Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

M¦ 2014 - Liga Typerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
183 odpowiedzi w tym temacie

#136

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muszę częściej słuchać serca. :D Kostaryka czarny koń!


  • 0



#137

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Juz to widzę: Hiszpanie, Anglicy, Włosi i Portugalczycy razem do domu lecą. :szczerb:  Ameryka Południowa ciśnie wszystkich xD


  • 0



#138

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no, Ameryka Płd na razie nie daje szans europejskim drużynom, które miały być faworytami, na prawdę ciekawe są te mistrzostwa ;)


  • 0



#139

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, w końcu mam dobry dzień! :D 9pkt dziś wpadło i wreszcie trafiłem cały wynik. :D

Bójcie się, włączam się do rywalizacji! :D


  • 0



#140

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wierzę, i straciłem 5 pkt w ostatniej akcji... ale badziewie :/


  • 1



#141

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wierzę, i straciłem 5 pkt w ostatniej akcji... ale badziewie :/

 

Ja to samo, miałbym 9...ale przynajmniej zarobiłem znowu u buka :D na pocieszenie.


  • 0



#142

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A miało być tak pięknie, myślałem, że trochę awansuję :/ No nic, próbujemy dalej.
  • 0



#143

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale lipa z WKS. Tak blisko byli. AleGrecy jak zwykle na farci  :<

Polecam autora fajnie fimiki o mundialu i nie tylko xD


  • 1



#144

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grecy powinni dostać dożywotni zakaz gry w piłkę(mimo, że z WKS zagrali swój chyba najlepszy mecz od 100 lat). Ta ekipa nigdy nic nie gra i zawsze strzela jakiegoś farfocla. To chyba jedyna drużyna tych mistrzostw, która wyszła z grupy z ujemnym bilansem, w ogóle super statystyki, na 3 mecze tylko w jednym strzelili bramki, a i tak wychodzą z grupy. Strzałów w trzech meczach wykonali mniej niż Ghana w ciągu jednej połowy z USA.

Kostaryka powinna ich ograć z 4:0, ale obawiam się(bo kibicuję Kostaryce mocno), że Grecy będą męczyć 0:0, a w ostatnie 5 minut znowu wbiją jakiegoś fartownego farfocla. Jedyna na świecie reprezentacja, która nic nie gra, a wygrywa...

Brazylia - Chile
Meksyk - Holandia
Kolumbia - Urugwaj

Kostaryka - Grecja

dwie ostatnie pary to nawet by Jackowski tego nie przewidział(:D), no i od razu w pierwszej fazie odpadnie sporo drużyn z Ameryki.


  • 0



#145

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokre¶lona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sporo odpadnie z Ameryki Łacińskiej, ale za to mamy już jednego pewnego półfinalistę z tego kontynentu. :D


  • 0



#146

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie wiem co mnie podkusiło żeby postawić na WKS jak zapomniałem że Grecja tak leci na farcie :) Do tego jeszcze Kostaryka vs Grecja w 1/8 turnieju, wyłania się nam tutaj reprezentacyjny Apoel. Z drugiej strony szkoda że drużyny z Ameryki Płd. tak na siebie powpadały. 


  • 0

#147

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda, że Nigeria nie zdołała, jeszcze raz wyrównać, ale dobrze, że wychodzą z grupy. Jaki był mecz Bośni z Iranem, bo nie oglądałem? Działo się coś poza bramkami czy Bośnia dominowała?


  • 0



#148

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na krótko przed pierwszym meczem 1/8 podsumuję fazę grupową. Póki co mundial stoi na wysokim poziomie, dużo goli, niespodzianki, rozczarowania, ładne gole, emocji nie brakuje. Największym rozczarowaniem jest dla mnie Hiszpania, nie chodzi nawet o to że nie wyszli z grupy ale tak jak zagrali pierwsze dwa mecze to tragedia i szkoda że tak dominująca drużyna kończy w taki sposób swoją piękną kartę historii, szkoda też Cassilasa a trenerowi na pewno się dostanie za to że nie zabrał kilku młodych ala Isco czy Thiago Alcantara a postawił na wypalonych. Włosi też zagrali słabo, obstawiałem że uporają się z Anglią która oczywiście też jest rozczarowaniem ale akurat ta grupa z racji na skład była skazana na jedno rozczarowanie a okazało się że zamiast jednego były dwa dzięki największej niespodziance czyli Kostaryce. Przed mundialem dla mnie jasne było że Urugwaj, Włochy i Anglia powalczą o awans a Kostarykę postrzegałem jako dostarczyciela punktów i jak jakaś tuza zgubi z nią punkty to zredukuje swoje szanse do minimum. Teraz kompletnie nie wiem jak postrzegać Kostarykę, skoro pokonali Włochy i Urugwaj i nie przegrali z Anglią to czy stać ich na strefę medalową? Być może mają życiową szansę i nie ma co określać tego jako jakiegoś mega farta bo to nie jest wygrany jeden mecz co każdemu może się zdarzyć tylko wygranie grupy w której trudniejsze zestawienie trzech rywali miała tylko Australia. Na pewno mają ogromne szanse na ćwierćfinał i teraz to oni są faworytem w swoim meczu a nie outsiderem i oby ich to nie spaliło tym bardziej że Grecja to zespół który w turniejach umie się prześlizgiwać do następnych rund mimo nienajlepszej gry. To jaką niespodzianką jest awans i wygranie grupy przez Kostarykę obrazuje taka sytuacja jaka mnie spotkała. Gram w internetowego managera "Trophy Manager" i tam też zrobiono typera tylko takiego że kto wytypuje ośmiu zwycięzców grup dostanie darmowy miesiąc pro (to "pro" to dodatkowe opcje za kase) a kto wytypuje wszystkich którzy awansują dostanie darmowe 3 miesiące. Było kilkadziesiąt stron typów a z racji tego że Kostaryka wygrała swoją grupę nie wygrał nikt :D Bardzo zawiodła też mnie Portugalia i powinno ich być stać chociaż na ćwierćfinał a tak być może ostatni mundial gdzie Cristiano Ronaldo ma pełnie umiejętności bo za 4 lata zrobi się już wiekowy kończy się dla nich w ten sposób że ich kosztem awansuje USA gdzie dla nich football a raczej "soccer" jest 5 czy 6 jeżeli chodzi o sporty narodowe :) "Fantastyczną piątkę" rozczarowań kończy Rosja która z takiej grupy też powinna wyjść a jak widać może i dzięki kasie udaje im się utrzymać najlepszych rosyjskich graczy w ich rodzimej lidze ale reprezentacja kuleje jeżeli taka drużyna już drugi turniej z rzędu nie wychodzi z grupy. Stracilem przez nich dużo punktów w typerze.

 

W grupie A trochę żałuje że Meksyk wyszedł zamiast Chorwacji , w grupie B cieszy mnie wyjście Chile, w grupie C Kolumbia pokazała że może namieszać nawet bez Falcao, grupa E była kompletnie nieciekawa i nie wiem ile można spodziewać się po Francji, w grupie F rozczarowała Bośnia przed mundialem stawiałem bardziej na nich niż na Nigerie a w grupie H wolałem awans Rosji niż Algerii.

 

Co do dzisiejszych meczów to Chile-Brazylia ciężko wytypować, jednak procentowo dam 55-45% dla Brazylii ze względu na możliwy przebłysk Neymara lub pomoc sędziów a jeżeli chodzi o mecz Kolumbia-Urugwaj to myślę że Kolumbia wygra. Urugwaj dużo traci na nieobecności Suareza a nie tylko jego brak będzie odczuwalny ale powód dlaczego go nie ma może negatywnie wpłynąć na morale reszty kadry. 


  • 0

#149

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do goli, to podczas mundialu 2010 padło WSZYSTKICH goli 145, a na tym obecnym w samej fazie grupowej ponad 130.

Największe niespodzianki:

-Kostaryka(to jest właśnie czarny koń, a nie jakaś Belgia)
-Algieria
-Kolumbia

Największe rozczarowania:

-Hiszpania(aczkolwiek nie lubię ich gry i dobrze, że odpadli)
-Włochy(to samo co Hiszpania)
-Portugalia
-Argentyna(oni nie grają nic, uratowała ich słabiutka grupa)
-Sędziowanie

Dziś wygrywa Brazylia i Kolumbia.
 


Użytkownik Daniel. edytował ten post 28.06.2014 - 16:46

  • 0



#150

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygrała drużyna słabsza, gorsza, grająca bardziej chaotycznie, której dopomogło szczęście, poprzeczka i słupek. A która zupełnie nie zasługiwała na zwycięstwo. Jeżeli mamy świętować zwycięstwa tak grającej Brazylii... to lepiej w ogóle dać sobie spokój. Dla mnie Chile jest zwycięzcą.


  • 0




 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych