Skocz do zawartości


Zdjęcie

Boeing Malaysia Airlines zaginął


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
293 odpowiedzi w tym temacie

#121

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Taka ciekawostka... Dzisiaj mój 3,5 letni syn kąpiąc się w wannie i bawiąc się w wodzie małym samolotem  zabawką zapytał mnie nagle, czy samochody latają pod wodą. Ja mówię, że nie i zapytałam go skąd ten pomysł? A on mówi, że widział jak samolot leciał pod wodą i że wszyscy umarli. Ja spytałam się go, gdzie to widział a on mówi, że w nocy jak spał. Faktycznie jakiś czas temu obudził  się bardzo zapłakany i  kilka nocy z rzędu.  Powtórzyłam mu, że to był sen, i że samoloty nie latają pod wodą. On się zdenerwował na mnie i krzyknął, że latają bo widział.

 

Słuchałam jeszcze jak sam mówi do siebie i bawi się dalej tym samolotem.. Powiedział coś w stylu " nie bójcie się, uspokójcie się będziemy teraz bardzo wolno lecieć w wodzie, nie płaczcie". Dodam, że młody jest przeziębiony od tygodnia i siedzi ze mną w domu, telewizora nie mamy, wiadomości w necie nie oglądam tylko czytam. 

Pewnie to tylko zbieg okoliczności ale poczułam się bardzo nieswojo słuchając tej jego zabawy....

 

Strasznie współczuję rodzinom zaginionych. To musi być koszmar nie wiedzieć co się dzieje z ich bliskimi. Pewnie nadal mają nadzieję. Jak sobie wyobrażę co bym mogła czuć w takiej sytuacji to aż mnie  ciarki przechodzą... Mam nadzieję, że sprawa się jak najszybciej wyjaśni. Lepsza najgorsza prawda niż niepewność w nieskończoność. 


  • 2

#122

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzieciak pewnie widział jakaś bajkę gdzie były pokazane okręty podwodne i myślał że to samoloty latające pod wodą.

 

Ja napisał bym dziecko, ale to tylko kwestia mojego wychowania ;)

ultimate


  • 4



#123

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o przewóz złota czy innych kosztowności, to piloci nie wiedzą o tym z wyprzedzeniem. Dopiero po załadunku kapitan dostaje tzw. NOTOC (Notification to Captain), że coś takiego załadowano. A jeśli linia mniej rozgarnięta, to nie wie wcale. 


  • 0



#124

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o przewóz złota czy innych kosztowności, to piloci nie wiedzą o tym z wyprzedzeniem. Dopiero po załadunku kapitan dostaje tzw. NOTOC (Notification to Captain), że coś takiego załadowano. A jeśli linia mniej rozgarnięta, to nie wie wcale. 

Jeśli faktycznie na pokładzie było tyle kosztowności to chyba jest to klucz do rozwiązania zagadki. Nie możliwe, aby był  to zbieg okoliczności. Swoją drogą to pomyślcie co przeżywa teraz właściciel tego złota...  


  • 0

#125

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Nie możliwe, aby był  to zbieg okoliczności. Swoją drogą to pomyślcie co przeżywa teraz właściciel tego złota...  

Jest ubezpieczony. 

Jak chłop dobrze pomyślał to załadował złoto-jedynie na papierze i rozwalił samolocik aby wyciągnąć podwójną kasę. Jak załoga lotniska ma stwierdzić że te sztabki w kolorze złotym to złoto lub imitacja złota?


  • 0

#126

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jakiś nowy trop -

http://adguk.com/blo...si#.UyYjp16t2d-

 

zastanawiam się :

The area is at the same point authorities last lost verifiable contact with MH370, as the plane headed north-west towards the Andaman and Nicobar Islands.

 

i co nikt tam nie szukał ? nie zaczął od miejsca gdzie kontakt sie urwał ? Bo juz w mediach to nawet o ufo sie mówi że jednak istnieje i porywa samoloty


  • 0

#127

weirdo.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rypassport11314e.jpg

 

Co jest z nogami kolesi podróżujących na kradzionych paszportach, na fotkach podanych przez władze Malezji?


  • 0

#128

mbbacia.
  • Postów: 61
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te zdjęcia są posklejane i to tak wygląda. Zresztą podobno ci dwaj kolesie szukali azylu i dlatego lecieli na fałszywych paszportach


  • 0

#129

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już ponad tydzień... to staje się naprawdę dziwne. Wydaje mi się, że nie chcą nam o czymś powiedzieć. Z drugiej strony jeżeli chodziło by o złoto, to dla takich ludzi, życie dwustu czterdziestu pasażerów nie znaczy nic. Przykre ! Wiem, ale takie są realia naszego świata. 


  • 0



#130

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zdjęcie naprawdę robi wrażenie (wyraźnie można dostrzec coś przypominającego kadłub samolotu zanurzony pod wodą i unoszące się kawałek dalej "śmieci'). Myślę, że to faktycznie wrak i wkrótce dowiemy się co się wydarzyło - wystarczy tylko poczekać aż zostanie wyłowiona czarna skrzynka.

 

Tutaj link do odpowiedniej mapy na wspomnianej wcześniej przeze mnie stronie mobilizującej internautów do pomocy w poszukiwaniach: http://www.tomnod.co...2014/map/128148 , http://www.paranorma...ginal/?p=595821 .

 

Miejsce to znajduje się w okolicy w której po raz ostatni samolot został wykryty przez wojskowy radar, Cieśnina Malakka. https://maps.google....ved=0CAkQ_AUoAQ , http://www.paranorma...e-3#entry595814


  • 0



#131

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Serio? Przecież na tym "nowym tropie" tak naprawdę nic nie widać. To może być cokolwiek, w każdym razie na kadłub samolotu mi to na pewno nie wygląda.


  • 2



#132

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak przedmówca.

Już prędzej doszukałbym się tam kształtu rekina czy wieloryba - czy jakiegokolwiek większego stworzenia żyjącego w oceanie (co do jego wielkości, to brak jakiegokolwiek punktu odniesienia) i np ławicy ryb wyskakujących z wody (ewentualnie ptaków, na taką ławicę polujących).

Oczywiście, jak patrzę na "nałożony" na ten obiekt kadłub samolotu, to sam zaczynam "dostrzegać" te okienka czy luki bagażowe oznaczone na kolejnym zdjęciu.


  • 0



#133

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok. Znalazłam informację, że bardziej prawdopodobne, że obiekt na mapie 128148 to łódź choć jednocześnie analizatorzy przyznają, że to wciąż "interesująca poszlaka". https://www.facebook...651499788249774

Szukamy dalej.


  • 0



#134

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up szukanie to strata czasu... prędzej podrzucą jakieś trefne fragmenty samolotu do wody, niż odnajdziecie prawdziwą zgubę. Zresztą kto powiedział że samolot się rozbił, nie ma na to najmniejszych dowodów. W poszukiwanie zostali też wciągnięci kosmonauci z MSK. Do kompletu poszukiwaczy, brakuje mi Koła Gospodyń Wiejskich z całym szacunkiem, dla tej samorządnej, niezależnej, społeczno zawodowej organizacji kobiet.

 

Wg mnie jest to porwanie, ktoś potrzebował do pewnych celów ten samolot. Czy to sprawka jakiegoś rządu, zorganizowanej grupy przestępczej a może którejś agencji wywiadowczej tu temat pozostaje otwarty.

 

Jest tyle samo ( ja sądzę że zdecydowanie więcej ) procent prawdopodobieństwa porwania jak i zaginięcia. No cóż żyjemy w XXI w. a samoloty znikają nam jak przysłowiowa igła w stogu siana. A może ktoś chce byśmy tracili czas na poszukiwania by na końcu usłyszeć popularne wojskowe stwierdzenie że samolot wraz z załogą i pasażerami ma status MIA ( missed in action).


  • 1

#135

Sventer.
  • Postów: 241
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://www.tvn24.pl/...s,408639,s.html

W tym pierwszym filmiku ten dziadek dość dobrze opisuje jak to się działo. Chyba najbardziej dziwne jest to w tym wszystkim, że samolot w pewnym momencie osiąga pułap 13 000 metrów.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych