Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seans z tabliczką ouija

Seans z tabliczką ouija czy tablica działa tabliczka czy w ogóle tabliczka działa konsek konsekwentnie użycia użycia t

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli faktycznie popełniła samobójstwo to nie znam powodów, dla których podjęła taką a nie inną decyzję. Nie rozmawiała ze mną o swoich problemach. Fakt faktem - młoda osoba straciła życie. W jaki sposób i w jakich okolicznościach? Tego już się chyba nie dowiem, bo owszem - technika poszła do przodu i może dziś badania mogłyby cokolwiek wyjaśnić, ale wątpię aby rodzina chciała rozgrzebywać dawne rany.


  • 0

#32

Meksykanin3.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, że to co robisz a raczej zrobisz nie jest zabawą? Uważaj :-) Bo to może się bardzo źle skończyć.


  • 0

#33

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, że to co robisz a raczej zrobisz nie jest zabawą? Uważaj :-) Bo to może się bardzo źle skończyć.

Niby jak? Napisaniem kolejnego tematu na VRP?
  • 0



#34

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny który powtarza tą plotkę, że jak ktoś weźmie udział w seansie to potem zeświruje. To bzdura wymyślona przez paranormalnych i kopiowana przez dzieci.


  • 0



#35

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście takie seansy już odprawiałem, oprócz fajnego klimaciku i dreszczyku emocji,niczego konkretnego nie wnoszą . No chyba,że możemy powiedzieć o tym, że po prostu wykluczają realność spirytyzmu ;)


  • 0

#36

Azam Ali.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny który powtarza tą plotkę, że jak ktoś weźmie udział w seansie to potem zeświruje. To bzdura wymyślona przez paranormalnych i kopiowana przez dzieci.

 

To ten sam schemat co w tych całych creepy pastach o przeklętych filmikach na yt- że ktoś obejrzy i zeświruje xD

 

ja niby jestem sceptyczna co do sił nadprzyrodzonych, ale mimo wszystko nie oglądam takich filmików ani nie zamierzam wypróbowywać tabliczki do wywoływania duchów, bo jak znam siebie, to jeszcze sobie coś mniej czy bardziej świadomie ubzduram, wejdzie mi do podświadomości i doprowadzę samą siebie do obłędu, bez udziału żadnych mocy nadprzyrodzonych :szczerb:  tak, że osobom o słabej psychice takich eksperymentów nie polecam choćby z takiego przyziemnego powodu :)


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Seans z tabliczką ouija, czy tablica działa, tabliczka, czy w ogóle tabliczka działa, konsek, konsekwentnie użycia użycia t

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych