igor Striełkow nie zamieszcza informacji na portalach społecznościowych tylko na swojej oficjalnej stronie http://icorpus.ru/. 

W taki kit, że Rosjanie pochwalili się zastrzeleniem (za wcześnie) uwierzą chyba tylko sympatycy upowskiej junty.

 

Tak tak, a to jak się chwalili przejęciem ukraińskich BUKów to takie tam. Nie chce mi się wdawać w tę samą dyskusję po raz chyba setny dzisiaj, jest późno i chce mi się spać, zostawiam Ci tutaj analizę wszystkiego co się wydarzyło dzisiejszego dnia, znajdziesz tam zdjęcia, wykręty ruskich, po prostu wszystko co potrzebne, by podważyć każdy Twój argument. Wybacz lenistwo, ale mam już dosyć tłumaczenia tego samego w kółko takim osobom jak Ty. Dobranoc i miłej lektury. http://www.reddit.co...er_the_ukraine/


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych